adobe reader 9 lisans ücreti hakkında

Herşey serbest...
Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Re: adobe reader 9 lisans ücreti hakkında

Mesaj gönderen Doçent » 09 Nis 2012, 21:37

eğer demo ürün kullandıysan ücretsiz sonradan bunun ödemesini istiyorsa önemsme bence...çünkü gerçekten ücretli programlar kredi kartsız hiçbir ürünü kullandırmazlar indirirken ücreti ister mutlaka..takma kafana o adresi kapat gitsin :wink:

Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

KashmiriaN
Doktor

Mesaj gönderen KashmiriaN » 09 Nis 2012, 21:37

yahu serena takılma bu kadar diyoruz işte daha ne diyelim ((: dünya üzerinde hiç bir satış bu şekilde gerçekleştirilmez. biraz google amcaya sordum senın gıbı bır cok kısıye bu tarz da mail çeşitli nedenlerle yollanmış. Bu maillere irtibar etme.

Sana en açıklayızı şu şekilde anlatayıım. Cep telefonumuza gelen şunu kazndınız bunu kazandınız mesajlarından bir farkı yok ((:

Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Mesaj gönderen Ceros » 09 Nis 2012, 21:38

Adobe ucretsiz zaten gonderdikleri faturada adobe yukledigi icin degil siteye kaydoldugu icin 99TL :lol: dupeduz sacmalik. Canim dert etme bukadar avukat vs hic bulasma ugrasacak zamanin ve paran varsa yap ama bir sonuc cikmaz yani ne yararina ne zararina olur. Bilisim suclarini ara ogren ayni olay kac kisinin basina gelmis hicbirseyde cikmamis onlar savcilik vs basvurmuslar yine birsey cikmamis.

Kadınlar hiç de karmaşık değil, sadece aşk istiyorlar, bir de ilgi, bir de şefkat, bir de çiçek, bir de anlayamadığınız bir kaç şey daha..

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 09 Nis 2012, 21:39

sen gel bana sor kasmıran ilk gördügmde ömrümden 10 yıl gitti resmen
Umutsuzluga kapılmak mutsuzluğa kapı aralar içinde besledigin umut seni hayata bağlar

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 09 Nis 2012, 21:40

Ceros yazdı:Adobe ucretsiz zaten gonderdikleri faturada adobe yukledigi icin degil siteye kaydoldugu icin 99TL :lol: dupeduz sacmalik. Canim dert etme bukadar avukat vs hic bulasma ugrasacak zamanin ve paran varsa yap ama bir sonuc cikmaz yani ne yararina ne zararina olur. Bilisim suclarini ara ogren ayni olay kac kisinin basina gelmis hicbirseyde cikmamis onlar savcilik vs basvurmuslar yine birsey cikmamis.
avukat diyosam yalnızca danişmak istiyorum bu konuda yoksa dava etmek gibi bir derdim yok
Umutsuzluga kapılmak mutsuzluğa kapı aralar içinde besledigin umut seni hayata bağlar

Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Mesaj gönderen Ceros » 09 Nis 2012, 21:43

Bedavaya danisabilcegin avukat bulursan benim icime kurt dustu danisicam diyorsan danis

Kadınlar hiç de karmaşık değil, sadece aşk istiyorlar, bir de ilgi, bir de şefkat, bir de çiçek, bir de anlayamadığınız bir kaç şey daha..

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 09 Nis 2012, 21:46

sence bir avukat bu işin sahtemi olup olmadıgını anlıyabilirmi

Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Mesaj gönderen Ceros » 09 Nis 2012, 21:47

canim avukata felan hic gerek yok diyorum ya okadar icine dert olduysa ara sana verdigim numaralari ogren onlar bilirler.

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 09 Nis 2012, 21:51

tamam aricam bakalım bilgi alıyım ama yınede dayımı söylıcem daha sonra basım belaya girmesin ben işimi garantiye alıyım arkadaslar hepınıze tesekkür ederim iyiki bu forumu bulmusum sizlerle tanişmişim umarım bir gün yuzyuzede geliriz

“Serbest Kürsü” sayfasına dön