Yıkın Heykellerimi !

ATATÜRK Köşesi!
Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Yıkın Heykellerimi !

Mesaj gönderen Dersatatürk » 06 Oca 2015, 22:17

Az önce rastladığım bir video'da sevdiğim bir şiire rastladım . Günümüz'de yaşanılanlar sanki bu şiirin özeti olmuş gibi .
Paralel hocaların siyaset yapması , cübbeliler'den medet umanlar , peçeyi fes'i özleyenler , sanata yapılan kısıtlamalar , medyaya yapılan baskılar .
Karanlığa ve orta çağa sürüklenen bir Türkiye var . Atatürk'ü lekelemeye , karalamaya çalışanlar var . Unutmayın ki bu gün Türkiye Cumhuriyeti var ise ve bu ülkede ezanlar okunuyorsa bu ülkede özgürce yaşıyorsanız Atatürk ve silah arkadaşlarına borçluyuz .

http://www.youtube.com/watch?v=j_zt63tCbwo

Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

emrahk
Onursal Üye

Re: Yıkın Heykellerimi !

Mesaj gönderen emrahk » 07 Oca 2015, 11:22

13 yıllık zifiri karanlıktan elbet aydınlığa çıkacak bu ülke; kimse umudunu yitirmesin...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Cartenza » 07 Oca 2015, 12:01

emrahk yazdı:13 yıllık zifiri karanlıktan elbet aydınlığa çıkacak bu ülke; kimse umudunu yitirmesin...
Merak etmeyin hala burdayız ve beraberiz !
Sonuna kadar savaşmaya hazırım ve elimden geleni yapıcam !

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 12 Oca 2015, 15:57

demokrasi bu değil :43:

seçilene saygı bu değil :43: kendi ideolojinizin doğruluğunu kimseye dayatamazssınız :43:

insan hakları derken özgürlük derken tezatlığa düşmemek gerek :25:

kendi görüşünüzden farklı görüşlere tahammülünüz yoksa kendinizi karşıt kültür içinde bulursunuz :26:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Cartenza » 12 Oca 2015, 16:18

Kısıtlananlar ne olacak ? Cumhuriyetin temel tasları ? Bilmiyorum ama ben katılmıyorum karanlık yakın !
Sonuna kadar savaşmaya hazırım ve elimden geleni yapıcam !

Kullanıcı avatarı
nail
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen nail » 12 Oca 2015, 19:32

Bunu bilmek için zeka küpü olmaya gerek yok.
Bunun başka bir özeti dahi yok. Tarih tekerrürden ibarettir.

Türklere (Müslümanlara) yapılan bu haksızlık'da neden bu kadar rahat yaşayabildiğini bir sorgula..
Orta doğuda karanlık yakındır. Biz ise gözü kapalı yaşayıp bunu özgürlük sanan İnsanlarız.. Hepsi bu

Türkiye'nin temelleri sağlam sanıyoruz ama aslında hiç bir şey sağlam değil.
Kur'an-ı Kerim bütün insanlık için bu kutsal hazineyi okuyup araştırınız lütfen.
İstanbul ikinci kez fetih edilecektir. Bu demektir ki Türkiye karanlığa girdiğinde yeniden kurtulacaktır.

Herkes düşüncede serbest muhalefet olmayın lütfen sizin düşüncelerinize saygı duyuyorum,
İyi günler..
Mesleki açık lise / Muhasebe Finansman / Ortak seçmeli ders kalmadı mezun, staj bekliyorum / Dönem 8

Solan renkleri boyamakta o boyasız boyacı

Ö.Asaf

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 12 Oca 2015, 19:41

nail yazdı:Bunu bilmek için zeka küpü olmaya gerek yok.
Bunun başka bir özeti dahi yok. Tarih tekerrürden ibarettir.

Türklere (Müslümanlara) yapılan bu haksızlık'da neden bu kadar rahat yaşayabildiğini bir sorgula..
Orta doğuda karanlık yakındır. Biz ise gözü kapalı yaşayıp bunu özgürlük sanan İnsanlarız.. Hepsi bu

Türkiye'nin temelleri sağlam sanıyoruz ama aslında hiç bir şey sağlam değil.
Kur'an-ı Kerim bütün insanlık için bu kutsal hazineyi okuyup araştırınız lütfen.
İstanbul ikinci kez fetih edilecektir. Bu demektir ki Türkiye karanlığa girdiğinde yeniden kurtulacaktır.

Herkes düşüncede serbest muhalefet olmayın lütfen sizin düşüncelerinize saygı duyuyorum,
İyi günler..
Arkadaş doğru söylüyor İstanbul 2 ci kez fethedilecek fetheden de İmam Mehdi as olacak daha bu iyi günlerimiz öyle bir dönem gelecek ki evinizde 2 rekat namaz kılamayacaksınız. Ateş evinize kadar girecek Allah İmamın zuhurunu accil eylesin

“Ulu Önderimiz Hakkında ki Herşey ßu ßölüme!” sayfasına dön