Merhaba Arkadaşlar

Foruma Yeni Katılan Arkadaşlar, Kendiniz Burdan Tanıtınız. Not: İsim, Yaş, Şehir Şeklinde...
bravela

Merhaba Arkadaşlar

Mesaj gönderen bravela » 09 Haz 2016, 18:41

İyi günler arkadaşlar. 17 yaşındayım anadolu lisesine gidiyorum lise3'üm. Son sene açıköğretime geçmeyi düşünüyorum çok kararsızım. Okula 3 senedir uyumaya gidiyorum sadece vakit kaybı bence. Seneye açıköğretime geçip doğru düzgün çalışmak istiyorum. Her dönem ortalama 5-6 zayıfla geçtim seneye açık liseye geçsem mezun olabilir miyim diye şüphedeyim. Bu kredi felan nasıl hesaplanıyor onu da bilmiyorum. Bilgilendirecek arkadaşlara ayrıca selam :.yehuu:

Kullanıcı avatarı
azimsart.
Asistan

Re: Merhaba Arkadaşlar

Mesaj gönderen azimsart. » 09 Haz 2016, 20:50

Arkadasım bence acıga gecme . Örgünde devam et.
"İnsan sahip olduklarının toplamı değil, fakat henüz gerçekleştiremediklerinin toplamıdır." - Jean Paul Sartre

la tahzen
Doktor

Re: Merhaba Arkadaşlar

Mesaj gönderen la tahzen » 10 Haz 2016, 00:24

bravela yazdı:İyi günler arkadaşlar. 17 yaşındayım anadolu lisesine gidiyorum lise3'üm. Son sene açıköğretime geçmeyi düşünüyorum çok kararsızım. Okula 3 senedir uyumaya gidiyorum sadece vakit kaybı bence. Seneye açıköğretime geçip doğru düzgün çalışmak istiyorum. Her dönem ortalama 5-6 zayıfla geçtim seneye açık liseye geçsem mezun olabilir miyim diye şüphedeyim. Bu kredi felan nasıl hesaplanıyor onu da bilmiyorum. Bilgilendirecek arkadaşlara ayrıca selam :.yehuu:
Arkadaşım sana kendimi örnek veriyim 2 yıl gibi bir sürede aöl den bu sınavla mezun oluyorum. Ygs den çok iyi olmasada istediğim puanı aldım örgündeki 3 arkadaşımda baraj altında kaldı. Aöl stratejisini öğrenirsen çok rahat halledersin ama kendine güveniyosan başla derim ben lüksden değil bir nevi mecburiyetten kayıt oldum :25:

“Kendinizi Tanıtın” sayfasına dön