Herkese Merhaba Yeni Katıldım Aranıza

Foruma Yeni Katılan Arkadaşlar, Kendiniz Burdan Tanıtınız. Not: İsim, Yaş, Şehir Şeklinde...
Kullanıcı avatarı
ferdiuygurx

Herkese Merhaba Yeni Katıldım Aranıza

Mesaj gönderen ferdiuygurx » 26 Eki 2017, 01:59

Arkadaşlar herkese iyi forumlar aranıza yeni katıldım ve daha bu dönüm açık lise'ye kayıt olmuş bulunmaktayım. Adım Ferdi 21 Yaşındayım lise'den ergenlik'teki yaşadığım o salak kafa yüzünden atıldım :22: kavga dolayısıyla demem şu ki açık lisede nasıl ders çalışırım matematik'te şenol hocayı buldum diğer dersler nasıldır nasıl çalışılır bilmiyorum. Liseden akılımda kalan ufak tefek şeyler var ama bunlar yeterli değil sanırım. Ders program'larını nasıl hazırlamalıyım neye göre hazırlamam gerekiyor bunlarda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı acaba ? Bu arada gün'üm Saat 09.00'da kalkıp 2 saat spor yapıp duş alıp saat 15.00'da işe gidiyorum gece saat 00.30'da geri dönüyorum yani gün içerisinde 3 saat felan ders çalışma sürem var buna göre bir ders programı hazırlamam gerekiyor. Lütfen yardımcı olur musunuz ? :(

Mrronaldo
Doktor

Re: Herkese Merhaba Yeni Katıldım Aranıza

Mesaj gönderen Mrronaldo » 26 Eki 2017, 15:08

ferdiuygurx yazdı:Arkadaşlar herkese iyi forumlar aranıza yeni katıldım ve daha bu dönüm açık lise'ye kayıt olmuş bulunmaktayım. Adım Ferdi 21 Yaşındayım lise'den ergenlik'teki yaşadığım o salak kafa yüzünden atıldım :22: kavga dolayısıyla demem şu ki açık lisede nasıl ders çalışırım matematik'te şenol hocayı buldum diğer dersler nasıldır nasıl çalışılır bilmiyorum. Liseden akılımda kalan ufak tefek şeyler var ama bunlar yeterli değil sanırım. Ders program'larını nasıl hazırlamalıyım neye göre hazırlamam gerekiyor bunlarda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı acaba ? Bu arada gün'üm Saat 09.00'da kalkıp 2 saat spor yapıp duş alıp saat 15.00'da işe gidiyorum gece saat 00.30'da geri dönüyorum yani gün içerisinde 3 saat felan ders çalışma sürem var buna göre bir ders programı hazırlamam gerekiyor. Lütfen yardımcı olur musunuz ? :(
Kardeşim sana tavsiyem hangi dersten sınava gireceksen o derslerin kitabını alıp çalış.Önemli yerlerini ezberle ve altını çiz.Googledan aratıp test çöz hangi derslerden gireceksen başarılı şekilde testleri yaptıysan bi sorun yoktur çok düşük alıyorsan tekrar oku.Ve sınava girmedende önce altını çizdiklerin konuları tekrar et ve başarılı olursun.Herkesin saatti kısıtlı.2 haftada derslerini halledersin azimle yaparsan.Matematik için ise alt yapın varsa yaparsın zaten.Youtube bi sürü kanal var zaten öğretten.Onları izle.Açık lise sınavları kolay sadece kitapları okuyup ezber yapıp sitelerden test çözsen yine geçersin.
Edit:Bu forumda özet konularda var hangi dersten gireceksen onların özetleri mevcut.Onlarıda ezberlersen yararına olur.

“Kendinizi Tanıtın” sayfasına dön