öğrencilik durumu ve sınıf gecme

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
merve00

öğrencilik durumu ve sınıf gecme

Mesaj gönderen merve00 » 15 Eki 2008, 11:14

benim ögrencilik durumum hala aktif olmadı,hala durumumda ön kayıt ögrencisi yazıyor.acaba bi sorun mu oldu lütfen yardım edin çok endişelendim.birde ben lise 3.sınıftan ayrıldım ve acık liseye kayıt oldum.şimdi 3.sınıftan devam edeceğim değil mi? yoksa en bastan mı baslayacagım yardım edin

baslığı değiştirdim,kuralları bilmiyordum özür dilerim.şimdi cevap verirmisiniz.birde kitapları ben almadım ne zaman alabilirim aktif olmadan alamıyomuşum doğrumu.
En son merve00 tarafından 15 Eki 2008, 18:52 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
MeteHAN
Site Admin

Re: lütfen acil yardım edin

Mesaj gönderen MeteHAN » 15 Eki 2008, 17:11

Konu başlığını sorunuza uıygun olarak değiştirdiğiniz zaman yanıt verilecektir.

Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz.
http://www.aciklise.net/Forum/viewtopic ... 1f2ea85e2f

Kullanıcı avatarı
MeteHAN
Site Admin

Re: öğrencilik durumu ve sınıf gecme

Mesaj gönderen MeteHAN » 16 Eki 2008, 13:18

Kısa bir süre sonra tüm öğrenciler aktif duruma gelecektir.
Örgün eğitimde sınıf geçme sistemi vardır. Açık Lisede ise ders geçme sistemi mevcuttur. Örgün eğitimde geçtiğiniz dersler Açık lisede krediye çevrilecektir. Geriye kalan eksik kredilerinizi tamamladığınızda mezun olabilirsiniz.
Sizin deyiminizle bir anlamda baştan başlamayacak kaldığınız yerden devam edeceksiniz.
Öğrencilik durumunuz aktif olduktan sonra derslerinizi seçip, seçtiğiniz derslerin çıktısını alarak kitaplarınızı kayıtlı olduğunuz halk eğitim merkezinden alabilirsiniz.

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön