Ne okusam

Forumumuzda yer almayan konu ve başlıkları burada oluşturabilirsiniz.

hayriye38

Ne okusam

Mesaj gönderen hayriye38 » 30 Mar 2015, 12:31

:26: Oncelikle mrb' lar arkadaşlar. Ben aciklise çocukgelisimi okuyorum son 10 kredi kaldi 12. Dönem 224 kredim var Mayıs ayı sınavları icin kayıt yenilemeyi kaçırdım.mayistan sonra bi sonraki seneye kısmet olursa üniversite Istiyorum. Bizim bölüm den mezun olanlar için direk geçiş hakkı varmı varsa hangi bölümlere gidebilirim. Çocuk gelişimi ni üniversitede istemiyorum ilerde insanlarla iç içe bi meslekte çalışmak istiyorum çocuklarla ugrasmak istemiyorum yardım ve fikirlerinizi bekliyorum.Universiteyide dışardan okumak zorundayım yine. :ders:

Kullanıcı avatarı
foundreform
Doçent

Re: Ne okusam

Mesaj gönderen foundreform » 30 Mar 2015, 15:39

hayriye38 yazdı::26: Oncelikle mrb' lar arkadaşlar. Ben aciklise çocukgelisimi okuyorum son 10 kredi kaldi 12. Dönem 224 kredim var Mayıs ayı sınavları icin kayıt yenilemeyi kaçırdım.mayistan sonra bi sonraki seneye kısmet olursa üniversite Istiyorum. Bizim bölüm den mezun olanlar için direk geçiş hakkı varmı varsa hangi bölümlere gidebilirim. Çocuk gelişimi ni üniversitede istemiyorum ilerde insanlarla iç içe bi meslekte çalışmak istiyorum çocuklarla ugrasmak istemiyorum yardım ve fikirlerinizi bekliyorum.Universiteyide dışardan okumak zorundayım yine. :ders:
Merhaba,mesleki açık öğretim lisesi öğrencilerinin sınavsız geçiş hakkı vardır fakat lisedeki okuduğunuz bölüme göre bölümler gelir onlardan birini tercih etmeniz lazım yani her bölümü tercih edemezsiniz.
AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / ALAN YOK
TOPLAM KREDİ : 204 / MEZUN
MEZUNİYET TARİHİ : 10/08/2015

“Yeni Forum Konuları Oluşturun” sayfasına dön