Aranıza yeni katıldım 15 yaşındayım :) (Resmimi Güncelledim)

Kendinize Ait resimlerden 3-4 tanesini bu bolume ekliyebilirsiniz ve resim ekliyen uyelerimizin fotograflarına bakabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
lilas
Uzman Doktor

Re: Aranıza yeni katıldım 15 yaşındayım :) (Resmimi Güncelle

Mesaj gönderen lilas » 29 Nis 2013, 07:28

Hayatmı'OdaNe yazdı:lilas sana nie özel mesaj gönderilmo
niye özel msj mı atacaksin :D bilmem üye oldugumda kapatmiştim o seçenegi

Kaybedeceğini bile bile neden mücadele ediyorsun? dedi.Öleceğini bildiği halde yaşadiğini unutmuştu...

Korkuyorum,birgün biri çıkıp;Ey insanoğlu diyecek ve kimse üstüne alınmayacak...

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 29 Nis 2013, 07:28

cografya 5 kaç aldn diye soracaktm?

Kullanıcı avatarı
lilas
Uzman Doktor

Mesaj gönderen lilas » 29 Nis 2013, 07:34

90 almişim neden sordun ki :?:
Kaybedeceğini bile bile neden mücadele ediyorsun? dedi.Öleceğini bildiği halde yaşadiğini unutmuştu...

Korkuyorum,birgün biri çıkıp;Ey insanoğlu diyecek ve kimse üstüne alınmayacak...

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 29 Nis 2013, 07:36

ya bn nieye alamıyomki anlamadm 70 alıym hep ondan sn nasl çalıştn :( :( :(

Kullanıcı avatarı
lilas
Uzman Doktor

Mesaj gönderen lilas » 29 Nis 2013, 07:42

cografya dersi genelde kolay oluyor geçen temmuz girmiştim kitabim yoktu burdan emrah42 abimizin çikardigi notlara çaliştim geçmiş sinav sorularininda çogunu çözdüm

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 29 Nis 2013, 07:46

hm bnde ordan yapıom peki ilk çözdüğün testen kaç aldın yavaş yava puanın artmı yoksa hepmi 90 alıydn ay çocuğun konusunuda şey yaptk bu son soru zor durumdayım yav :)

Kullanıcı avatarı
lilas
Uzman Doktor

Mesaj gönderen lilas » 29 Nis 2013, 07:49

kaç ay geçmiş unuttum ama büyük ihtimal ilk testler 90 puandan azdir sonra sonra yükselmiştir

AytenO
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen AytenO » 29 Nis 2013, 15:50

aramıza hoşgeldin =)
Ya söyleyen, öğreten bilgin ol, ya dinleyen belleyen öğrenci, üçüncüsü olma.

AytenO
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen AytenO » 29 Nis 2013, 18:34

kınadığımız ne varsa yaşamadan ölmezmişiz =)

bence insanların dış görünüşü değil niyetleri kalpleri önemli

şahsen dış görünüşe önem veren birisi değilimdir

insan olmadıktan sonra nasıl giyindiği saç sakal küpesi umurumda değil ;)
Ya söyleyen, öğreten bilgin ol, ya dinleyen belleyen öğrenci, üçüncüsü olma.

Kullanıcı avatarı
ahmetfurkan
Çırak
İletişim:

Mesaj gönderen ahmetfurkan » 29 Nis 2013, 20:10

Hepinize yorumlarınız için ayrı ayrı teşekkür ederim, herkesin görüşlerine, fikirlerine saygım vardır, karşımdaki ateist olmuş, travesti olmuş bu beni bağlamaz. Sonuçta hepimiz Allah'ın yarattığı insanlarız hepimiz eşitiz, hepimiz aynı yerden çıktık :mrgreen: isteyen küpe takar isteyen takmaz ki emrahk sana katılıyorum herşeyin bir yaşı var abi :)
Versace on my bitch nigga.

Resim

Kullanıcı avatarı
lilas
Uzman Doktor

Mesaj gönderen lilas » 29 Nis 2013, 20:24

DeKaN yazdı:Sezgii senin benim gözümde hardal tanesi kadar değerin olmadığı için ne dediklerini kayde almıyorum kendi kendini avut tatmin etmeye çalış.

Lilas kardeşim Peygamber Efendimiz mi küpe takıyormuş :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sesli güldüm ya

Lilas kardeşim sus sadece sus çıldırtma beni size buradan nasihat edecek değilim. Utanmasanız diyeceksiniz erkeklerin sütyen takması farzdır diye utanmayın söyleyin söyleyin. Allah sizi ıslah etsin.

islah edilmesi gerekenlerin başinda senin geldigini düşünüyorum

Kullanıcı avatarı
sezgii
Doktor

Mesaj gönderen sezgii » 30 Nis 2013, 22:20

Peygamberin küpe takıp takmadığını bilmemiz için onu görmemiz ya da sağlam bir kaynak olması lazım. Bunlar olmadığına göre; takmış, takmamış demek tamamen kişisel bir düşüncedir. Küpe, kadına özgü bir aksesuar da değildir.
Ayrıca kadına benzemek farklı bir şeydir, tarz yaratmak farklı bir şeydir.
Açıkçası ben de bir ara küpe ve dövme hevesiyle yanıp tutuşmuştum. Arkadaş çevremde hemen hemen herkes küpe ve dövmeliydi. Biraz düşündüm - ve + yönlerine baktım. - yönleri ağır bastığı için de vazgeçtim.
Varlığım, TÜRK varlığına armağan olsun.
Ne mutlu TÜRKÜM diyene!

Resim

canerimo
Doktor

Mesaj gönderen canerimo » 01 May 2013, 21:00

Ahmet'cim hoşgeldin aramıza. Aslında davranışların çok normal, çünkü ergenlik çağındayız (bende 15 yaşındayım temmuzun 9 unda 16 olacağım o ayrı bi konu :) ) haliyle birçok şeye heves ediyoruz, meraklanıyoruz zaten yakın zamanda kişiliğimizde oturmaya başlayacak o zaman bunların hepsi geçecek. Mesela bende geçen ay bi ablamın ısrarıyla sana yakışır diye mıknatıslı küpe takmıştım ama küpe maceram 1 gün sürdü çünkü ben pek yakıştıramadım hemde çevrem ve ailem bunun için müsait değil. daha nelere heves ettim ama çoğunun yakışmayacağını düşünerek denemeye bile tenezzül etmedim. Hatta bi ara oyunculuk yaparken makyaj yapılıyordu sette o pürüzsüz görüntü çok hoşuma gitmişti çünkü o zamanlar sivilceliydim. oyunculuk hayatıma ara verdikten sonra sivilcelerimi kapatmak için makyaj bile yaptım. tedavim bittikten sonra sivilcelerden kurtulunca buna bidaha gerek duymadım zaten cildim düzelmişti. her neyse bu konuyu fazla uzatmayım uzun lafın kısası daha yaşımız başımız kaç kim bilir daha neler göreceğiz. keşke benim elimde seninki gibi örgün okuma imkanım olsaydı hiç tereddüt etmeden devam ederdim örgünden. tabi herkesin imkanları, tercihleri ve durumları farklı buna birşey diyemeyiz. 16 yaşında olduğuma bakma hayat malesef çok erken öğretti bana toz pembe görünen gerçekleri. Ne diyelim hayırlısı, Allah gönlüne göre versin aklına bişey takılırsa buralardayım..
"İnsanlık da Nasip, Kısmet..."

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ- 4 YILLIK (ALAN YOK)
MEZUN- MEZUNİYET TARİHİ: 14/09/2015
DÖNEM: 10 KREDİ: 196
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ- YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (LİSANS-4YILLIK)

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 02 May 2013, 05:36

kaçırmışım ilk resmi ama bu resme bakarak maşşalh tosun paşa gibisin :D hg aramıza kardeşim
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

Kullanıcı avatarı
Death
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen Death » 03 May 2013, 20:25

Neyin kafası bu Neresi kıza benziyo.Kıza benzetenlerin Herhalde hiç sosyal hayatı yok. Adam ister küpe takar ister piercing. Sizi mi ilgilendiriyor.Ailesi karışmıyor siz kimsiniz ki karışıyorsunuz.Hoşgeldin Açık liseye.
The Exorcist

“Erkek Üye Resimleri” sayfasına dön