Anadolu lisesi son sınıfım

Forumumuzda yer almayan konu ve başlıkları burada oluşturabilirsiniz.

Kararsız35

Anadolu lisesi son sınıfım

Mesaj gönderen Kararsız35 » 18 Eyl 2015, 10:56

Arkadaşlar anadolu lisesi son sınıf öğrencisiyim yasitlarimin hepsi üniversiteye geçti ben bir sene sınıfta kaldım. Okulda ortamım fazla iyi değil yani kendimden tek korkum 3 sene sevgili olup ayrildigim aynı sınıfta olduğum kız arkadaşımın baskısı. Onunlayken hicbirsey yapamiyodum varsa yoksa oydu ve onun sayesinde bütün kız arkadaşlarımla da kopmustum. He bazen dayanamiyodum bi kız gelip bişey sorduğunda cevapliyodum o zaman bile hüngür hüngür ağlıyordu dusunun bende onu aglatmamak için hiçbirşey yapmiyodum resmen kafam yerden kalkmiyordu ve tüm dostluklarimi kaybetmek üzereydim. Asıl konuma geleyim ; son senem olduğu ve bir senede kaybim olduğu için bu sene ne yapıp edip üniversiteye girmem gerek diye düşünüyorum. Okulda yukardaki sebeplerden dolayı çalışacağıma inanıyorum fakat çok calisacagima inanmıyorum. Ama şu yondende okula gitmek istiyorum kaybetmek üzere olduğum Dostlukları kazanmak ve onlarla beraber ders çalışmak makara yapmak. Gerçekten bunu çok özledim. Fakat hersey kötüye giderse eski sevgilim tekrar gelir ağlar zirlarsa diye korkuyorum insanları kirmayi hiç sevmem ve hiç kimsenin göz yaşına dayanamam. Birde açık liseye geçmek gibi bir planım var. Bir hazırlık yurduna kendimi kapatıp orda ders calisasim var. Gittim arastirdim imkanları hep güzel fakat biraz sıkı. Telefon yok çarşı izni yok pazar günü Akşam üstü 6 da yurda giriş cumartesi akşam üstü 4 de çıkış tam 1 hafta yurttan çıkmadan çalışılacak okul dersi gibi gunluk ders var resmen açık liseye geçenler için oluşturulmuş bir okul gibi. hoş gibi geliyor fakat fazlami sıkı anlamadım. Birde eğitimi nasıl bilmiyorum fakat sorumlunun anlattığına göre çok güzel üniversiteler çıkmış. Babam bir sene kendini sık çalış ama yapamam diyosan kendi tercihin diyor annem ister okula git ister yurda diyor yurt başlayalı 2 ay olcak çalıştığım için gidemedim 2 ay bi kaybim olacak. He evet kapatacagima inaniyorum yaparimda fakat yurdun egitimi nasil olacak acaba ondanda korkuyorum. okulda da fazla kaybim olmayacak. Ne bileyim kafam çok karışık yurda gidesm var fakat Okulada gidesim var. Nolur yardım edin hayatımı yazdım buraya resmen 3 senedir çile çektim o kız olmasaydı suan bu kadar kararsız değildim :((

faruk2632

Re: Anadolu lisesi son sınıfım

Mesaj gönderen faruk2632 » 18 Eyl 2015, 11:21

kardeş yurdun adı ne?

Kararsız35

Mesaj gönderen Kararsız35 » 18 Eyl 2015, 11:46

Dini bi yurt fakat Gündemdekiler den uzak

Kararsız35

Mesaj gönderen Kararsız35 » 18 Eyl 2015, 11:47

faruk2632 yazdı:kardeş yurdun adı ne?
Dini bi yurt fakat Gündemdekiler den uzak

faruk2632

Mesaj gönderen faruk2632 » 18 Eyl 2015, 16:36

kardeş bende gittim o yurtlara çok faydasını gördüm

Kararsız35

Mesaj gönderen Kararsız35 » 19 Eyl 2015, 01:59

faruk2632 yazdı:kardeş bende gittim o yurtlara çok faydasını gördüm
Napayım çok kararsizim kardes okula gitme gibi düşünüyorum suan ama belli değil hicbirsey

Kullanıcı avatarı
hellyeee
Acemi

Mesaj gönderen hellyeee » 19 Eyl 2015, 08:37

Kararsız35 yazdı:Arkadaşlar anadolu lisesi son sınıf öğrencisiyim yasitlarimin hepsi üniversiteye geçti ben bir sene sınıfta kaldım. Okulda ortamım fazla iyi değil yani kendimden tek korkum 3 sene sevgili olup ayrildigim aynı sınıfta olduğum kız arkadaşımın baskısı. Onunlayken hicbirsey yapamiyodum varsa yoksa oydu ve onun sayesinde bütün kız arkadaşlarımla da kopmustum. He bazen dayanamiyodum bi kız gelip bişey sorduğunda cevapliyodum o zaman bile hüngür hüngür ağlıyordu dusunun bende onu aglatmamak için hiçbirşey yapmiyodum resmen kafam yerden kalkmiyordu ve tüm dostluklarimi kaybetmek üzereydim. Asıl konuma geleyim ; son senem olduğu ve bir senede kaybim olduğu için bu sene ne yapıp edip üniversiteye girmem gerek diye düşünüyorum. Okulda yukardaki sebeplerden dolayı çalışacağıma inanıyorum fakat çok calisacagima inanmıyorum. Ama şu yondende okula gitmek istiyorum kaybetmek üzere olduğum Dostlukları kazanmak ve onlarla beraber ders çalışmak makara yapmak. Gerçekten bunu çok özledim. Fakat hersey kötüye giderse eski sevgilim tekrar gelir ağlar zirlarsa diye korkuyorum insanları kirmayi hiç sevmem ve hiç kimsenin göz yaşına dayanamam. Birde açık liseye geçmek gibi bir planım var. Bir hazırlık yurduna kendimi kapatıp orda ders calisasim var. Gittim arastirdim imkanları hep güzel fakat biraz sıkı. Telefon yok çarşı izni yok pazar günü Akşam üstü 6 da yurda giriş cumartesi akşam üstü 4 de çıkış tam 1 hafta yurttan çıkmadan çalışılacak okul dersi gibi gunluk ders var resmen açık liseye geçenler için oluşturulmuş bir okul gibi. hoş gibi geliyor fakat fazlami sıkı anlamadım. Birde eğitimi nasıl bilmiyorum fakat sorumlunun anlattığına göre çok güzel üniversiteler çıkmış. Babam bir sene kendini sık çalış ama yapamam diyosan kendi tercihin diyor annem ister okula git ister yurda diyor yurt başlayalı 2 ay olcak çalıştığım için gidemedim 2 ay bi kaybim olacak. He evet kapatacagima inaniyorum yaparimda fakat yurdun egitimi nasil olacak acaba ondanda korkuyorum. okulda da fazla kaybim olmayacak. Ne bileyim kafam çok karışık yurda gidesm var fakat Okulada gidesim var. Nolur yardım edin hayatımı yazdım buraya resmen 3 senedir çile çektim o kız olmasaydı suan bu kadar kararsız değildim :((
süleymancı yurdu falan mı kardeş? ben o yurtlarda kaldım ders falan iyi anlatıyorlar eyvallah da çok baskı var. kot pantolon bile yasaktı yani yurttayken.

Kararsız35

Mesaj gönderen Kararsız35 » 21 Eyl 2015, 01:57

hellyeee yazdı:
Kararsız35 yazdı:Arkadaşlar anadolu lisesi son sınıf öğrencisiyim yasitlarimin hepsi üniversiteye geçti ben bir sene sınıfta kaldım. Okulda ortamım fazla iyi değil yani kendimden tek korkum 3 sene sevgili olup ayrildigim aynı sınıfta olduğum kız arkadaşımın baskısı. Onunlayken hicbirsey yapamiyodum varsa yoksa oydu ve onun sayesinde bütün kız arkadaşlarımla da kopmustum. He bazen dayanamiyodum bi kız gelip bişey sorduğunda cevapliyodum o zaman bile hüngür hüngür ağlıyordu dusunun bende onu aglatmamak için hiçbirşey yapmiyodum resmen kafam yerden kalkmiyordu ve tüm dostluklarimi kaybetmek üzereydim. Asıl konuma geleyim ; son senem olduğu ve bir senede kaybim olduğu için bu sene ne yapıp edip üniversiteye girmem gerek diye düşünüyorum. Okulda yukardaki sebeplerden dolayı çalışacağıma inanıyorum fakat çok calisacagima inanmıyorum. Ama şu yondende okula gitmek istiyorum kaybetmek üzere olduğum Dostlukları kazanmak ve onlarla beraber ders çalışmak makara yapmak. Gerçekten bunu çok özledim. Fakat hersey kötüye giderse eski sevgilim tekrar gelir ağlar zirlarsa diye korkuyorum insanları kirmayi hiç sevmem ve hiç kimsenin göz yaşına dayanamam. Birde açık liseye geçmek gibi bir planım var. Bir hazırlık yurduna kendimi kapatıp orda ders calisasim var. Gittim arastirdim imkanları hep güzel fakat biraz sıkı. Telefon yok çarşı izni yok pazar günü Akşam üstü 6 da yurda giriş cumartesi akşam üstü 4 de çıkış tam 1 hafta yurttan çıkmadan çalışılacak okul dersi gibi gunluk ders var resmen açık liseye geçenler için oluşturulmuş bir okul gibi. hoş gibi geliyor fakat fazlami sıkı anlamadım. Birde eğitimi nasıl bilmiyorum fakat sorumlunun anlattığına göre çok güzel üniversiteler çıkmış. Babam bir sene kendini sık çalış ama yapamam diyosan kendi tercihin diyor annem ister okula git ister yurda diyor yurt başlayalı 2 ay olcak çalıştığım için gidemedim 2 ay bi kaybim olacak. He evet kapatacagima inaniyorum yaparimda fakat yurdun egitimi nasil olacak acaba ondanda korkuyorum. okulda da fazla kaybim olmayacak. Ne bileyim kafam çok karışık yurda gidesm var fakat Okulada gidesim var. Nolur yardım edin hayatımı yazdım buraya resmen 3 senedir çile çektim o kız olmasaydı suan bu kadar kararsız değildim :((
süleymancı yurdu falan mı kardeş? ben o yurtlarda kaldım ders falan iyi anlatıyorlar eyvallah da çok baskı var. kot pantolon bile yasaktı yani yurttayken.
Aynen kardeşim olsun 9 ay sıkcam kendimi nasıl yurtlar geçerlimi baya iyimi eğitimleri falan çok kararsizim

Kullanıcı avatarı
hellyeee
Acemi

Mesaj gönderen hellyeee » 21 Eyl 2015, 09:37

Kararsız35 yazdı:
hellyeee yazdı:
Aynen kardeşim olsun 9 ay sıkcam kendimi nasıl yurtlar geçerlimi baya iyimi eğitimleri falan çok kararsizim
Eğitimleri iyi her cumarteside deneme sınavı falan oluyor. Günde belli bir soru çözdürüyorlar. Etütler oluyor. Buraya kadar her şey tamam ama gelgelim çok sıkılar. Yurdun içinde kot pantolonla eşofmanla dolaşmak falan yasak mesela. Sonra dışarıya da pek çıkamıyorsun. Ayriyeten dini derslerde var. Eğitim konusunda bir sıkıntın olmasın. Ha bu arada yemekleri de çok güzeldir. Benim kaldığım yurtta her salı özel menü çıkardı. :D :D Sözün özü eğer sıkıya dayanabilirim diyorsan git ama evdeki rahatlığımdan vazgeçemem diyorsan gitme. Yoksa 1 hafta sonra geri dönersin. Gelip 1 hafta sonra giden çook :D

Kararsız35

Mesaj gönderen Kararsız35 » 21 Eyl 2015, 21:33

Sen faydasını gördunmu kardeşim ya bi denicem bakalım nasip diyelim inşallah olur
Anlattiklarina göre harika zaten teşekkür ederim kardeşim inşallah yaparım biraz sıkı gibi :D :43:

Kullanıcı avatarı
hellyeee
Acemi

Mesaj gönderen hellyeee » 22 Eyl 2015, 22:54

Kararsız35 yazdı:Sen faydasını gördunmu kardeşim ya bi denicem bakalım nasip diyelim inşallah olur
Anlattiklarina göre harika zaten teşekkür ederim kardeşim inşallah yaparım biraz sıkı gibi :D :43:
Evet evet 1 sene dişini sıkarsın kazanırsın umarım istediğin yeri sende :D

Kararsız35

Mesaj gönderen Kararsız35 » 29 Eyl 2015, 18:33

hellyeee yazdı:
Kararsız35 yazdı:Sen faydasını gördunmu kardeşim ya bi denicem bakalım nasip diyelim inşallah olur
Evet evet 1 sene dişini sıkarsın kazanırsın umarım istediğin yeri sende :D
Sağolasın teşekkür ederim kardeşim inşallah :D

“Yeni Forum Konuları Oluşturun” sayfasına dön