Sisteme giriş yaptıgım zaman hata

Forumumuzda yer almayan konu ve başlıkları burada oluşturabilirsiniz.

onlineumut62

Sisteme giriş yaptıgım zaman hata

Mesaj gönderen onlineumut62 » 29 Haz 2016, 21:43

MEZUNİYET İNCELEMESİNDE OLAN ÖĞRENCİ , mezun olduğu anlamına gelmemektedir. Mezun olup olmadığınızın incelenmesi için, Açık Öğretim Lisesine kayıt yaptırırken teslim etmiş olduğunuz tasdikname ve öğrenim belgesi / başarı durum belgesinin kayıt yaptırdığınız okulca veya tarafınızca Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğüne ulaştırılması gerekmektedir..!
Resim

BU NEDEMEK ARKADAŞLAR KAFAYI YICEM

gokayguven
Çırak

Re: Sisteme giriş yaptıgım zaman hata

Mesaj gönderen gokayguven » 29 Haz 2016, 22:01

Mezuniyet şartlarını yerine getirmişsin , bunun doğrultusunda aol seni "Mezuniyet İncelemesi" konumuna almış. Bu durum muhtemelen bayramdan sonra "eğer bir sorun çıkmazsa" mezun konumuna gelir sende mezun olmuş olursun.

onlineumut62

Mesaj gönderen onlineumut62 » 29 Haz 2016, 22:10

gokayguven yazdı:Mezuniyet şartlarını yerine getirmişsin , bunun doğrultusunda aol seni "Mezuniyet İncelemesi" konumuna almış. Bu durum muhtemelen bayramdan sonra "eğer bir sorun çıkmazsa" mezun konumuna gelir sende mezun olmuş olursun.
bu başına geldimi birde ya şimdi ki ek sınava kayıt olmalımıyım ?

gokayguven
Çırak

Mesaj gönderen gokayguven » 29 Haz 2016, 22:40

Benim başıma gelmedi ben direk mezun konumuna düştüm. Şu anda sen güncel kredini görebiliyor musun ? yani sisteme girebiliyor musun ?

Frkngdk

Mesaj gönderen Frkngdk » 30 Haz 2016, 06:15

Hocam, aynı hatayı banada veriyor. Kredi olarak 210 kredim vardı ve 2 adet zorunlu vermem gerekiyordu acaba neden hata veriyor?

gokayguven
Çırak

Mesaj gönderen gokayguven » 30 Haz 2016, 12:18

Selamlar.Eğer mezuniyet incelemesinde ise bir kaç güne mezun konumuna düşerseniz tabi ki herhangi bir sıkıntı olmazsa.Sıkıntıdan kastım da bazı öğrencilerin mezuniyet incelemesinde gerekli kontroller yapıldıktan sonra,sorun çıktığı taktirde konumlarının tekrar "aktif öğrenci" olması.En net bilgiyi 147 verir. En basit sorabileceğiniz soruda ; "Güncel kredim kaç ? Zorumlu dersim kalmış mı ? "

“Yeni Forum Konuları Oluşturun” sayfasına dön