Aranıza yeni katıldım 15 yaşındayım :) (Resmimi Güncelledim)

Kendinize Ait resimlerden 3-4 tanesini bu bolume ekliyebilirsiniz ve resim ekliyen uyelerimizin fotograflarına bakabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
ahmetfurkan
Çırak
İletişim:

Aranıza yeni katıldım 15 yaşındayım :) (Resmimi Güncelledim)

Mesaj gönderen ahmetfurkan » 28 Nis 2013, 21:38

Selam arkadaşlar fotoğrafımı değiştirdim beğenilmediği için üzüldüm valla kız dediğiniz için :D belki yakın çekim olduğu için öyle çıkmıştır herkesten özür dilerim :)

Resim
En son ahmetfurkan tarafından 29 Nis 2013, 05:05 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Versace on my bitch nigga.

Resim

murattt

Re: Aranıza yeni katıldım 15 yaşındayım :)

Mesaj gönderen murattt » 28 Nis 2013, 22:14

Öncelikle aramıza hoşgeldin inş hep burada bizimle kalırsın. Bu güzel sitemizden faydalanır başkalarına da fayda verirsin. Yalnız benim anlayamadığım bir bokta var. Lütfen merakımı mazur gör ben senin cinsiyetini anlayamadım ?

Kullanıcı avatarı
ahmetfurkan
Çırak
İletişim:

Mesaj gönderen ahmetfurkan » 28 Nis 2013, 22:23

Abi naptın ya sen ya :D erkeğim ben taşfırın :D :D diyorum ya poz vermesinden anlamıyorum dudakları karı gibi yapmışım kusura bakmayın :D onun dışında ortamına göre küpe takıyorum dışarda takmıyorum yani :D

Resim

Kullanıcı avatarı
mavigöz
Uzman Doktor

Mesaj gönderen mavigöz » 29 Nis 2013, 02:31

hoşgeldin kızma ama bende kız sandım hatta murat cinsiyetini anlayamadım diyince direk bunda anlamayacak ne var kız işte dedim sonra ben erkeğim diyin kaldım öyle :D kusura bakma lütfen :)

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 29 Nis 2013, 03:16

Hoş geldin Ahmet, ben de arkadaşlar gibi düşünüyorum ve fotoğrafını kaldırırsan daha iyi olur diyorum...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 29 Nis 2013, 03:25

Bence erkeğe benziyor ya :mrgreen: Daha 15 yaşında ve o yüzden yüz hatları erkeksi değil henüz :mrgreen: Tamam susuyorum.

Kullanıcı avatarı
sezgii
Doktor

Mesaj gönderen sezgii » 29 Nis 2013, 03:59

Hoş geldin dostum :)
Varlığım, TÜRK varlığına armağan olsun.
Ne mutlu TÜRKÜM diyene!

Resim

Kullanıcı avatarı
lilas
Uzman Doktor

Mesaj gönderen lilas » 29 Nis 2013, 04:16

KGamze yazdı:Bence erkeğe benziyor ya :mrgreen: Daha 15 yaşında ve o yüzden yüz hatları erkeksi değil henüz :mrgreen: Tamam susuyorum.

tamamen katiliyorum
saç şekli felan azicik justin bieberi andiriyor sanki
Kaybedeceğini bile bile neden mücadele ediyorsun? dedi.Öleceğini bildiği halde yaşadiğini unutmuştu...

Korkuyorum,birgün biri çıkıp;Ey insanoğlu diyecek ve kimse üstüne alınmayacak...

Kullanıcı avatarı
ahmetfurkan
Çırak
İletişim:

Mesaj gönderen ahmetfurkan » 29 Nis 2013, 04:33

lilas yazdı:
tamamen katiliyorum
saç şekli felan azicik justin bieberi andiriyor sanki
Olayı çözmüşsünüz :) kendisini pek sevmesemde tarzı hoşuma gidiyor :)

Resim

Kullanıcı avatarı
ahmetfurkan
Çırak
İletişim:

Mesaj gönderen ahmetfurkan » 29 Nis 2013, 04:53

Şimdi her küpe takan top olsaydı dünyada delikanlı falan olmazdı yani bu bi aksesuar bu kadar büyütmene gerek yok sen takmassın başkası takar ve bu seni rahatsız etmemeli nedenine gelince ben altın vs. takmıyorum erkeklere haram olan şeyleri yapmıyorum yani ben araştırdım kulağımı deldirmeden önce dini açıdan hiçbir mahsuru yok dövme gibi birşey değil bu ki senin dediğine bakarsak pek delikanlı DeKaN bey yetişkin olmuşsun ama tanımadığın bir insanı bi aksesur nedeni ile yargılıyorsun, sence önyargı delikanlılığa sığar mı? bi onu düşün üslubunada dikkat et boş birşey yüzünden birbirimizi kırmayalım yada ikimizden biri banlanmasın anladın mı? he bide dipnot dışarda küpe takmıyorum :x
En son ahmetfurkan tarafından 29 Nis 2013, 05:34 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Resim

DeKaN
Uzman Doktor

Re: Aranıza yeni katıldım 15 yaşındayım :) (Resmimi Güncelle

Mesaj gönderen DeKaN » 29 Nis 2013, 05:20

:mrgreen:

Niyetim asla ve asla senin kalbini kırmak değil yaptığın şeyin hata olduğunu söyledim sadece kulağını delik deşik etmişsin etmemişsin benim umurumda olmaz ve seninle biraz iğneleyici konuştum gençsin fidan gibisin bazı duyguların düşüncelerin ve hayallerin vardır. Ama gençliğini temiz ve sağlam kıl ki ileride pişmanlık duymayasın taşları tam yerine oturtman gerekir. Biliyorum ki nefsiniz ve menfaatinize ters gelen her şeyi İslamı alet ederek bana maval okuma. Sen bir de benim geçmişimde yaptığım günahları bir bilsen bazı geceler ağladığım gecelerim bile olmuş çünkü ahiret dünyamı da hesaba katıyorum ne yapayım bende bazen nefsime yenik düşüyorum bazen kendimi kontrol edemiyorum ama elimden geldiğince tüm insanlara doğru yanlışı iğneleyici ya da güzel bir biçimde anlatmaya çalışıyorum Küpeyle delikanlılığın bir alakası yok Türkiye' de toptan çok ne var Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az
İsyan etmişim ben, öyle bir zerreyim ki aleme baş kaldırmışım.

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 29 Nis 2013, 05:25

hoşgeldin küçüğüm . açık liseye nie başvurdun bakem ? normal okumak varken
ay ne kadr saçma oldu buya :lol:

Kullanıcı avatarı
ahmetfurkan
Çırak
İletişim:

Mesaj gönderen ahmetfurkan » 29 Nis 2013, 05:33

Anladım ne anlatmak istediğini DeKaN.
Hoşbulduk abla ben lanet ettim artık bu normal lise sistemine daha din dersi hariç diğer 18 derstede klasik sınav oluyoruz haftada 2 gün sabah 7'den akşam 6'ya kadar okula gidiyoruz. ki bize yarın 2 tane yazılımızın olduğu söyleniyor şimdi örnek vereyim; eve geldim 7'ye kadar yemek yedim üstümü başımı değiştim vs. 12'ye kadar ders çalışıyorum yetmiyor sabahın 6'sında ölü gibi uyanıyorum bıktım artık bu MEB bakanındanda bize bu sistemde okumayı vaad eden salak kişiliktende bakıyorum da Amerika, Rusya gibi büyük ülkelere sistemlerini nasıl güzel oturtmuşlar adamlar herkes gidiyor adam akıllı geçiyor sınıftan, ama yok ben örgün lisede yapamayacağım. Neyse sorunlarımla sizide sıktım iyi akşamlar iyi forumlar :)

Resim

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 29 Nis 2013, 05:35

hm ama burdada boşlama dersleri sıkı çalış

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent