Sonunda bende yükledim :)

Kendinize Ait resimlerden 3-4 tanesini bu bolume ekliyebilirsiniz ve resim ekliyen uyelerimizin fotograflarına bakabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Sonunda bende yükledim :)

Mesaj gönderen Cartenza » 15 Ara 2014, 13:20

:)
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Sonuna kadar savaşmaya hazırım ve elimden geleni yapıcam !

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Re: Sonunda bende yükledim :)

Mesaj gönderen Cartenza » 15 Ara 2014, 13:26

Bu kez oldu yub biii :D :music:
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 15 Ara 2014, 13:31

waaw.. tarz görünüyorsun,yakışıklı bir çocuksun Umutgazi, kız arkadaşın da çok güzel Allah ayırmasın.
O köpek te çok tatlı ayy yerim ben onu :05:

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Cartenza » 15 Ara 2014, 13:33

teşekkür ederim umarım herkes sevdiğiyle bir ömür mutlu olur 3 köpeğim var bu duman alman kurdu ama şilede kalıyor ne yazıkki evin içinde sürekli ağlıyor birde bobi var o da fransız bulldogu ama onuda arkadaşım gezdiriyor son zamanlarda birde can dostumun badem adlı goldenı ama beni doğduğundan beri bildiği için banada büyük saygısı var :) :05:

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 15 Ara 2014, 13:39

Cartenza yazdı:teşekkür ederim umarım herkes sevdiğiyle bir ömür mutlu olur 3 köpeğim var bu duman alman kurdu ama şilede kalıyor ne yazıkki evin içinde sürekli ağlıyor birde bobi var o da fransız bulldogu ama onuda arkadaşım gezdiriyor son zamanlarda birde can dostumun badem adlı goldenı ama beni doğduğundan beri bildiği için banada büyük saygısı var :) :05:
hayvan sever bir arkadaşsın gerçekten takdir eiyorum seni bizde de köpek var ben onu besliyorum :35:
şu köpekler sadık hayvanlardır :05:

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Cartenza » 15 Ara 2014, 13:43

kesinlikle bütün hayvanların tek istediği şey bir kap yemek ve azcık sevgi çok görmeyelim normalde evde su kaplumbağası besliyordum 7 tane :D ama giderek kocaman oldular evde bizden fazla yer kaplamaya başlıdılar birde bir yavruları ölmüştü sapancaya tatile giderken göle bıraktım hepsini 1.5 yıl oldu kim bilir o sularda neler neler yapıyorlar keratalar her kez en azından evinin önüne bir kap su koysun onlarda canlı :) :gul: :gul:

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 15 Ara 2014, 14:07

Maşallah yakışıklısın :25:
kız arkadaşın çok tatlıymış allah sizi birbirinize bağışlasın inşallah :28:
Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur.
Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun!

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Cartenza » 15 Ara 2014, 14:08

umarım ya inanın o kadar tatlı ki insan kızamıyor bile aşk çok güzel bir şey şu okulda bitti mi her şeyin güzel olmasını diliyorum umarım her kez sevdiğine kavuşur bir ömürde beraber buruşur yaşlanırlar :) :gul: :gul:

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 15 Ara 2014, 14:21

Cartenza yazdı:umarım ya inanın o kadar tatlı ki insan kızamıyor bile aşk çok güzel bir şey şu okulda bitti mi her şeyin güzel olmasını diliyorum umarım her kez sevdiğine kavuşur bir ömürde beraber buruşur yaşlanırlar :) :gul: :gul:
:lol: ilk heyecanlar anlıyorum tadını çıkartın :.yehuu:

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Cartenza » 15 Ara 2014, 14:28

yanlış anladınız Aileler biliyor 2 yılı aştı :lol: :gul:

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 15 Ara 2014, 14:30

Cartenza yazdı:yanlış anladınız Aileler biliyor 2 yılı aştı :lol: :gul:
yoo anlamadım ne güzel işte bilinçli bir birliktelik ama şu anlar çok tatlı :26:

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 15 Ara 2014, 14:31

Cartenza yazdı:kesinlikle bütün hayvanların tek istediği şey bir kap yemek ve azcık sevgi çok görmeyelim normalde evde su kaplumbağası besliyordum 7 tane :D ama giderek kocaman oldular evde bizden fazla yer kaplamaya başlıdılar birde bir yavruları ölmüştü sapancaya tatile giderken göle bıraktım hepsini 1.5 yıl oldu kim bilir o sularda neler neler yapıyorlar keratalar her kez en azından evinin önüne bir kap su koysun onlarda canlı :) :gul: :gul:
haklısın bu dünyada yaşamak onlarında hakkı. ben çok seviyorum hayvanları dur benim köpeğide sana göserim cinsi kangal, adı da ''Gandal''
gerçekten beni sevdiğine inanıyorum gözümün içine bakıyor sanki beni anlıyormuş gibi hissediyorum bu beni mutlu ediyor

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Cartenza » 15 Ara 2014, 14:33

htc-directioner yazdı:
Cartenza yazdı:kesinlikle bütün hayvanların tek istediği şey bir kap yemek ve azcık sevgi çok görmeyelim normalde evde su kaplumbağası besliyordum 7 tane :D ama giderek kocaman oldular evde bizden fazla yer kaplamaya başlıdılar birde bir yavruları ölmüştü sapancaya tatile giderken göle bıraktım hepsini 1.5 yıl oldu kim bilir o sularda neler neler yapıyorlar keratalar her kez en azından evinin önüne bir kap su koysun onlarda canlı :) :gul: :gul:
haklısın bu dünyada yaşamak onlarında hakkı. ben çok seviyorum hayvanları dur benim köpeğide sana göserim cinsi kangal, adı da ''Gandal''
gerçekten beni sevdiğine inanıyorum gözümün içine bakıyor sanki beni anlıyormuş gibi hissediyorum bu beni mutlu ediyor
gerçekten görmek isterim kangallar çok tatlı oluyorlar ismide ne güzelmiş onunn :) :gul:

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Cartenza » 15 Ara 2014, 14:35

rüfeyde yazdı:
yoo anlamadım ne güzel işte bilinçli bir birliktelik ama şu anlar çok tatlı :26:
elbette ilkler güzeldir ama emin olun bir insanı hemen tanıyamazsınız aşk iş hayat hepsi emek ister onu korumak önemlidir sürdürülebilirlik sağlandığı sürece kopan çiçekler kökünden geri çıkarlar ya siz hala ilk günkü gibi seviyormusunuz ? :) :utanma:

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 15 Ara 2014, 14:41

Cartenza yazdı:
rüfeyde yazdı:
elbette ilkler güzeldir ama emin olun bir insanı hemen tanıyamazsınız aşk iş hayat hepsi emek ister onu korumak önemlidir sürdürülebilirlik sağlandığı sürece kopan çiçekler kökünden geri çıkarlar ya siz hala ilk günkü gibi seviyormusunuz ? :) :utanma:
İlk günden daha çok seviyorum :26:

“Erkek Üye Resimleri” sayfasına dön