Ygs ye girebilirmiyim

AÖF ile ilgili Soru ve Cevaplarızı bu bölümde paylaşabilirsiniz.
Büüşra
Çırak

Ygs ye girebilirmiyim

Mesaj gönderen Büüşra » 16 Eyl 2011, 15:56

Merhaba, ben bu foruma ilk kez giriyorum nereden ve nasıl yazacağımı bilmediğim için buradan yazmaya karar verdim umarım doğrudur. Benim sorum ben 6 dönem sınava girdim ve toplam kredim 146 ortak kredimse 78 mezun olmak için 46 kredim kaldı. 2 kez sınava girince bu kredimi tamamlarım diye düşünüyorum. Ygs sınavına girebilirmiyim kredim dolmadan cevaplarsanız çok sevinirim teşekkürler.

emrahk
Onursal Üye

Re: Ygs ye girebilirmiyim

Mesaj gönderen emrahk » 16 Eyl 2011, 15:59

Merhaba hoşgeldin,

Tabi ki girebilirsin YGS'ye. Ocak ayında başvurular yapılacak neler yapman gerektiğini o zaman öğrenebilirsin...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Büüşra
Çırak

Mesaj gönderen Büüşra » 16 Eyl 2011, 16:08

Hoşbuldum, kaçgündür aklıma takılıp duruyordu öğrendim rahatladım çok teşekkür ederim cevabınız için :)

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 19 Kas 2011, 19:17

Daha ilk senen sanırım. Önünde 3 yıl var, bu krediler öyle bir artacak ki, sen bile şaşıracaksın. Yeter ki derslerine iyi çalış, YGS'ye başvuracağın zaman bir bakmışsın çabucak gelmiş...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

“Soru - Cevap” sayfasına dön