Merhabalar

Foruma Yeni Katılan Arkadaşlar, Kendiniz Burdan Tanıtınız. Not: İsim, Yaş, Şehir Şeklinde...
Kullanıcı avatarı
Vanlı Kız

Merhabalar

Mesaj gönderen Vanlı Kız » 01 Kas 2011, 14:28

Merhabalar
Aslında bu formu 1 ay önce keşfettim üye olmanın şimdi gerekli olmayacagını düşündüm.Ben açıkilkögretim 6.sınıf sınavlarına hazırlanıyorum.Bu forumda lise ldugu için kendi kendime liseye gittigimde kayd olacagım demiştim.
Ama her şey 23 ekimde yaşadıgım depremde degişti.
Vanda yaşıyorum kaydımı yaptırdım tam okulhayatına 15 yıl ara vermiştim.düzenli çalışmaya başladım.çevremdekiler başaramaz gözüyle baksalarda ardırış etmedim fakat yaşadıgım deprem artık elime kalem almaz etti okuduklarımı anlamaz oldum kendimi vermeye çalışıyorum o an alçı deprem oluyordışarıya kaçıyorum:
Sınav günü 11 aralıkta az kalmış daha kitaplarımı bitiremedim.Sınav tarihi ertelenecek mi?bunun bilgisi içindemisiniz?
Kendi evimiz hasarlı giremiyoruz.Yengemin evinde kalıyoruz.
Sınavda başarılı olmayacagım da korkuyorum:
Ben aranıza biraz erken geldim
Sevdiklerinizin kıymetini bilmeniz dilegimle:)

Güneş Her Canlının Üstüne Dogar
Gül başka Leş başka Kokar:

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Re: Merhabalar

Mesaj gönderen kripton » 03 Kas 2011, 04:27

Hoşgeldin. Öncelikle geçmiş olsun. İnşallah biran önce normal hayat temposuna dönersin. Rabbim yardımcınız olsun. Senin ilköğretim olduğu için sınav tarihleri hakkında bilgim yok. Başarılar
Resim

Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 03 Kas 2011, 07:36

Hoş geldiniz.Allah yardımcınız olsun.Dualarımız sizlerle...
Unutma!Yalnız başına beni yıkabilen tek kişi sensin.

Anneliğin mukaddesliği gece yarısı uyandığı uykudadır.

Deliyi adam edemeyiz ama adamı deli ederiz!

Dost acı söyleyen değil,acıyı tatlı dille söyleyebilendir!

Ya insana gül ver yada gülüver.

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 03 Kas 2011, 10:34

Gerçekten büyük geçmiş olsun. İnsan deprem psikolojisinde ders çalışmaya konsantre olamaz doğal olarak. Ama ders çalışırken, biraz olsun kafandakiler dağılmış olur. 17 Ağustos depreminde (o zamanlar 12-13 yaşındaydım) bizimde psikolojimiz çok kötü durumdaydı, durumunu iyi anlıyorum. Bakanlık sınav tarihlerini erteler mi bilmiyorum ama Van'da okullar şu an eğitim vermiyorlar, belki ona göre bir ayarlama yaparlar, sizin sınavları da ertelerler. Allah kolaylık versin...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Vanlı Kız

Mesaj gönderen Vanlı Kız » 05 Kas 2011, 15:10

Hoşbulduk.
Allah bir daha yaşatmasın.
Bilgileriniz için sagolun;bakanlıkdan bir erteleme haberi gelmedi,sınav günü11 aralıkta olacak.
Sizlerle tanışmak mutluluk verdi.
Teşekkür ederim :)
Güneş Her Canlının Üstüne Dogar
Gül başka Leş başka Kokar:

Kullanıcı avatarı
_AsksiZ_PrenS_

Mesaj gönderen _AsksiZ_PrenS_ » 07 Nis 2012, 17:13

bende istanbulda büyük depremi yaşamıştım vanlı kız duygularını çok iyi anlıyorum gerçektende 1999 "daki büyük depremde o zaman asker olarak bulunuyordum istanbulda etkileri çok çabuk geçmiyor tabiki depreminde ama yılmamak ve her zaman savaşmak lazım içindeki korkuyla bir süre sonra o korkunun geçeceğine eminim deprem kadar çok kötü bir yıkım ve afet yokk gerçektende bu dünyada umarım allahtan böyle bir felaketi daha başımıza umarım gelmez allah yardımcın olsun ...

Kullanıcı avatarı
ozgur
Uzman Doktor

Mesaj gönderen ozgur » 07 Nis 2012, 18:16

geçmiş olsun. allah bir daha yaşatmasın. hoş geldiniz.
umarım yaralarınızı tam anlamıyla sarar, eğitim hayatınızda istediğiniz konuma gelirsiniz..
o şimdi ıspartalı; ) Süleyman Demirel üniversitesi.

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 07 Nis 2012, 19:00

hosgeldin sınavin hakkında bir bilgim yok vandaki depremide yasıyanlara allah sabir versin tekrar hosgeldin
Umutsuzluga kapılmak mutsuzluğa kapı aralar içinde besledigin umut seni hayata bağlar

Kullanıcı avatarı
dyg
Doktor

Mesaj gönderen dyg » 08 Nis 2012, 10:29

Hoşgeldin. Geçmiş olsun dilerim o izleri en kısa zamanda unutursun. Yaşadıklarını yaşamadım ve kendimi ne kadar senin yerine koymaya çalışırsam çalışayım sendeki yaraları anlamamın çok zor olduğunu da biliyorum. Rabbim yardımcın olsun.
Resim

I Love myself...

“Tek bildiği,
yorgun bedenini ve ruhunu dinlendirmk istediğiydi..
Sadece HUZUR'du istediği,
bir damla dahi olsa kana kana içerdi...
Huzur...Bir damla huzur... ”

Take my darkest fears and play them
Like a lullaby
.

Resim

FenerBahçe

“Kendinizi Tanıtın” sayfasına dön