Mezunum- Foruma Teşekkürler

Her Konuda Tartışabilirsiniz
srcn7
Yardımcı Asistan

Mezunum- Foruma Teşekkürler

Mesaj gönderen srcn7 » 23 Ağu 2012, 18:50

sonunda mezunum. üniversitemide kazandım. en yakın zamanda halk eğitime gidip durumum hakkında ve diploma hakkında bilgi alacağım, ve diyeceğim ki; ben üniversiteye kayıt olmaya gideceğim, mezun olduguma dair bir yazı verin bana, diyeceğim.

Her şeyi geçtim bu forumun kıymetini bilin arkadaşlar, en büyük destekçim bu forum ve bu forumdaki arkadaslarım oldu. hepinize ok teşekkür ediyorum.

Resim

HATİP
Çırak

Re: Mezunum- Foruma Teşekkürler

Mesaj gönderen HATİP » 23 Ağu 2012, 18:59

bende senın gıbıyım kardes sımdı nasıl olacak pekı bende mı gıdeyım halk egtıme ne dıyecerkler kı

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 23 Ağu 2012, 19:27

Çok tebrik ederim seni de kardeşim... İnşallah üniversiteden de mezun oldum haberini bu forumdan paylaşmak nasip olsun.

Şunu ekleyeyim, Halk Eğitim Merkezi sizlere "mezuniyet belgesi" verir. Bu da sizin mezun olduğunuzu kurumlara tescil ettirir. Ancak bu belge hiçbir zaman çıkma belgesinin yerini tutmuyor. Resmi olarak askerlik tecili yapılır mezuniyet belgesiyle yazsa da sitede, askerlik şubeleri çıkma belgesi ister genelde. Tabi üniversiteler de öyle. Bazı üniversiteler kabul etse de, geneli çıkma belgesi isterler. Bu yüzden üniversite öğrenci işlerine sormadan Halk eğitim'den alacağınız "mezuniyet belgesi"ne güvenmeyin. Çıkma belgesi alıp garantileyin derim...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

HATİP
Çırak

Mesaj gönderen HATİP » 23 Ağu 2012, 19:44

o zaman unıversıte yı aramak lazım once ya gec gelırse cıkma belgesı o canımı sıkıyo yoksa hersey ıyı guzel

srcn7
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen srcn7 » 23 Ağu 2012, 21:45

askerlik problemim yok benim. olmadı üniversiteyi arayıp soracağım yada ankaradan isteyeceğim.

Kullanıcı avatarı
kardelen198
Uzman Doktor

Mesaj gönderen kardelen198 » 24 Ağu 2012, 00:12

Hayırlı olsun, tebrik ediyorum...

Esienthes
Çırak

Mesaj gönderen Esienthes » 24 Ağu 2012, 01:14

Emrah, çıkma belgesi için Ankara'ya gideceğim. Zaten üniversitem de Ankara'da. Çıkma Belgesi için orada Açık Öğretim Müdürlüğü'ne falan mı başvuracağız ? Saçma bir soru, farkındayım. Aklımda kalmasın istedim sadece. :D Yoksa Milli Eğitim Bakanlığı'na mı gideceğiz orada ? Bu ikisi şüpheye düşürdü işte.

Ayrıca arkadaşı da tebrik ederim. İnsan bir hedef koyup mücadeleye başladığı zaman Allah her daim o kuluna yardım eder. Sabır ve mücadele altın kuraldır. Aynı durumdayız, ben de temmuz sınavlarında mezun oldum ve üniversiteyi kazandım. Allah'a çok şükür, dediğim gibi mücadele ve sabır gerekiyor, gerisini Allah'a bırakmak lâzım.
Toplam Dönemi : 15
AÖL'de Okuduğu Dönem : 12
Toplam Kredi : 198
Ortak Kredi : 82

Mezuniyet: 28-29 Temmuz 2012

MEZUN!

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön