Merhabalar :)

Foruma Yeni Katılan Arkadaşlar, Kendiniz Burdan Tanıtınız. Not: İsim, Yaş, Şehir Şeklinde...
Canpolat

Merhabalar :)

Mesaj gönderen Canpolat » 24 Eki 2016, 19:05

Merhaba arkadaşlar bende bugün aranıza katılmış bulunmaktayım İstanbulda yaşıyorum 18 yaşımdayım bu şubat'da 19'a giriyorum hayırlısıyla. :D İlk başta çok tereddüt'e düşerdim acaba sadece benmi bu şekilde okuyorum yanlızmıyım diye kendimi çok üzerdim ama burada görüyorumki bir çok kişi benim gibi AÖL'den eğitim hayatını sürdürüyor bu beni gerçektten çok mutlu etti ve benim gibi bir çok kişi burada üniversite planları yapıyorki benimde asıl çabaladığım şeyde üniversiteli olmak umarım güzel bir şekilde AÖL'den mezun olup güzel bir üniversitede eğitim hayatımı sürdürürüm. :D Zamanında gerçekten tembel biriydim umursamazdım aslında istesem başarabilirdim ama çabalamadım bile bunu neden yaptım anlamıyorum aklım başıma biraz geç geldi ama hiç olmamasındanda iyidir ve bu yüzden ayrılmıştım ama sonra anladımki büyük bir hata yapmıştım bir süre umutsuzluğa düştüm kara kara ne yaptım ben diye kendimi hırpalıyordum ta ki yeni bir sayfa açıp AöL'den eğitimimi tekrar başlatana kadar sonra burayı keşfettim burada benim gibi eğitimini AÖL'den devam ettiren bir çok insan gördüm yardımlaşıyor eğlenceli güzel vakitler geçiriyor sohbet ediyor sonra düşündüm ben niye aralarına katılmiyim böylelikle bende aranıza katılmış bulunmaktayım derslerime çalışarak ve buradanda yardım alarak en iyi ve hızlı şekilde mezun olacağımı düşünüyorum herkese başarılar diliyorum tekrardan merhaba. :D

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: Merhabalar :)

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 24 Eki 2016, 22:18

Merhaba aramıza hoşgeldin, umarım bundan sonra herşey istediğin gibi olur, açıkliseli olmak gururdur bence o yüzden gurur duymalısın kendinle burdan devam edecek olmaktan, kolaygelsin başarılar...

Canpolat

Mesaj gönderen Canpolat » 25 Eki 2016, 04:08

Hoşbulduk teşekkür ederim :D

yusuf12
Uzman

Mesaj gönderen yusuf12 » 25 Eki 2016, 14:31

Gardaş ben bile hıc takmada 4 yılda bıtırdım sımdı sdü işletmedeym basarılar dılerim

“Kendinizi Tanıtın” sayfasına dön