VE BİTTİ

Her Konuda Tartışabilirsiniz
besy
Yardımcı Uzman

Re: VE BİTTİ

Mesaj gönderen besy » 01 Ağu 2012, 05:44

kripton yazdı:
diablo_57 yazdı:İKİ BUÇUK YILLIK AOL 195 KREDI ILE BUGUN SON BULDU ARTIK AÖF :)))
HERKEZ E BAŞARILAR
Aynen benim de 2.5 yıllık maraton bitti çok şükür :D
İkiniz de 8 dönemde mi bitirdiniz, fazladan kredi alarak hem de ? Gerçekten tebrik ederim.

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 01 Ağu 2012, 16:10

kardelen198 yazdı:
diablo_57 yazdı:İKİ BUÇUK YILLIK AOL 195 KREDI ILE BUGUN SON BULDU ARTIK AÖF :)))
HERKEZ E BAŞARILAR
Benim de 2,5 yıllık maratonum sonlanmış durumda, bayrağı Aol'nin sıradaki neferlerine devrediyoruz... :D
Ooo, herkes birer birer mezun oldu Temmuz sınavıyla. Ben de ek sınava neden yeteri kadar ilgi yok diyorum.. Tebrik ediyorum... :wink:
Jackal4540 yazdı:Bitirenleri tebrik ediyorum ya bende bitiremezsem diye korkuyorum :? 8 kredi kaldı oda bu sınav sonucunda belli olacak sınavda değil heyecanım sınav sonuçlarına kadar olan zamanım heyecanlı geçiyor 24 ağustos'u heyecanla bekliyorum.
İnşallah biter merak etmez. Bu dönem mezun olmasan bile ek sınava girersin...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
kardelen198
Uzman Doktor

Mesaj gönderen kardelen198 » 01 Ağu 2012, 19:27

kripton yazdı:
kardelen198 yazdı:
HERKEZ E BAŞARILAR
Benim de 2,5 yıllık maratonum sonlanmış durumda, bayrağı Aol'nin sıradaki neferlerine devrediyoruz... :D
Tebrik ederim kardelen. Bu forumdan ayrılmak yok demi ama :D
Teşekkür ederim, Kripton ben de seni kutluyorum, başarıların her daim olsun. Forumdan ayrılmak tabi ki de söz konusu değil. ;)

emrahk yazdı:
kardelen198 yazdı:
HERKEZ E BAŞARILAR
Ooo, herkes birer birer mezun oldu Temmuz sınavıyla. Ben de ek sınava neden yeteri kadar ilgi yok diyorum.. Tebrik ediyorum... :wink:
Teşekkür ederim Emrah sağolasın, sizlerden aldığımız doğru bilgiler ışığında yolumuzda ilerledik. ;)

Ben kendi adıma Açık Lise'ye kaydolmadan önce bu foruma üye olmuştum ve liseye başlamadan da net alemi ile bağlantım kesildi. O günlerde bu forumdan edindiğim bilgilerle ders seçimlerimi yapmıştım çok ta iyi yapmışım.

Sonuç; olabilecek en kısa zamanda mezun olmuş olarak bu gündeyim. Foruma emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 01 Ağu 2012, 23:29

besy yazdı:
kripton yazdı:
HERKEZ E BAŞARILAR
İkiniz de 8 dönemde mi bitirdiniz, fazladan kredi alarak hem de ? Gerçekten tebrik ederim.
Arkadaşım işi ciddiye alarak bu mümkün. Yeterki "aman açık lise bu çalışmayayım 4 yılda da bitiririm 5 yılda da vs...." anlayışı olmasın. Çalışan herkesin ulaşabileceği bir şey bu.
Resim

besy
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen besy » 02 Ağu 2012, 06:44

Arkadaşım işi ciddiye alarak bu mümkün. Yeterki "aman açık lise bu çalışmayayım 4 yılda da bitiririm 5 yılda da vs...." anlayışı olmasın. Çalışan herkesin ulaşabileceği bir şey bu.
Tabii ki öyle bir rehavet yok ama bu kadar çabuk bitirmek için bütün derslerde başarılı olmak gerek (bknz: matematik, fizik, geometri vs...). Bu da benim için mümkün değil, en erken 9 dönemde bitirebileceğim.

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 02 Ağu 2012, 08:05

Kardeş çok da imkansız değil. Ben ortaokuldan sonra 13 yıl ara verdim okul hayatına. İnan 4 işlemden elim soğumuş vaziyetteydim. Çok şükür tüm sayısalları geçtim. Ve hiçbir dersten muaf olmayacağım hepsini geçeceğim diye bir hedef koymuştum kendime ve çok şükür gerçekleşti.

Evde seni çalıştırabilecek biri varsa ondan destek al. Yoksa sayısal dersler için ekol hoca sitesini tavsiye ederim. Bol bol geçmiş sınav sorularını çöz. Çok faydası oluyor.
Resim

diablo_57
Doktor

Mesaj gönderen diablo_57 » 02 Ağu 2012, 09:21

teşekkurler arkadaşlar... Bu foruma cok sey borçluyum aol ye devam edenlerınden de forumdan kopmamaları lazım paylasım cok onemlı AYRICA 5 TANE NET DOĞRU İLE SINAV GEÇMEYI DE BU FORUM DA ÖĞRENMIŞTIM:) AYRICA AÖF TERCIHIMIDE EMLAK YONETIMINDEN YANA YAPTIM BIRAZ ZOR AMA KPSS DE SAĞLAM BI BOLUM
/color]

diablo_57
Doktor

Mesaj gönderen diablo_57 » 02 Ağu 2012, 09:29

besy yazdı:
kripton yazdı:
HERKEZ E BAŞARILAR

EWET AMA BU COK CALISMAKTAN ZIYADE SİSTEMLI CALISMA ARASTIRMA İLE ÇOK DAHA KOLAY OLUYOR ORNEĞIN BEN BIYOLOJI VE TARİH 1 DISINDA HIC BI DERS İÇİN KITAP YUZU AÇMADIM INANIN SADECE ÇIKMIS SORULARDAN ÇALISTIM . SORULAR DAN OZET CIKARARAK SINAVA 10 GUN GIBI BIR SURE KALA ÇALISMAYA BASLIYARAK 100%50 ALTINA HIC DUSMEDIM COK YUKSEK ORTALAMA SORUNU OLMAYAN ARKADAŞLARA SESLENIYORUM SADECE CIKMIS SORULARLA COK RAHAT SINAVI GEÇERSİNİZ BIRDE SINAVDA 5 SORU YU KESIN BILDIĞINIZ ZAMAN OLAY TAMAMDIR .

Kullanıcı avatarı
maöl
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen maöl » 02 Ağu 2012, 16:52

tebrikler inşallah 9. dönemde yani gelecek 3. dönem sınavlarında bitmiş olacak benimde
İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olanıdır - (Hadis)

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön