2015-2016 Anadolu Üniversitesi AÖF ön kayıtlar başladı

AÖF İle İlgili Yapılan Duyurular
Kullanıcı avatarı
foundreform
Doçent

2015-2016 Anadolu Üniversitesi AÖF ön kayıtlar başladı

Mesaj gönderen foundreform » 31 Ağu 2015, 01:30

Selam arkadaşlar.
2015-2016 Anadolu Üniversitesi AÖF ön kayıtlar başladı.İlk önce ön kayıt ve ödemeyi yapıp sonra yazıcıdan alacağınız çıktı ile kayıt bürosuna gidiyorsunuz.
Diploma veya çıkma belgesini götürmeyi unutmayın.

https://kayit.anadolu.edu.tr/Giris.aspx adresinden ön kayıt yapabilirsiniz.
Ön kayıdın nasıl yapılacağına dair kılavuzu okumanızda fayda var : https://www.anadolu.edu.tr/uploads/anad ... 6a335f.pdf

Çıkma belgesi alıp kayıt yaptıracağım,bir aksilik çıkmaması için şans dileyin. :)

Çıkma belgesi ile kayıt yaptıracak arkadaşlar;kayıt olurken çıkma belgesini alacaklar mı veya bize geri mi verecekler,kayıt olduktan sonra bilgilendirirlerse iyi olur.Çünkü diplomayı alacağımız zaman çıkma belgesini halk eğitim merkezine teslim etmemiz lazım.
Çıkma belgesini alırlarsa,diplomayı nasıl alacağız bu konuda kafam karışık. :?

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / ALAN YOK
TOPLAM KREDİ : 204 / MEZUN
MEZUNİYET TARİHİ : 10/08/2015

Caniko
Yardımcı Uzman

Re: 2015-2016 Anadolu Üniversitesi AÖF ön kayıtlar başladı

Mesaj gönderen Caniko » 31 Ağu 2015, 11:39

foundreform yazdı:Selam arkadaşlar.
2015-2016 Anadolu Üniversitesi AÖF ön kayıtlar başladı.İlk önce ön kayıt ve ödemeyi yapıp sonra yazıcıdan alacağınız çıktı ile kayıt bürosuna gidiyorsunuz.
Diploma veya çıkma belgesini götürmeyi unutmayın.

https://kayit.anadolu.edu.tr/Giris.aspx adresinden ön kayıt yapabilirsiniz.
Ön kayıdın nasıl yapılacağına dair kılavuzu okumanızda fayda var : https://www.anadolu.edu.tr/uploads/anad ... 6a335f.pdf

Çıkma belgesi alıp kayıt yaptıracağım,bir aksilik çıkmaması için şans dileyin. :)

Çıkma belgesi ile kayıt yaptıracak arkadaşlar;kayıt olurken çıkma belgesini alacaklar mı veya bize geri mi verecekler,kayıt olduktan sonra bilgilendirirlerse iyi olur.Çünkü diplomayı alacağımız zaman çıkma belgesini halk eğitim merkezine teslim etmemiz lazım.
Çıkma belgesini alırlarsa,diplomayı nasıl alacağız bu konuda kafam karışık. :?
Durumum mezuniyet incelemesinde. Kayıt olamıyorum değil mi?

Kullanıcı avatarı
foundreform
Doçent

Mesaj gönderen foundreform » 31 Ağu 2015, 18:00

Yeni kayıt yaptıracak arkadaşlar bu yazımı dikkatle okuyun ondan sonra kayıt yaptırın.

Öncelikle ön kayıt yaptırıyorsunuz,ön kayıt yaptırmadan büroya giderseniz ön kayıt yaptırın öyle gelin diyeceklerdir.
Ön kayıt yaptıktan sonra fotoğraftaki "sonuç" kısmında yazan altı çizili bilgiler ile sizin ön kayıt formunuzda yazan bilgiler aynı ise;
Ön kayıt formunun çıktısını alıp büroya gidip kayıt yaptırabilirsiniz."Diploma" veya "çıkma belgesi" götürmenize gerek yok.
Mezuniyet,adres,askerlik vs. biglilerinizi sistem otomatik olarak alıyor...
Eğer "sorgulamalara göre kayıt için gerekli belgeler" kısmında ön kayıt formu yani internet başvuru belgesi nin yanında mezuniyetinize dair belge veya askerlik işlemleriniz ile ilgili belgeler istenirse gerekli belgeleri alıp öyle kayıt yaptırabilirsiniz.
kayit.JPG
Bu gün kayıt yaptırdım,kitaplarımı aldım.
lns.JPG
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

cacali3
Doktor

Mesaj gönderen cacali3 » 31 Ağu 2015, 20:08

yaa bize kitap kalmıcak offf

Caniko
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen Caniko » 31 Ağu 2015, 22:05

foundreform yazdı:Yeni kayıt yaptıracak arkadaşlar bu yazımı dikkatle okuyun ondan sonra kayıt yaptırın.

Öncelikle ön kayıt yaptırıyorsunuz,ön kayıt yaptırmadan büroya giderseniz ön kayıt yaptırın öyle gelin diyeceklerdir.
Ön kayıt yaptıktan sonra fotoğraftaki "sonuç" kısmında yazan altı çizili bilgiler ile sizin ön kayıt formunuzda yazan bilgiler aynı ise;
Ön kayıt formunun çıktısını alıp büroya gidip kayıt yaptırabilirsiniz."Diploma" veya "çıkma belgesi" götürmenize gerek yok.
Mezuniyet,adres,askerlik vs. biglilerinizi sistem otomatik olarak alıyor...
Eğer "sorgulamalara göre kayıt için gerekli belgeler" kısmında ön kayıt formu yani internet başvuru belgesi nin yanında mezuniyetinize dair belge veya askerlik işlemleriniz ile ilgili belgeler istenirse gerekli belgeleri alıp öyle kayıt yaptırabilirsiniz.
kayit.JPG
Bu gün kayıt yaptırdım,kitaplarımı aldım.
lns.JPG
Ön kayıt yaptım. Yarın parayı yatırıp açık öğretim bürosuna gideceğim. Başka yapılacak bir şey var mı?

Caniko
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen Caniko » 31 Ağu 2015, 22:07

cacali3 yazdı:yaa bize kitap kalmıcak offf
Merak etme kalır.

cacali3
Doktor

Mesaj gönderen cacali3 » 31 Ağu 2015, 23:40

Caniko yazdı:
Merak etme kalır.
Ama e-kitap sistemini yavastan baslatcaklar ya eylul sonu kaydolanlara kalmayabilir diye dusunuyorum

Caniko
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen Caniko » 01 Eyl 2015, 00:36

cacali3 yazdı:
Caniko yazdı:
Merak etme kalır.
Ama e-kitap sistemini yavastan baslatcaklar ya eylul sonu kaydolanlara kalmayabilir diye dusunuyorum
Sanmam, buluruz.

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Dersatatürk » 01 Eyl 2015, 01:05

Ne karışıkmış bu kayıt işi .
Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

canerimo
Doktor

Mesaj gönderen canerimo » 01 Eyl 2015, 10:55

Benim de Kafam Karıştı. Ben de Ek Yerleştirme İle AÖF e Yerleştim. Ama Mezun Olmadan Ön Kayıt Yapmalı mıyım? Biliyorum 6 Ekime Kadar Vakti Var Ama Ön Kayıt Yapmadım Diye Mezun Olunca Beni Kayıt Etmemezlik Yapmasınlar?
"İnsanlık da Nasip, Kısmet..."

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ- 4 YILLIK (ALAN YOK)
MEZUN- MEZUNİYET TARİHİ: 14/09/2015
DÖNEM: 10 KREDİ: 196
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ- YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (LİSANS-4YILLIK)

cacali3
Doktor

Mesaj gönderen cacali3 » 01 Eyl 2015, 15:37

canerimo yazdı:Benim de Kafam Karıştı. Ben de Ek Yerleştirme İle AÖF e Yerleştim. Ama Mezun Olmadan Ön Kayıt Yapmalı mıyım? Biliyorum 6 Ekime Kadar Vakti Var Ama Ön Kayıt Yapmadım Diye Mezun Olunca Beni Kayıt Etmemezlik Yapmasınlar?
Ben aradim kadin mezun olunca on kayit dedi bizim icin tektat acilcakmis linkteki kayit

Kullanıcı avatarı
foundreform
Doçent

Mesaj gönderen foundreform » 01 Eyl 2015, 19:49

Ön kayıt yapın.
Ön kayıt formundaki en son sayfada Mebsis'in karşısında mezun yazıyorsa,diploma veya çıkma belgesine gerek kalmadan,formun çıktısını alıp kayıt için büroya gidiniz.

cacali3
Doktor

Mesaj gönderen cacali3 » 01 Eyl 2015, 19:58

foundreform yazdı:Ön kayıt yapın.
Ön kayıt formundaki en son sayfada Mebsis'in karşısında mezun yazıyorsa,diploma veya çıkma belgesine gerek kalmadan,formun çıktısını alıp kayıt için büroya gidiniz.
Dun konuştum ben aofle on kayıt yapmaniza gerek yok dedi mezun olmadan,sana kim dedi?

Kullanıcı avatarı
foundreform
Doçent

Mesaj gönderen foundreform » 01 Eyl 2015, 20:04

cacali3 yazdı:
foundreform yazdı:Ön kayıt yapın.
Dun konuştum ben aofle on kayıt yapmaniza gerek yok dedi mezun olmadan,sana kim dedi?
Öğrencilik durumunuz Mezuniyet incelemesi olarak gözükse bile Ösym sayfasında ve e-okul diploma sorgulama sayfasında %90 mezun olarak gözüküyordur.
Ön kayıt yapın dediğim gibi mezun yazıyorsa gidip kayıt yaptırın.Mezuniyet incelemesinde olduğunuzu söylemenize gerek yok sonuçta ön kayıt formunda mezun olarak yazması önemli.

cacali3
Doktor

Mesaj gönderen cacali3 » 01 Eyl 2015, 21:38

canerimo yazdı:Benim de Kafam Karıştı. Ben de Ek Yerleştirme İle AÖF e Yerleştim. Ama Mezun Olmadan Ön Kayıt Yapmalı mıyım? Biliyorum 6 Ekime Kadar Vakti Var Ama Ön Kayıt Yapmadım Diye Mezun Olunca Beni Kayıt Etmemezlik Yapmasınlar?
Canerimo senin kaydina daha var ek yerlestirmenin degil bu ilk tercih yapanlarin kaydi.anadolu universitesinin sayfasina gir senin kayitlarina daha var simdi mezun olsan bile kayit yaptiramazsin bak tarihine ne zamanmis

“Duyurular” sayfasına dön