İngilizce anlamıyorum?

İngilizce dersi hakkında sorularınızı, cevaplarınızı, bildiklerinizi paylaşabilirsiniz...
ismail188
Acemi

İngilizce anlamıyorum?

Mesaj gönderen ismail188 » 31 Oca 2016, 21:30

İngilizce 6 - 7 - 8 derslerini ortak ders diye mecbur seçtim ama bu derslerden hiç anlamıyorum zaten İngilizce 5'ide muaf olarak vermiştim İngilizce nasıl çalışılmalı nerelere bakılmalı lütfen yardım edin ?

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: İngilizce anlamıyorum?

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 31 Oca 2016, 22:36

ismail188 yazdı:İngilizce 6 - 7 - 8 derslerini ortak ders diye mecbur seçtim ama bu derslerden hiç anlamıyorum zaten İngilizce 5'ide muaf olarak vermiştim İngilizce nasıl çalışılmalı nerelere bakılmalı lütfen yardım edin ?
Hello İsmail, How are you?

Şaka bir yana ingilizce aslında kolaydır, nasıl mı?
Sadece kitaba çalışın, kitabı baştan sona hatmedin ve en önemlisi çıkmış sorulardan da pekiştirin...
Kitapta etkinlikler olur hani boşluk doldurma onları iyice bi ezberleyin çünkü aynısı çıkıyor... :27:

ismail188
Acemi

Re: İngilizce anlamıyorum?

Mesaj gönderen ismail188 » 01 Şub 2016, 01:44

Köylü Kızı yazdı:
ismail188 yazdı:İngilizce 6 - 7 - 8 derslerini ortak ders diye mecbur seçtim ama bu derslerden hiç anlamıyorum zaten İngilizce 5'ide muaf olarak vermiştim İngilizce nasıl çalışılmalı nerelere bakılmalı lütfen yardım edin ?
Hello İsmail, How are you?

Şaka bir yana ingilizce aslında kolaydır, nasıl mı?
Sadece kitaba çalışın, kitabı baştan sona hatmedin ve en önemlisi çıkmış sorulardan da pekiştirin...
Kitapta etkinlikler olur hani boşluk doldurma onları iyice bi ezberleyin çünkü aynısı çıkıyor... :27:
Abla hiç anlamıyorum ya :(

“İngilizce” sayfasına dön