sanat tarihi yardım

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
yagmur_

sanat tarihi yardım

Mesaj gönderen yagmur_ » 24 Ağu 2012, 16:36

arkadaşlar sanat tarihi 1 i seçmeli ders olarak hangi dönemde seçebileceğim ve kaç kredi önümüzdeki sınavda 7 dönemde olacağım .

çağrı
Uzman

Re: sanat tarihi yardım

Mesaj gönderen çağrı » 24 Ağu 2012, 17:57

yerinde olsam başka ders varsa seçerdim en kazık derstir

alansız olarak ben yanılmıyosam 5. veya 4.dönemde almıştım onca çalıştım 55 ile geçmiştim

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 25 Ağu 2012, 01:36

Sanat tarihi -1 i ben 4. dönemde seçmeli olarak almıştım. Diğer derslere çalıştığım kadar sanat tarihine de çalıştım ama 65 aldım. Kendisi not ortalamamı düşürdü. Ve sanat tarihi-2 yi seçmedim.
Resim

gül kılıç
Doktor

Mesaj gönderen gül kılıç » 25 Ağu 2012, 03:21

kredisini ve diğer sorduğun şeyleri öğrenmek için google sayfasına aol okuduğun bölüm dersleri diye yaz çıkar.yani şu şekil/aol genel kültür dersleri gibi.

denizbozkurt
Acemi

Mesaj gönderen denizbozkurt » 25 Ağu 2012, 04:47

Sanat tarihini seviyosan eğer seç. Ben çok kolay bulmuştum ve o dersi bilmek insana genel kültür de kazandırıyor..Bence çok güzel. Ama sevmiyosan ona çalışmak sıkıcı gelebilir ve geçemeyebilirsin.
Kredi: 161
AÖL Dönem: 4
Toplam Dönem: 8

yagmur_

Mesaj gönderen yagmur_ » 25 Ağu 2012, 20:38

kitabı actım not almaya basladım hemen sıkıldım kafam almadı secmeyeceğim secmeli ders zaten :)

Kullanıcı avatarı
emrah42
Onursal Üye
İletişim:

Mesaj gönderen emrah42 » 26 Ağu 2012, 01:23

Arkadaşlar ben seçmeli dersi seçerken mesela ortak ders olarak dil anlatım 6 yımı seçtim hemen bunun seçmelisinide seçiyorum neden bir derse çalışıp o dersten 2 ayrı sınav olmak varken ayrı ayrı ders seçeyim ki size de tavsiyem başarılı oldugunuz derslerin aynı gireceginiz dönemin seçmelisini seçin ama dönemleri aynı olsun ya ben derslere çalışmıyorum derseniz kafanıza göre takılabilirsiniz :)))
Bu forumdaki Eski arkadaşları özledim. Face de behchat chatin diye aramanın yeterli.

çağrı
Uzman

Mesaj gönderen çağrı » 27 Ağu 2012, 03:18

emrah42 yazdı:Arkadaşlar ben seçmeli dersi seçerken mesela ortak ders olarak dil anlatım 6 yımı seçtim hemen bunun seçmelisinide seçiyorum neden bir derse çalışıp o dersten 2 ayrı sınav olmak varken ayrı ayrı ders seçeyim ki size de tavsiyem başarılı oldugunuz derslerin aynı gireceginiz dönemin seçmelisini seçin ama dönemleri aynı olsun ya ben derslere çalışmıyorum derseniz kafanıza göre takılabilirsiniz :)))
aynen bende öyle yaparım en akıllıcası

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön