Bakalım beğenilcek mi :)

Kendinize Ait resimlerden 3-4 tanesini bu bolume ekliyebilirsiniz ve resim ekliyen uyelerimizin fotograflarına bakabilirsiniz...
Cloudyy
Doktor

Re: Bakalım beğenilcek mi :)

Mesaj gönderen Cloudyy » 26 Ağu 2013, 04:19

hackerandkoch yazdı:
Cloudyy yazdı:Habip demek; Sevilen, Hoş görülen, Sevgili demek.

:mrgreen: Her sevdiğine söyleyebilirsin bu kelimeyi kötü bir şey değil merak etme:))
anladım reis . o değilde biz kısa zamanda mezun olalım habip yoksa yakında ask.fm e dönecek site . beğenecekler miii sevecekler miiii gülecekler miii . bu nedir arkadaş yaaa
Doğru söylüyorsun vallahi ben 1 senedir bu forumdayım daha resmimi ulu ortaya koymamışım. Zaten buraya resim koyanların pavyonda gösteri yapan mankenlerden bir farkları yok bir alternatif iş işte:)
Ben mezun oldum Allah'a şükür ediyorum
En son Cloudyy tarafından 26 Ağu 2013, 05:39 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Zorlukların göbeğinde, fırsatlar yatıyor.

Açık Öğretim Lisesi - Sosyal Bilimler
MEZUN

Hasan K.
Çırak
İletişim:

Mesaj gönderen Hasan K. » 26 Ağu 2013, 04:20

hackerandkoch senin ki biraz yedirememe gibi bir şey oluyor kabullen bunu çocuk parkına dönen sitede bu kadar olgunsun madem ne işin var ? şahsi yorumlarını kendine sakla beğendirilcek bir şey var ki beğeniliyor ben asla kendimle övünen biri değilim sevmemde senin de bu tür polemiğe iten sebep ne onu söyle ? ve o gevşek kelimesi sana biraz daha iyi yakışıyor başkası ile tartışıp formda kendini ispatlama kendini öne çıkarma ve birazda kızlara yavşaklık cabasındasın onun için kendi çöplüğünde öt kendi fotonu koy sanada yorum yapsınlar.

Kullanıcı avatarı
hackerandkoch
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen hackerandkoch » 26 Ağu 2013, 04:23

Hasan K. yazdı:hackerandkoch senin ki biraz yedirememe gibi bir şey oluyor kabullen bunu çocuk parkına dönen sitede bu kadar olgunsun madem ne işin var ? şahsi yorumlarını kendine sakla beğendirilcek bir şey var ki beğeniliyor ben asla kendimle övünen biri değilim sevmemde senin de bu tür polemiğe iten sebep ne onu söyle ? ve o gevşek kelimesi sana biraz daha iyi yakışıyor başkası ile tartışıp formda kendini ispatlama kendini öne çıkarma ve birazda kızlara yavşaklık cabasındasın onun için kendi çöplüğünde öt kendi fotonu koy sanada yorum yapsınlar.
sen yokken biz vardık burda . yavşak felan nasıl konuşuyon la sen. beni bilen biliyor . hayatmı da biliyor . adminde biliyor moderatörlerde biliyor . sen kimsin gelmiş forumumuzda ahkam kesiyon .
Resim
MEZUN
Bir insanın başına gelebilecek en kötü iki şey câhil bırakılmak ve aptal yaradılışlı olmaktır. Bunların ikisi de bir araya gelmişse bırak ipini gitsin.

Hasan K.
Çırak
İletişim:

Mesaj gönderen Hasan K. » 26 Ağu 2013, 04:27

Bak geliyorsun resimin altına yorum yapıyorsun mağdem hoşlanmıyorsun yorum yapmazsın yapıyorsan adam akıllı yaparsın gevşek yazarak değil sen yokken biz vardık diyorsun birde ben saten siteye giriyordum sadece üye değildim uzun zamandır ve halen polemik içinde olmaya çalışıyorsun milletin yaptığı yorumdan sanane ki sen girip de ortalığı karıştırıyorsun bide aşk.fm diyorsun bak bilmediğin sitede yok.

Cloudyy
Doktor

Mesaj gönderen Cloudyy » 26 Ağu 2013, 04:28

İlk defa tartışmaya müdahale ediyorum malum emrahk veliahtı sayılırım ben :)))))

Gençler kesin bakalım sesinizi kavga etmeyin kavga ederek çocuklaşmayın aaaa benim gibi biraz değişik(alternatif) olun canım :mrgreen:
En son Cloudyy tarafından 26 Ağu 2013, 04:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

MEZUN

Kullanıcı avatarı
hackerandkoch
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen hackerandkoch » 26 Ağu 2013, 04:32

Cloudyy yazdı:İlk defa kavgaya müdahale ediyorum malum emrahk veliahtı sayılırım ben :)))))

Gençler kesin bakalım sesinizi kavga etmeyin kavga ederek çocuklaşmayın aaaa benim gibi biraz değişik(alternatif) olun canım :mrgreen:
ne kavgası hacı yaw işim gücüm yokda veletlerle kavgamı edecem
Resim
MEZUN
Bir insanın başına gelebilecek en kötü iki şey câhil bırakılmak ve aptal yaradılışlı olmaktır. Bunların ikisi de bir araya gelmişse bırak ipini gitsin.

Cloudyy
Doktor

Mesaj gönderen Cloudyy » 26 Ağu 2013, 04:36

hackerandkoch yazdı:
Cloudyy yazdı:İlk defa kavgaya müdahale ediyorum malum emrahk veliahtı sayılırım ben :)))))

ne kavgası hacı yaw işim gücüm yokda veletlerle kavgamı edecem
Kavgayı sildim tartışma yaptım tartışmayı kesin o zaman

Emrahk harbi senin işin zor imiş Allah yardımcın olsun kardeşim!....... Benim yerime hackerandkoch veliahtın seçersin :mrgreen: Benim bünyem psikolojik hararetleri kaldırmıyor:)))))

MEZUN

Hasan K.
Çırak
İletişim:

Mesaj gönderen Hasan K. » 26 Ağu 2013, 04:36

Bak kardeşim geliyorsun yorum yapıyorsun sonra gevşek kelimesini kullanıyorsun çocuk diyorsun bizim formumuz diyorsun burası senin formun değil herkeze açık bir form çoğunluğu öğrenci saten bilgi alış verişi için yararlı bir form ve sayfada üye resimleri diye bölüm açıldıysa millet paylaşım yapınca senin buna bir şey deme hakkın yok çünki öyle bir konu açılmış bu ilk formum değil daha önce değişik yerlerde moderatörde oldum ama senin amacın ne halen anlamadım amaç ne neyi hedefliyorsun halen konuyu uzatmaya çalışıyorsun ve farkında olup yada olmadan hakaret içerikli sözler kullanıyorsun sana aynısı kullanılınca tepki vermeye çalışıyorsun iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır ilk düşün sonra yorum yap ve gereksiz bir diyolok içinde olduğunu fark ediceksin.

Kullanıcı avatarı
hackerandkoch
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen hackerandkoch » 26 Ağu 2013, 04:38

Hasan K. yazdı:Bak kardeşim geliyorsun yorum yapıyorsun sonra gevşek kelimesini kullanıyorsun çocuk diyorsun bizim formumuz diyorsun burası senin formun değil herkeze açık bir form çoğunluğu öğrenci saten bilgi alış verişi için yararlı bir form ve sayfada üye resimleri diye bölüm açıldıysa millet paylaşım yapınca senin buna bir şey deme hakkın yok çünki öyle bir konu açılmış bu ilk formum değil daha önce değişik yerlerde moderatörde oldum ama senin amacın ne halen anlamadım amaç ne neyi hedefliyorsun halen konuyu uzatmaya çalışıyorsun ve farkında olup yada olmadan hakaret içerikli sözler kullanıyorsun sana aynısı kullanılınca tepki vermeye çalışıyorsun iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır ilk düşün sonra yorum yap ve gereksiz bir diyolok içinde olduğunu fark ediceksin.
senin başlığın yanlış bir kere . adam gibi başlık yap. zaten bi moderator oluyum sizin gibileri yazıyorum merak etme
Resim
MEZUN

Cloudyy
Doktor

Mesaj gönderen Cloudyy » 26 Ağu 2013, 04:39

hackerandkoch yazdı:
Hasan K. yazdı:
zaten bi moderator oluyum sizin gibileri yazıyorum merak etme
.:)))))) :mrgreen:
En son Cloudyy tarafından 26 Ağu 2013, 05:27 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

MEZUN

Hasan K.
Çırak
İletişim:

Mesaj gönderen Hasan K. » 26 Ağu 2013, 04:41

22 yaşına girmek üzereyim 3 ay sonra senin yaşın 20 ve velet kelimesini kullanıyorsun onuda geçtim bunu kullanmak için kendinde ne gibi bir özellik buluyorsun aşına sen benim yazdıklarıma adam akıllı cevap bile vermiyorsun düşünme yeteneğin var mı oda belirsiz olsa halen neyin tartışmasını yaptığının düşünürsün ortada ne var ki konuyu buralara taşıdın ve halende tartışmak için uğraşıyorsun.

Kullanıcı avatarı
hackerandkoch
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen hackerandkoch » 26 Ağu 2013, 04:42

Hasan K. yazdı:22 yaşına girmek üzereyim 3 ay sonra senin yaşın 20 ve velet kelimesini kullanıyorsun onuda geçtim bunu kullanmak için kendinde ne gibi bir özellik buluyorsun aşına sen benim yazdıklarıma adam akıllı cevap bile vermiyorsun düşünme yeteneğin var mı oda belirsiz olsa halen neyin tartışmasını yaptığının düşünürsün ortada ne var ki konuyu buralara taşıdın ve halende tartışmak için uğraşıyorsun.
emin ol mod olunca seni düşüneceğim . 21 miş
Resim
MEZUN

Hasan K.
Çırak
İletişim:

Mesaj gönderen Hasan K. » 26 Ağu 2013, 04:46

moderatör ol bunu bende isterim emeği olan hak eden form için faydalı birisi isen ol bunda gocüncak değilim ama halen tehdit vari konuşuyorsun sen bu febri çıkışlarınla moderatörlüğü uzun vadeli yürütemezsin ben birilerini engellemek susturmak yada onları moderatör oldum diye baskı kurmak için değil formun işleyişi ve formda bilgilendirme ilgilenmen için yapıyorlar bunlarda bilgin olsun sen halen boş muhabbet içindesin tartışmak için uğraşıyorsun.

Kullanıcı avatarı
hackerandkoch
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen hackerandkoch » 26 Ağu 2013, 04:50

Hasan K. yazdı:moderatör ol bunu bende isterim emeği olan hak eden form için faydalı birisi isen ol bunda gocüncak değilim ama halen tehdit vari konuşuyorsun sen bu febri çıkışlarınla moderatörlüğü uzun vadeli yürütemezsin ben birilerini engellemek susturmak yada onları moderatör oldum diye baskı kurmak için değil formun işleyişi ve formda bilgilendirme ilgilenmen için yapıyorlar bunlarda bilgin olsun sen halen boş muhabbet içindesin tartışmak için uğraşıyorsun.
he he ondan işte .
Resim
MEZUN

Hasan K.
Çırak
İletişim:

Mesaj gönderen Hasan K. » 26 Ağu 2013, 04:53

inşallah yaşın kadar zekanda büyür. Fazla düşünme sen kendini düşün başkalarından fayda gelmez olduğunda engellersin çocuk gibi anca yapabileceğin bu hadi sana iyi eğlenceler.

“Erkek Üye Resimleri” sayfasına dön