Bakalım beğenilcek mi :)

Kendinize Ait resimlerden 3-4 tanesini bu bolume ekliyebilirsiniz ve resim ekliyen uyelerimizin fotograflarına bakabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
ghost38
Doktor

Re: Bakalım beğenilcek mi :)

Mesaj gönderen ghost38 » 15 Eyl 2013, 21:25

bir gün de şu forumda olay olmasın

Sakın kader deme kaderin üstünde bir kader vardır
Ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır
Gün batsa ne olur geceyi onaran bir mimar vardır
Yanmışsam külümden yapılan bir hisar vardır
Yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer vardır

Cloudyy
Doktor

Mesaj gönderen Cloudyy » 16 Eyl 2013, 03:47

Hayatmı'OdaNe yazdı:
Muhammedkaya yazdı:Hasan sen hackerandkoch'a bakma tipini görsen hayattan soğursun :lol:

Nasıl oldu da camii avlusuna bırakmadılar onu hala aklım almıyor.
bnce seni cami avlusuna bırakmalıydılar önce kendine bak sonra milleti eleştir

Ruken ile Ahmet arasında büyük bir aşk sezonu başladı :mrgreen:
Zorlukların göbeğinde, fırsatlar yatıyor.

Açık Öğretim Lisesi - Sosyal Bilimler
MEZUN

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 16 Eyl 2013, 21:43

valla boş insanlara ayırcak vaktim yok yorumuda sildim hiç boş insanlarla kavga edemem valla
En son Hayatmı'OdaNe tarafından 17 Eyl 2013, 02:17 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Cloudyy
Doktor

Mesaj gönderen Cloudyy » 17 Eyl 2013, 01:03

Hayatmı'OdaNe yazdı:lan sen kimsin kimsin sen aramızda aşk oldugunu iddia ediyosun ama varya bence sen kendine layık dabranışlar sergiliyosun
ancak işiniz gırgır şamata başka birşşey değil ancak insanları rencide edin sen ahmet muhammet ancak gırgır şamata söylencek söz yok valla
Senin edepsiz olduğun ''lan'' konuşma kelimesinden anlaşıldı. Git konuşmayı öğren konuşma şiveden önce Celaleddin Rumi Mevlana' dan edep dersi öğren. Onun oğlu Alaaddin den farkın yok. Edepsiz

Halbuki ben Aşk kelimesinden kastım orada bir nükte yapmak istemiştim. Farkında isen yanına gülücük smiley koydum.

MEZUN

Cloudyy
Doktor

Mesaj gönderen Cloudyy » 20 Eyl 2013, 16:34

Cloudyy yazdı:
Hayatmı'OdaNe yazdı:lan sen kimsin kimsin sen aramızda aşk oldugunu iddia ediyosun ama varya bence sen kendine layık dabranışlar sergiliyosun
ancak işiniz gırgır şamata başka birşşey değil ancak insanları rencide edin sen ahmet muhammet ancak gırgır şamata söylencek söz yok valla
Niye sildin ya ne güzel edepsiz olduğunu herkes görüyordu ama merak etme ben not aldım.

Sayın moderatör Emrahk; dan bu şahsiyetsiz kişinin bu mesajını değerlendirmesini talep ediyorum. Ve ayrıca başı boş mesajları da konu kirliliğine neden oluyor.
Hayatmı'OdaNe yazdı:valla boş insanlara ayırcak vaktim yok yorumuda sildim hiç boş insanlarla kavga edemem valla
Dolu insana bak hele 1365 adet mesaj istatiğinden belli oluyor, senin yazdığın 1365 adet mesaj sayısından 1250 tanesi bomboş mesajlar yalaka mesajlar ve her konuda ukalalık yaparsın yani bilgiçlik taslarsın ama bir şey bildiğin yok hedef Ordinaryus olmak devam et fren yapma amacına ulaşmak üzeresin. :mrgreen:

MEZUN

“Erkek Üye Resimleri” sayfasına dön