Gazi üniversitesi uzaktan eğitim myo

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
efecan
Asistan

Gazi üniversitesi uzaktan eğitim myo

Mesaj gönderen efecan » 18 Eyl 2012, 00:52

2011 yılında Mesleki aöl-bilgisayar programcılığın'dan mezun oldum... bu yılki ygs'ye öylesine girmiştim 200 puan geldi ama tercih yapmadım gazi üniversitesi uzaktan eğitim myo ön lisans bilgisayar programcılığı bölümüne kayıt yaptırabilir miyim?

Mezun

emrahk
Onursal Üye

Re: Gazi üniversitesi uzaktan eğitim myo

Mesaj gönderen emrahk » 18 Eyl 2012, 02:13

Uzaktan eğitimlere sınavsız geçiş mümkün değil diye biliyorum. Eğer bu bölümün kontenjanı dolmamışsa, ek yerleştirmeler başlayınca tercihini yaparsın, yerleşirsen zaten kaydını yaptırırsın...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

eray

Mesaj gönderen eray » 18 Eyl 2012, 06:20

kardeş sınavsız almıyorlar bölüme

noxx

Mesaj gönderen noxx » 18 Eyl 2012, 07:41

ALMAZLAR ESKİŞEHİR DENE ..

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 18 Eyl 2012, 18:15

YGS puanın yetiyorsa eğer ek yerleştirme ile şansını denersin demek istedim. Yoksa sınavsız geçiş zor...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön