Ankara'ya AÖL Müdürlüğü'ne gidiyorum

Herşey serbest...
çağrı
Uzman

Re: Ankara'ya AÖL Müdürlüğü'ne gidiyorum

Mesaj gönderen çağrı » 28 Ağu 2012, 05:24

ne diyelim deniz....... ALLAH LAYIK OLMAYANI YERİNDEN EYLESİN :x
HEK EDENE VERSİN...ve çok geçmiş olsun üzüldük ...umarım problem halledilir bir açklığa kavuşur
...ve mağdur olmadan halledilir
ALLAH ınsaf versin ...böylelerine gıcıklık olsun diye azmedin ınat edin her ne gerekıyorsa yapın ve bır kaç anlaıyşsız ınsan yuznden moralinizi bozmayın kardeş ALLAH yardımcınz olsun

denizbozkurt
Acemi

Mesaj gönderen denizbozkurt » 28 Ağu 2012, 05:30

Orda vasıfsız çalışan adamın biri dedi ki "verin 20bin tl'yi, 1 kredi değil anında diplomayı alırsınız" dedi resmen. İnanamıyorum ya bu kadar mı rezil bi sistemdeyiz? En başta isyan ettim okumıycam dedim ama sonra sağlıklı kafayla düşününce senin dediğin gibi oldu... Hırs yaptım, inadına bitiricem! Ve o adamın kendisinden alıcam diplomamı. Allah'ından bulsunlar, elbet onların da başı sıkışır...
Kredi: 161
AÖL Dönem: 4
Toplam Dönem: 8

Kullanıcı avatarı
ozgur
Uzman Doktor

Mesaj gönderen ozgur » 28 Ağu 2012, 05:34

geçmis olsun deniz bozkurt. devlet kurumları ve calusanlari böyle iste. karsisindakini umursamaz. ne hissettiğini bilmez. anlamaz sadece işine geleni kafasina estiğni yapar. nasıl olsa kadrolu memur parasını alıyor. bir şey bilmesede olur. bunları sikayet edeceksin aslında. bir işe yaramasa da. bunların canı bile sıkılsa yeter.. çünkü ondan anliyolar. durumunu anlıyorum. gercekten çok uzucu bir durum. umarım son dakikaya kadar bişey çıkarda.sende istediğini yapma firsati bulursun.
En son ozgur tarafından 28 Ağu 2012, 05:53 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
o şimdi ıspartalı; ) Süleyman Demirel üniversitesi.

denizbozkurt
Acemi

Mesaj gönderen denizbozkurt » 28 Ağu 2012, 05:38

Çok sağol.. Haklısın aslında şikayet etmek lazım. Ben bu işin ipini bırakmam zaten.. Kendimi geçtim, benim annemi üzmeye kimsenin hakkı yok. Orda bi masanın arkasında oturmakla adam olunmuyor.. Umarım herşey yoluna girer

Kullanıcı avatarı
ozgur
Uzman Doktor

Mesaj gönderen ozgur » 28 Ağu 2012, 05:48

birakma bencede. prosedür geregi biseyler yasak olabilir. olmuyor da olabilir. ama bu durum kimseyi aşsağilama ve kırma lüksünü vermez.herkes haddini bilmeli .ins girer .
o şimdi ıspartalı; ) Süleyman Demirel üniversitesi.

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 28 Ağu 2012, 17:01

Üzüldüm ama sen asla umutsuz olma. Elbette mezun olacaksın. Bugün olmazsa yarın. Ama şu devletteki laçkalık insanı gıcık ediyor. Tamam kanun gereği 1 kredi yüzünden mezun olunamayabilir ama aynı zamanda da 20 bin lira ile anında diploma ne oluyor o zaman :evil:
Resim

Kullanıcı avatarı
kardelen198
Uzman Doktor

Mesaj gönderen kardelen198 » 28 Ağu 2012, 17:52

Geçmiş olsun Deniz üzülme lütfen, vardır herşeyde bir hayır diyelim. İnşaAllah seneye daha iyi bir Üniversite daha güzel bir bölüm kazanırsın...

denizbozkurt
Acemi

Mesaj gönderen denizbozkurt » 29 Ağu 2012, 10:24

Çok sağolun arkadaşlar.. İnşallah hepimiz istediğimiz yerlerde mutlu oluruz

ROJHAN
Doktor

Mesaj gönderen ROJHAN » 07 Eyl 2012, 01:24

geçmiş olsun deniz.

mücadele ve sıkıntının sonu huzurdur. sen doğru olanı yapıyorsun zaten. geri adım böylelerine prim verir. ama biz sustukça sağlam incirleride çürütürüz. elimizden geldikçe mücadele hırs dediğin gibi. kız erkek fark etmez hak haktır. hayatın ilk yılları ve son yıllarıda hak aynıdır kavramı değişmez.
unutmuyorum 2002 de ben aole kayıt oldum. manisadaydım ozaman. kayıt için yetecek param yoktu ordaki yardımcı müdür yada müdür vs. o bendeki masum ve istekli okuma hevesini yüz ifademden anladı elini cebine uzatıp paranın üstünü tamamladı. bir yandan utandım bir yandan sevindim. sonra ben o günleri unuttum biraz gevşeme başladı bende okumaya ara verdim. ve hep zarara girdim hep zor işlerde çalıştım. ama kendime bir söz verdim kpss yi kazanana kadar elimden geldikçe aolde okuyacağım o müdürün verdiği parayı helal olması ve zor işlerden kurtulmak için. ama hayat bu ilerde ne olur bilinmez yeterki biz iyi niyetleri doğru hedeflere dönüştürme hırsına çevirelim.

her yerde şunu söylerim Allahım bizden şu üç şeyi eksik etme
iman huzur şifa...
Allah ile olduktan sonra, ölüm de ömür de hoştur.
Adalet nedir? – Ağaçları sulamak. Zulüm nedir? – Dikene su vermek.-Mevlana

HİÇ ÖLMEYECEKMİŞ GİBİ DÜNYA İÇİN, YARIN ÖLECEKMİŞ GİBİ AHİRET İÇİN ÇALIŞMALIYIZ... H.Z. MUHAMMED. S.A.W.

denizbozkurt
Acemi

Mesaj gönderen denizbozkurt » 07 Eyl 2012, 09:19

Çok doğru ve güzel yazmışsın Rojhan... Sağolasın, çok haklısın. Sabrediyoruz, bekliyoruz. Elbet bir gün hak ettiğimiz başarıyı kazanacağız.

murattt

Mesaj gönderen murattt » 07 Eyl 2012, 10:01

Üzülmeyiniz umudunuzu kaybetmeyiniz. Zira umutsuzluk şeytandandır. Umut ALLAH cc dan. Size beklediginiz ilgiyi göstermeyen insanlarıda kınamayınız. Hatta bütün samimiyetinizle affediniz. Kader onlarla en güzel şekilde ilgilenecektir.

Kullanıcı avatarı
emrah42
Onursal Üye
İletişim:

Mesaj gönderen emrah42 » 07 Eyl 2012, 16:09

Arkadaşlar A.ö.l de bir adamın dediğiyle iş bitmiyor gözümüzle görmediğimiz bir şey için asla kesin yargılı konuşmamalıyız ben ne zaman kesin yargılı konuştum o zaman hatalı olduğumu anladım ne zaman birini eleştirdim hepsi başıma geldi arkadaşımız 1 krediyle kaçırmış ve üniversiteyi kazanmış onun için ne kadar zor bir durum anlıyorum ama herşey de bir hayır vardır. A.ö.l de kendince haklı arkadaşımıza 1 kredisini önemsemese bu sefer 2 kredisi kalan diyecek onlara bu hakkı tanıyorsun bizede tanı sonra 3 krediyle kaçıranlarda isteyecek en sonunda herkeze hak verilsin denecek arkadaşımız kendince haklı A.ö.l de kendince haklı bir tek hasız var o da benim :D tabi şaka bir yana Allah hepinizin yardımcısı olsun.
Bu forumdaki Eski arkadaşları özledim. Face de behchat chatin diye aramanın yeterli.

ROJHAN
Doktor

Mesaj gönderen ROJHAN » 07 Eyl 2012, 21:09

Bu işin şakası olmaz. bazen vicdan konuşmalı. benim yukardaki mesaj çok anlamlı örnek. o bunu bu şunu istemesin ama zor durumlar vardır sorun giderilebilir.
Allah ile olduktan sonra, ölüm de ömür de hoştur.
Adalet nedir? – Ağaçları sulamak. Zulüm nedir? – Dikene su vermek.-Mevlana

HİÇ ÖLMEYECEKMİŞ GİBİ DÜNYA İÇİN, YARIN ÖLECEKMİŞ GİBİ AHİRET İÇİN ÇALIŞMALIYIZ... H.Z. MUHAMMED. S.A.W.

“Serbest Kürsü” sayfasına dön