ARKADAŞLAR VARMISINIZ?

Forumumuzda yer almayan konu ve başlıkları burada oluşturabilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
ares-@
Doktor

Re: ARKADAŞLAR VARMISINIZ?

Mesaj gönderen ares-@ » 25 Mar 2010, 23:49

SRNarin yazdı:
eagle67 yazdı:Kapı dışarıdan kilitlemişti..açılmıyordu.Derken biri kapının altından birmektup atıverdi.
(Şapka,kova,bıçak)
HayretLer icine kaLakaLmistim .. Mektubu heycanLa aLdim .. Tam okuyordum ki birden ayaqim kovaya takiLdi ve askiya carptim .. Askida ki sapka kafama dusmustu ..Sapkayi cikardim mektubu ariyordum baktim masanin ustunde bicaqin yanindaydi ..
[Bardak,Toka,Makas]
ogün cok heyecanlıydım doğum günümdü ve saclarıma yeni bi model vermek istiyodum ve sonun da masnın üstünde ki makasla kendime percem yaptım ve daha sonra aynanın önünde duran tokalarımı alıp sekil verdiğim saclarıma düzgün bi sekil de taktım daha sonra gün için alıs verişe giden annem bana bu gün için plastik bardak almayı unuttuğunu ve markete gidip almamı söylediiiiiiiiiii
(kader,kel,kuru kafa)

Adı : EMİNE ESRA Soyadı : YARDIMLI
Okul / Alan - Bölüm : AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / TÜRKÇE MATEMATİK
Öğrencilik Durumu :MEZUN

Diploma Notu : 81,41
Mezuniyet Donemi : 2009-2 Diploma Tarihi : 17.05.2010[img][/img]

berfucemed
Acemi

Mesaj gönderen berfucemed » 29 Eyl 2011, 08:13

ares-@ yazdı:
SRNarin yazdı:
eagle67 yazdı:Kapı dışarıdan kilitlemişti..açılmıyordu.Derken biri kapının altından birmektup atıverdi.
(Şapka,kova,bıçak)
HayretLer icine kaLakaLmistim .. Mektubu heycanLa aLdim .. Tam okuyordum ki birden ayaqim kovaya takiLdi ve askiya carptim .. Askida ki sapka kafama dusmustu ..Sapkayi cikardim mektubu ariyordum baktim masanin ustunde bicaqin yanindaydi ..
[Bardak,Toka,Makas]
ogün cok heyecanlıydım doğum günümdü ve saclarıma yeni bi model vermek istiyodum ve sonun da masnın üstünde ki makasla kendime percem yaptım ve daha sonra aynanın önünde duran tokalarımı alıp sekil verdiğim saclarıma düzgün bi sekil de taktım daha sonra gün için alıs verişe giden annem bana bu gün için plastik bardak almayı unuttuğunu ve markete gidip almamı söylediiiiiiiiiii
(kader,kel,kuru kafa)
markete gitmek için evden çıktım karşı komşunun kel oğlu yine annesinden dayak yemiş ağlıyordu
dayanamam ağlayan çocuklara içimde bu kadına karşı hem öfke hem acıma hisi var anlayamıyorum insan sevdiği birini ağalaçak kadar zalimleşirmi.ne yapmış olabilir.bir çocuğun kalbini kıraçak kadar büyük olan hata neydi acaba.devasa bir vazunun kırılmasımı sebep olmuştu bu küçük miniğin kalbinin kırılmasına.bizim minik kel kafalı çocuklarımız parlak zekaları temiz kalplerine rağmen neden batılının caillou ları kadar değer göremiyor
derin düşüncelerle ayrıldım minik kel kafanın yanından sonbahar sarinliğinde kurumuş ağac yapraklarının hışırtısı ruzgarın uğultusu kel kafalı çocuğun ağlaması birbirine karışmış.
sanki yapraklar giderken bize el selıyor rüzgar bir veda şarkısı tuturmuş kulağımıza fısıldıyor kel kafalı minik çocuk ağlayrak uğurluyordu baharı.kendimi kurumuş yollara savrulmuş yapraklara benzetim keşke kaderimi değiştirebilseydim rüzgerın şarkısına kapılıp uçabilseydim uzaklara .
kitap.çiçek.çorap
ey ızdırap anladımki her şey seninle
sen Hakka giden yollarda vuslata vesile

Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 15 Eki 2011, 13:21

Çok üşümüştüm çoraplarımı giydim.Battaniyeyi de üzerime çektim. Kitabımı elime aldım.Okumayalı aylar oluyordu. Sayfaları karıştırırken son kuruttuğum çiçek düştü önüme......

Sevgi. Deniz. Gözlük.
Unutma!Yalnız başına beni yıkabilen tek kişi sensin.

Anneliğin mukaddesliği gece yarısı uyandığı uykudadır.

Deliyi adam edemeyiz ama adamı deli ederiz!

Dost acı söyleyen değil,acıyı tatlı dille söyleyebilendir!

Ya insana gül ver yada gülüver.

GüListaN
Doçent

Mesaj gönderen GüListaN » 17 Ara 2011, 21:26

Yağmur damlaları yazdı:
Sevgi. Deniz. Gözlük.
Gözlüklerimizi takıp denizin kıyısında yürürken el ele , sevgi sözcükleri fısıldadık birbirimize :roll:

(çok romantik oldu) :mrgreen:

ayna , sehpa , kalem :roll:
Kırklareli Üniversitesi <3

Kullanıcı avatarı
Ayşe qüL
Doçent

Mesaj gönderen Ayşe qüL » 18 Şub 2012, 20:09

Apranri amca zağmasının üstünde ayakta durmaya çalışırken ayı gördü ve kaçtı.... :lol: :lol: :lol:

Kelimeler:Yol , onun, market
Ve AŞK insanın alnına
dokundu

Sübhanel Rabbiyel Ala

GüListaN
Doçent

Mesaj gönderen GüListaN » 22 Şub 2012, 16:21

Yolda yürürken Onun arkadaşını gördüm Markete gidiyordu..

Havlu , Kapı , Ütü
Kırklareli Üniversitesi <3

Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 24 Şub 2012, 16:24

Kapının üzerinde kuruması için bıraktığım havluyu aldım ve ütüledim..

fayans, yol , dağ

Yakzan
Uzman

Mesaj gönderen Yakzan » 12 Ağu 2013, 09:32

Havluyu ütüleyip tekrar getirdikten sonra fayanslar üzerine kanla çizilmiş uzak bir dağ ve ona giden bir yol gördüm.
Telefon, ses, ışıltı

(Kac yıllık konuyu hortlatayim dedim) :)
Düşünmeden konuşmanın cezası, konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır. (Hz.Ali a.s)
Öğrencilik Durumu:Mezun
Diploma Notu:63,28

Kullanıcı avatarı
emrah42
Onursal Üye
İletişim:

Mesaj gönderen emrah42 » 12 Ağu 2013, 16:17

Telefonundan ses gelmiyor Işıltı iletişime götürde tamir etsinler.

Paratoner, Emperyalizm, Diskalifiye
Bu forumdaki Eski arkadaşları özledim. Face de behchat chatin diye aramanın yeterli.

Kullanıcı avatarı
4Revenge
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen 4Revenge » 12 Ağu 2013, 20:37

Ertesi gün gidip telefonumu servisten aldı. Telefonumu açar açmaz, o da ne bir yeni mesaj. Mesaj da Yetenek Sizsiniz mülakatlarına çağrıldığım yazıyordu. Ama ufak bir sorunum vardı, oda hiç bir yeteneğimin olmaması! Neden başvurduğumu dahi hatılamıyorum ama içimden bir ses katılmam gerektiğini söylüyordu. Hava okadar yağmurlu ve sertiki rüzgar yağmuru suratıma çarpıyordu, gözlerimi açamıyordum. Zor bela otobüs durağına vardım ve beklemeye koyuldum.Bu arada düşünüyordum. Eve mi yoksa mulakatın yapılacağı otelemi gitmeliyim. sonra şöyle bir karar verdim, ilk gelen otobüs nereye gidiyorsa kararımı o belirleyecekti. Bir anda okadar acı ve net bir ses duyul du ki, reflex olarak soktum deve koşu gibi kafamı duraktaki bankın altına. Oda ne, Durağın Paratonerine yıldırım çarpmıştı okadar güçlü bir yıldırım ki paratoneri 50 metre öteye fırlatmıştı. Olayın şokunu atlatır atlatmaz kafamda sanki bir ambül yandı gözlerim parladı. Evet bulmuştum yeteneğimi evet evet! kesinlikle bulmuştum. Günlerce,aylarca belki yıllarca herkez beni konuşacaktı belki yeni bir devrime ön ayak olacaktım. Kararımı verdim artık Bu Emperyalizm düzenin tekerine Paratoner sokucaktım Diskalifiye bile olsam mesajımı tüm dünyaya vermiş bulunacaktım...

Melez,Kaysı,Adaptör

Edit: Kelime vermeyi unutmuşum. :lol:
  • Gelecekte Bir gün Gelecek..!

murattt

Mesaj gönderen murattt » 13 Oca 2014, 08:52

Melez bir güzelle kayısı bahçesinde dolaşırken bilgisayarın adaptorünü evde unuttuğumu farkettim..

sarı, saat, tornavida

Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 13 Oca 2014, 19:01

murattt yazdı:Melez bir güzelle kayısı bahçesinde dolaşırken bilgisayarın adaptorünü evde unuttuğumu farkettim..

sarı, saat, tornavida

Siyaha ve sarıya tutkunluğum aşikardır ..
Saatler acıyı gösterdiğinde ;
Bu renkler Hayatımın tamiri için tornavidamdır . :lol: :lol: :lol:

Maç , balkon , tarak

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 13 Oca 2014, 21:50

Hayatının maçıydı büyük bir heyecanla sahaya cıkmadan saclarını son kez taradı
Sahaya cıktıgında karsısındaki balkona baktı sevdigi kız oradaydı şimdi kazanması için birsebebi daha vardı.. :mrgreen: :mrgreen:

Amaç, Takı, Sevgi
Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur.
Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun!

koderap

Mesaj gönderen koderap » 08 Oca 2016, 00:24

rüfeyde yazdı:Hayatının maçıydı büyük bir heyecanla sahaya cıkmadan saclarını son kez taradı
Sahaya cıktıgında karsısındaki balkona baktı sevdigi kız oradaydı şimdi kazanması için birsebebi daha vardı.. :mrgreen: :mrgreen:

Amaç, Takı, Sevgi

Amaç 2014'ün konusunu hortlatmaktı, Bu başarımdan dolayı insanlar madalya töreni yapacakları yerde takı töreni yapmaya başladılar, Sevgi sel olmuş akıyordu, Arkada millet alkışlamaktan elleri patlamış daha fazla kendinle gurur duydurtma diye ağlıyorlardı,,,

ego , zaman , gurur

“Yeni Forum Konuları Oluşturun” sayfasına dön