Bana yardımcı olurmusunuz ?

AÖF ile ilgili Soru ve Cevaplarızı bu bölümde paylaşabilirsiniz.
Meer Vee

Bana yardımcı olurmusunuz ?

Mesaj gönderen Meer Vee » 30 Oca 2012, 23:40

Merhaba arkadaşlar :(
ben şimdi geçen sınava giremedım bı aksaklıklar oldu bana 2.dönem 20 şubatta kayıt yaptırabılırsın dediler şuan 2.dönem kayıt yenıleme başladı . 20 şubat geç degilmi benı oyalıyolarmı napıyorlar ben anlamadım . gecen sınav onların yüzünden sınavıma giremedım şimdi yaptırabılırmıyım bilmıyorum bana yardımcı olacak birileri var mı?

Sustum..
Bu artık söylenecek hiç bişey kalmadıgı içindir,
Herşey söylenmiş,
Hiç birşey söylenmemiş olsa bile ..

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Re: Bana yardımcı olurmusunuz ?

Mesaj gönderen kripton » 31 Oca 2012, 00:52

Merve ne demek istediğini tam anlamadım. Biraz daha açıklar mısın.

Anladığım kadarıyla ocak sınavına girememişsin. Peki sen kayıt yaptırmış mıydın. Sıfırdan mı başlıyorsun. Örgün bir liseden mi ayrıldın. Durumunu biraz daha ayrıntılı yazmalısın net bir cevap yazabilmemiz için.

Eğer sen kayıt yenileyeceksen 20 şubat- 9 mart 2012 tarihleri arasında yenileyeceksin. Ve mayıs sınavına gireceksin.

Yok ilk defa kayıt yaptıracaksan onun da tarihi 23 ocak- 3 şubat 2012 dir.

Seni kim neden oyalasın ki arkadaşım :? Şu linkten takip et tarihleri. Bu hepimiz için böyle. http://www.aol.meb.gov.tr/sayfa_goster.asp?ID=178

Onların yüzünden sınava giremedim derken neyi kastediyorsun :?: Bir öğrenci kayıt yeniler gerekli işlemlerini yaparsa sınava girer. Sende ne gibi bir aksaklık oldu. Umarım bundan sonra işlerin güzel gider.
Resim

“Soru - Cevap” sayfasına dön