Vee ben :D

Kendinize Ait resimlerden 3-4 tanesini bu bolume ekliyebilirsiniz ve resim ekliyen uyelerimizin fotograflarına bakabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Vee ben :D

Mesaj gönderen Ceros » 21 Mar 2012, 14:54

Resim

:lol: :lol: Biliyorum hepiniz merakla açtınız konuyu ama bir baktınızki ne göresiniz bir çocuk resmi :lol:
Ama merak etmeyin bu fotoğrafın büyümüş halini düşünün aynı ben ya :lol: o derece tıpatıp yani :lol:
Allahım böyle bir çocuk ver sen banada benden iki tane :lol: düşünemiyorum bile :P

Kadınlar hiç de karmaşık değil, sadece aşk istiyorlar, bir de ilgi, bir de şefkat, bir de çiçek, bir de anlayamadığınız bir kaç şey daha..

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Re: Vee ben :D

Mesaj gönderen serena » 21 Mar 2012, 15:00

bence 1 tane vermesin basbakanın dedigi gibi 3 tane versin :lol:
Umutsuzluga kapılmak mutsuzluğa kapı aralar içinde besledigin umut seni hayata bağlar

Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Mesaj gönderen Ceros » 21 Mar 2012, 15:02

:lol: yok kız 3çok en güzeli 2. 2iyidir iyi :P

Kadınlar hiç de karmaşık değil, sadece aşk istiyorlar, bir de ilgi, bir de şefkat, bir de çiçek, bir de anlayamadığınız bir kaç şey daha..

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 21 Mar 2012, 15:04

belli olmaz 2 demişsin 5 olmuş :lol:
Umutsuzluga kapılmak mutsuzluğa kapı aralar içinde besledigin umut seni hayata bağlar

Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Mesaj gönderen Ceros » 21 Mar 2012, 15:05

Ohaaa :shock: şakası bile kötü!

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 21 Mar 2012, 15:07

bilemem gelicegin ne getırcegi belli olmaz planet pembeyi izliyomusun

Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Mesaj gönderen Ceros » 21 Mar 2012, 15:12

Pembe dizi kanalı değil mi o? ohoo dizilere bakarak yorum yapacaksak işimiz var en iyisi bu konuda hiç yorum yapmamak!!

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 21 Mar 2012, 15:15

onu sormadım şimdi bakıyodum kadın kocami sana birakmam diyip diger kadina bir tokat attı görcekdin beni çok g güldürdü :lol:

Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 21 Mar 2012, 15:17

2 de değil 3 te değil en ideali 4 çocuk ;)
Unutma!Yalnız başına beni yıkabilen tek kişi sensin.

Anneliğin mukaddesliği gece yarısı uyandığı uykudadır.

Deliyi adam edemeyiz ama adamı deli ederiz!

Dost acı söyleyen değil,acıyı tatlı dille söyleyebilendir!

Ya insana gül ver yada gülüver.

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 21 Mar 2012, 15:19

bilinçli bakılırsa neden olmasın ama çogu kadın bu kadar istemez bence

Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Mesaj gönderen Ceros » 21 Mar 2012, 15:20

:lol: :lol: konudan konuya atlamakta üstüne yok.. :lol: maria antonyo lu dizilerin klasiği işte :lol: ben çocukken atvde felan çıkardı bunlar şimdi bilmiyorum o kanallar kapalı bizde.
Yağmur damlaları yazdı:2 de değil 3 te değil en ideali 4 çocuk ;)
Wuhuuu yavaaşş :lol: :lol: sen 4istiyorsan 4olsun yağmurum ben bazen birini bile istemiyorum çocuk büyütmek o kadar zor ki günümüzde 3ü 4ü 5i felan bilemiyorum hayırlısı neyse o olsun hakkımızda =))

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 21 Mar 2012, 15:21

bizim burda 8 tane çocugu olan var

Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 21 Mar 2012, 15:22

serena yazdı:bilinçli bakılırsa neden olmasın ama çogu kadın bu kadar istemez bence
Annelik duygusunu gerçekten tadan bir insan ister :!: Niye istemesin ;)
Ceros yazdı: Wuhuuu yavaaşş :lol: :lol: sen 4istiyorsan 4olsun yağmurum ben bazen birini bile istemiyorum çocuk büyütmek o kadar zor ki günümüzde 3ü 4ü 5i felan bilemiyorum hayırlısı neyse o olsun hakkımızda =))
:) Çocuk büyütmek :?: Onu sen büyütmüyorsun ki Allah sayesinde kendisi büyüyor. Zor olan Çocuk yetiştirmek ;)
Amin hayırlısı olsun inşaallah.
Unutma!Yalnız başına beni yıkabilen tek kişi sensin.

Anneliğin mukaddesliği gece yarısı uyandığı uykudadır.

Deliyi adam edemeyiz ama adamı deli ederiz!

Dost acı söyleyen değil,acıyı tatlı dille söyleyebilendir!

Ya insana gül ver yada gülüver.

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 21 Mar 2012, 15:24

annelik duygusu önemli ama tek bu duyguyla çok çocuk yapilmasi yeterli digil yapılçaksa bilinçli olmali madi ve manen hazirliklıysan yapılmali bence

Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Mesaj gönderen Ceros » 21 Mar 2012, 15:26

8neki 9 10 12. Bukadar çocuklu aileler çok heleki doğulularda daha yaygın bu durum. Ama bu bildiğin bilinçsizce üreme sonra o çocukların kaçı okuyabiliyor kaçı çocukluğunu yaşayabiliyor. Bakamıyorlar sonra yetimhanelere veriyorlar oralar çokmu iyi tam tersine. Bence bu tarz sorumsuz ve bilinçsiz insanlar köpekler gibi kısırlaştırılmalı ki bunlar yaşanmasın.
Yağmur damlaları yazdı:
Ceros yazdı: Wuhuuu yavaaşş :lol: :lol: sen 4istiyorsan 4olsun yağmurum ben bazen birini bile istemiyorum çocuk büyütmek o kadar zor ki günümüzde 3ü 4ü 5i felan bilemiyorum hayırlısı neyse o olsun hakkımızda =))
:) Çocuk büyütmek :?: Onu sen büyütmüyorsun ki Allah sayesinde kendisi büyüyor. Zor olan Çocuk yetiştirmek ;)
Amin hayırlısı olsun inşaallah.
Onun aksini söyleyen yok zaten. Neyse ya bu konulara nerden geldik arkadaşlar :lol: :lol: serena valla senn başının altından çıktı hep :lol: :lol: :P

“Bayan Üye Resimleri” sayfasına dön