Edebiyat ve dil anlatım

Mseckin

Edebiyat ve dil anlatım

Mesaj gönderen Mseckin » 08 Ara 2017, 15:05

Arkadaşlar edebiyat ve dil anlatım derslerinde zorlanan,veya bu derslerin sınavları için kaygılanan olursa yardım edebilirim sözel olarak çok iyiyim,tüm derslerimi verdim şuan sadece kredi briktiriyorum

Kullanıcı avatarı
fkaya344

Re: Edebiyat ve dil anlatım

Mesaj gönderen fkaya344 » 08 Ara 2017, 16:01

Merhaba,
Dil ve Anlatım değil de türk edebiyatı 6-7-8 den yarın için sınavım var yaklaşık 2 aydır günlük 2-3 saat çalışma imkanım oluyor takıldığım ve zorlandığım tek nokta yazarlar var eserleri hızlı bir şekilde akılda kalıcı olucak bir formülün vs varmı acaba ?
teşekkür ederim iyi günler.

Mrronaldo
Doktor

Mesaj gönderen Mrronaldo » 08 Ara 2017, 21:38

fkaya344 yazdı:Merhaba,
Dil ve Anlatım değil de türk edebiyatı 6-7-8 den yarın için sınavım var yaklaşık 2 aydır günlük 2-3 saat çalışma imkanım oluyor takıldığım ve zorlandığım tek nokta yazarlar var eserleri hızlı bir şekilde akılda kalıcı olucak bir formülün vs varmı acaba ?
teşekkür ederim iyi günler.
6 kolayda 7 ve 8 zor 8 en çok zor çünkü çok yazar var o yüzden önemli şairleri bil.Yedi meşalçileri işte garip akımı maviciler filan ezberle.Bende
giricem yarın 7 8 den .8 de çok yazar var önemli şairleri ezberle çok tanınan eserleri olanları ezberle.Az eserleri olanları salla.Yoksa hepsini ezberlemeye kalksan beyinin yorulur.Herkese başarılar umarım geçeriz :)

Kullanıcı avatarı
fkaya344

Mesaj gönderen fkaya344 » 03 Oca 2018, 19:04

https://i.hizliresim.com/NOyvJY.png
Şükür bitti korktuğum kadar zor olmadı dil ve anlatım 8
mezun oldum gözüküyor site üzerinde ancak diplomayı ne zaman alabilicez askerlik şubesine gittim ve diploma aslı fotokopi vs istediler elimde yok malesefki
geçici diploma acaba işime yararmı bilgisi olan birisi varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

“TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI 1” sayfasına dön