tanışma ve yardım

Foruma Yeni Katılan Arkadaşlar, Kendiniz Burdan Tanıtınız. Not: İsim, Yaş, Şehir Şeklinde...
boyabatlı57
İletişim:

tanışma ve yardım

Mesaj gönderen boyabatlı57 » 10 Ağu 2012, 21:40

merhaba arkadaşlar adım sezgin

bir sorum olacaktı diploma harcını ne zaman yatıracağım ? Diploma basılmış fakat diploma yeri yazmıyor ..

Çıkma Belgesi Aldı mı? : HAYIR
Diploma Basıldı mı? : EVET
Diploma No : *****
Diploma Notu : 69,39
Mezuniyet Donemi : 2011-2 Diploma Tarihi : 14.05.2012
Diploma Nerede ? :
Diploma Defteri Nerede ? : İSTANBUL-BAHÇELİEVLER
Gönderilen Tarih :

emrahk
Onursal Üye

Re: tanışma ve yardım

Mesaj gönderen emrahk » 12 Ağu 2012, 22:44

Forumumuza hoşgeldin Sezgin.

"Diploma nerede?" isimli yerde bölgendeki koordinatör Halk Eğitim Merkezi yazacak ilerde, işte o ismi gördüğünde arayıp sorarsın Halk Eğitim'i, eğer ellerine ulaştı ise, teslim almaya gitmeden önce Ziraat Bankası'na diploma harcını yatırırsın ve dekontunla birlikte teslim almaya gidersin...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Maol
Asistan

Mesaj gönderen Maol » 15 Ağu 2012, 22:14

emrahk yazdı:Forumumuza hoşgeldin Sezgin.

"Diploma nerede?" isimli yerde bölgendeki koordinatör Halk Eğitim Merkezi yazacak ilerde, işte o ismi gördüğünde arayıp sorarsın Halk Eğitim'i, eğer ellerine ulaştı ise, teslim almaya gitmeden önce Ziraat Bankası'na diploma harcını yatırırsın ve dekontunla birlikte teslim almaya gidersin...

Emrah, Diploma Nerede ? : İSTANBUL-BAHÇELİEVLER HALK EĞITIM MERKEZI GÖNDERİLDİ
Ben gidip bahçelievlerden mi alıcam diplomamı. Maol'un sitesin de henuz resmi bi açıklama yok kafam karıstı?
Mesleki Açık Öğretim Lisesi - Bilişim Teknolojileri Alanı

MEZUN

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 15 Ağu 2012, 22:16

Evet, orada yazan Halk Eğitim'den alacaksın. Semtine en yakın olana değil, koordinatör Halk Eğitim Merkezi hangisi ise ona yolluyorlar çünkü..

Birkaç gün bekle, gönderildi yazsa da henüz ellerine ulaşmamış olabilir. Ya da telefonlarını bulup sorarsın gelmiş mi diye...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Maol
Asistan

Mesaj gönderen Maol » 15 Ağu 2012, 22:18

emrahk yazdı:Evet, orada yazan Halk Eğitim'den alacaksın. Semtine en yakın olana değil, koordinatör Halk Eğitim Merkezi hangisi ise ona yolluyorlar çünkü..

Birkaç gün bekle, gönderildi yazsa da henüz ellerine ulaşmamış olabilir. Ya da telefonlarını bulup sorarsın gelmiş mi diye...
Gönderilen Tarih : 13/08/2012

Çoktan gelmistir ya gidip harcı yatırayım o zaman yarında gidip alırım. 10 tl dimi? :)
Mesleki Açık Öğretim Lisesi - Bilişim Teknolojileri Alanı

MEZUN

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 15 Ağu 2012, 22:20

Maol yazdı:
emrahk yazdı:Evet, orada yazan Halk Eğitim'den alacaksın. Semtine en yakın olana değil, koordinatör Halk Eğitim Merkezi hangisi ise ona yolluyorlar çünkü..

Gönderilen Tarih : 13/08/2012

Çoktan gelmistir ya gidip harcı yatırayım o zaman yarında gidip alırım. 10 tl dimi? :)
PTT Kargo ile Ankara'dan geliyor. (PTT en yavaş posta getiren kargo firmasıdır :D) Gelir yarın veya en geç Cuma günü... Hadi hayırlı olsun... :D

Mustafa Kemal Atatürk

“Kendinizi Tanıtın” sayfasına dön