Arkadaşlar Size Dersle İlgili Soru?

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Re: Arkadaşlar Size Dersle İlgili Soru?

Mesaj gönderen Ceros » 23 May 2012, 00:13

Jackal4540 yazdı:Araya siyaseti sokmak istemem ama bu ülkede işsizlik olduğu için kimse okumak istemiyor okuyanda keşke okumasaydım diyor.Avrupada böyle bir şey yok.Olsa bile bu kadar aşırı işsizlik yok !
Avrupada issizlik yok cunku nüfusta yok. Bilinçsiz üreme yok. Ve devletin sundugu olanakta çok. Orda secenegin yok ya okuyacaksin ya calisacaksin. Ki okurkende maddi destek oluyor. Calismak istersen isinide buluyor. Her ulkenin artilari eksileri var.

Kadınlar hiç de karmaşık değil, sadece aşk istiyorlar, bir de ilgi, bir de şefkat, bir de çiçek, bir de anlayamadığınız bir kaç şey daha..

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Re: Arkadaşlar Size Dersle İlgili Soru?

Mesaj gönderen Jackal4540 » 06 Haz 2012, 23:54

Ceros yazdı:
Jackal4540 yazdı:Araya siyaseti sokmak istemem ama bu ülkede işsizlik olduğu için kimse okumak istemiyor okuyanda keşke okumasaydım diyor.Avrupada böyle bir şey yok.Olsa bile bu kadar aşırı işsizlik yok !
Avrupada issizlik yok cunku nüfusta yok. Bilinçsiz üreme yok. Ve devletin sundugu olanakta çok. Orda secenegin yok ya okuyacaksin ya calisacaksin. Ki okurkende maddi destek oluyor. Calismak istersen isinide buluyor. Her ulkenin artilari eksileri var.
Mesela yeni zelandada okumak ve çalışmak isterdim çok güzel ülke nüfusu az işçi geliri fazla
ama şu vize problemi olmasa 1 dakika durmam giderim.Okuyup mesleğime sahip olamadıktan sonra burada durmanın ne anlamı var.Doğru değilmi ?

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön