ARKADAŞLAR ACİL BAKIN

Forumumuzda yer almayan konu ve başlıkları burada oluşturabilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
Tugcanucar
Çırak

ARKADAŞLAR ACİL BAKIN

Mesaj gönderen Tugcanucar » 29 Haz 2016, 19:53

Arkadaşlar 1.ek sınav sonrasında 2.ek sınav kesin olur mu veremeyeceğim bir dersim kaldı ve ek sınavda 2.girişim olacak 2.ek sınav olursa muaf olucam ve mezun olucam. kredim fazlasıyla var 196. Lütfen cevaplarsanız sevinirim.

Kullanıcı avatarı
Z.Krts
Acemi

Re: ARKADAŞLAR ACİL BAKIN

Mesaj gönderen Z.Krts » 29 Haz 2016, 20:06

Tugcanucar yazdı:Arkadaşlar 1.ek sınav sonrasında 2.ek sınav kesin olur mu veremeyeceğim bir dersim kaldı ve ek sınavda 2.girişim olacak 2.ek sınav olursa muaf olucam ve mezun olucam. kredim fazlasıyla var 196. Lütfen cevaplarsanız sevinirim.

2. Ek Sınavın Olup Olmayacağı Belli Değil... Tek Ders Diyorsunuz... Bence O Derse Sıkı Çalışın... Çıkmış Sorulara Bakın... Riske Atmayın...
Eğer İsterseniz O Tek Dersi Geçebilirsiniz....

Geç Olsun Güç Olmasın Dedik Girdik Bir Yola... Rabbim Sen Yüzümüzü Kara Çıkartma...(Amin)

Kullanıcı avatarı
Tugcanucar
Çırak

Mesaj gönderen Tugcanucar » 29 Haz 2016, 20:18

Z.Krts yazdı:
Tugcanucar yazdı:Arkadaşlar 1.ek sınav sonrasında 2.ek sınav kesin olur mu veremeyeceğim bir dersim kaldı ve ek sınavda 2.girişim olacak 2.ek sınav olursa muaf olucam ve mezun olucam. kredim fazlasıyla var 196. Lütfen cevaplarsanız sevinirim.

2. Ek Sınavın Olup Olmayacağı Belli Değil... Tek Ders Diyorsunuz... Bence O Derse Sıkı Çalışın... Çıkmış Sorulara Bakın... Riske Atmayın...

Geçebileceğim bir ders değil ben sözelciyim matematik 4 kaldı. O da mezuniyet incelemesi sonunda karşıma çıkardılar. 330 TS puanım var. Her sene ankara da sınav yapılmış. Yani ek sınav olmasa bile bi kolaylık yapamazlar mı?

Kullanıcı avatarı
Z.Krts
Acemi

Mesaj gönderen Z.Krts » 29 Haz 2016, 20:32

Tugcanucar yazdı:
Z.Krts yazdı:

Geçebileceğim bir ders değil ben sözelciyim matematik 4 kaldı. O da mezuniyet incelemesi sonunda karşıma çıkardılar. 330 TS puanım var. Her sene ankara da sınav yapılmış. Yani ek sınav olmasa bile bi kolaylık yapamazlar mı?
1. Ek Sınavdaki Değişiklikten Sonra Net Bişey Diyemem... İnşaAllah Yapılır... Dediğim Gibi Bu Senenin Çıkmış Sorularına Göz Atın... Konularla İlgili bir Kaç Video İzleyin...

Her İhtimale Karşı Çabalayın Rabbim Yar ve Yardımcınız Olsun...

Geç Olsun Güç Olmasın Dedik Girdik Bir Yola... Rabbim Sen Yüzümüzü Kara Çıkartma...(Amin)

“Yeni Forum Konuları Oluşturun” sayfasına dön