Hayalim kazanmak Ve bana takanları Mos mor etmek :)

Forumumuzda yer almayan konu ve başlıkları burada oluşturabilirsiniz.

hazal00

Hayalim kazanmak Ve bana takanları Mos mor etmek :)

Mesaj gönderen hazal00 » 12 Kas 2012, 20:27

Merhaba ben açık öğretim yeni kayıt oldum 4 yıl once lise 1 kaldım ve bu yıla kadar takmıyordum . Derler ki Gözunu kim oydu akrabam oydu . onun için mi derin oydu. İşta bu laf inanınkı daha fazlası başıma geldi. 4 yıl aradan sonra kayıt oldum. ve isteyenlerimde çok hayalım güzel bir evlilikde yapmak. ama açık öğretimde lise diplomasını alıp gerekirse tıpı kazanmak bunun için gerekli olan iyi bilen arkadaslar. Size diyiyorum ki Bana yardımcı olurmusunuz yanımda olurmusunuz?? :))

Kendi Çocuklarının Yemediği Halt Kalmayıp, Hepsini Görmezden Gelen,Sizin Bi Açığınızda Ortalığı Ayağa Kaldırana''akraba denir..

Kullanıcı avatarı
merd0
Yardımcı Uzman

Re: Hayalim kazanmak Ve bana takanları Mos mor etmek :)

Mesaj gönderen merd0 » 12 Kas 2012, 21:01

Hoşgeldin aramıza :) Akrabalarından çok çekmişssin ve hala da çekiyorsun galiba.Kimin ne dediği ne yaptığı ne planladığı ne istediği önemli değil önemli olan senin ne istediğin ne planladığın.Herkesin olduğu gibi senin de hayallerin var ve hayallerinin peşinden koşmalısın okul hayatında başarılar diliyorum şahsen yanındayım destekliyorum seni :)
2013 Mezun :)

hazal00

Mesaj gönderen hazal00 » 12 Kas 2012, 21:58

Hemde çok çektim , Çekiyorumda.. Yeni yeni derslere başladım Bazı dersler çook karışık .. Sizler nasıl başardınız ve hep çıkan sorular varsa bana özelden hep yolayın :)
Kendi Çocuklarının Yemediği Halt Kalmayıp, Hepsini Görmezden Gelen,Sizin Bi Açığınızda Ortalığı Ayağa Kaldırana''akraba denir..

Kullanıcı avatarı
emrah42
Onursal Üye
İletişim:

Mesaj gönderen emrah42 » 12 Kas 2012, 22:13

Lise sana kaç kredi bilmiyorum ama 2013 de iyi çalışıp en az 80 kredi alırsan okulda sana 32 kredi verdiyse 2014 de üniversite sınavına girmeyi bile hak eebilirsin çünkü 102 kredi ve üstü olanlar üniversite sınavına girebiliyorlar iyi çalışırsan belki 8 dönemde okulu bile bitirip 2 sene sonra üniversiteli bile olman içten degil o yüzden hiç vakit kaybetmeden derslerine çalış ilk zamanlar bende sadece geçmek için ders çalışıyorum baktım çalışınca çok rahat geçebiliyormuş insan şuan not ortalamamı yükseltmek için çalışıyorum 8 dönemde bir çok arkadaşımız liseyi bitirip aynı yıl içinde üniversiteye kaydını yaptırdı birde sen şu an tastikname ile yazılıysan aöl ye iki dönem önde başladın okula yani bu dönemle üç dönemin birden derslerini seçebilirsin demek iyi çalışırsan 2 senede okulu bitirirsin neyse sınavlara girdikçe neyin ne oldugunu iyice ögrenirsin iyi çalışmalar ve aöl hayatına başarılar dilerim
Bu forumdaki Eski arkadaşları özledim. Face de behchat chatin diye aramanın yeterli.

hazal00

Mesaj gönderen hazal00 » 12 Kas 2012, 23:49

emrah42 yazdı:Lise sana kaç kredi bilmiyorum ama 2013 de iyi çalışıp en az 80 kredi alırsan okulda sana 32 kredi verdiyse 2014 de üniversite sınavına girmeyi bile hak eebilirsin çünkü 102 kredi ve üstü olanlar üniversite sınavına girebiliyorlar iyi çalışırsan belki 8 dönemde okulu bile bitirip 2 sene sonra üniversiteli bile olman içten degil o yüzden hiç vakit kaybetmeden derslerine çalış ilk zamanlar bende sadece geçmek için ders çalışıyorum baktım çalışınca çok rahat geçebiliyormuş insan şuan not ortalamamı yükseltmek için çalışıyorum 8 dönemde bir çok arkadaşımız liseyi bitirip aynı yıl içinde üniversiteye kaydını yaptırdı birde sen şu an tastikname ile yazılıysan aöl ye iki dönem önde başladın okula yani bu dönemle üç dönemin birden derslerini seçebilirsin demek iyi çalışırsan 2 senede okulu bitirirsin neyse sınavlara girdikçe neyin ne oldugunu iyice ögrenirsin iyi çalışmalar ve aöl hayatına başarılar dilerim
Şuanda önce okudğum lise bana kredi Vs. vermemiş Şaşırdım yani :))) Tastikname ile yazıldım .. Dönemimde zaten 3 :)) Oyysss Bu açıköğretim yeminle çoook karmaşık :9.. Birde arkadaşımın kitapçıklarını getirdim Tarih Hiç bir alakası yook . :S

byMRZ
Uzman Doktor

Mesaj gönderen byMRZ » 13 Kas 2012, 06:13

valla calısacaksın baska gecmenın alternatıf bı yolu yok gecmıs sınav sorularını coz bolca ben oyle mezun oldum

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 13 Kas 2012, 06:24

Çalışırsan olur. Sıfırdan liseye başlayıp 2.5 yılda bitirdik birçok arkadaş. Ben 2010 yılının mayıs ayında ilk lise sınavına girdim 2012 nisan ayında üniversite sınavına girdim. Temmuz 2012 de liseden mezun oldum ve 2012 eylülünde üniversiteli oldum. Sen de yapabilirsin. Sana verilen kitaplara çalış bol bol geçmiş soru çöz. Sayısal dersler için ekol hoca sitesinden destek al.
Resim

hazal00

Mesaj gönderen hazal00 » 13 Kas 2012, 18:58

Destekleriniz için teşekkürler. Dün arkadasımın girdiği sinavların kitapçıklarını getirdim tarihle ilgili bir alakası yok benım çalıstıgım kitapda hep yeni çağ falan osmalı yok. ordada hep osmanlı . arkadasımda bana dedı kitaptan olmayan şeyleri resmen soruyorlar diye. birde o arkadasım 30 yasında ilkokul 5 terkti 3 yıl falandır açıköğretime kayıt oldu oda şimdi lise de son yılı :)) inş. yaparım korkuyorum resmen :)))

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 13 Kas 2012, 21:04

hazal00 yazdı:Destekleriniz için teşekkürler. Dün arkadasımın girdiği sinavların kitapçıklarını getirdim tarihle ilgili bir alakası yok benım çalıstıgım kitapda hep yeni çağ falan osmalı yok. ordada hep osmanlı . arkadasımda bana dedı kitaptan olmayan şeyleri resmen soruyorlar diye. birde o arkadasım 30 yasında ilkokul 5 terkti 3 yıl falandır açıköğretime kayıt oldu oda şimdi lise de son yılı :)) inş. yaparım korkuyorum resmen :)))
Ben o kadar sınava girdim ve sorulan soruların hepsi kitapta olan konular. Yanlış bakmış olmayasın. Bir de bazen kitaplar değişebiliyor ondan da olabilir eski sorularla uyuşmaması.

O yüzden mutlaka kitaplarınızı alınca şu linkten http://hbogm.meb.gov.tr/www/acik-ogreti ... /icerik/56 konuları kontrol edin ve kitaba çalıştıktan sonra çıkmış soruları çözün. Böylece soru tarzı eski ise fakedersiniz
Resim

hazal00

Mesaj gönderen hazal00 » 14 Kas 2012, 01:08

Timuçin yazdı:Aramıza hoş geldin. Hazal

Akraba belasını çok iyi bilirim. Senin durumunu da çok iyi anlıyorum Hazal akrabalarına karşı seni kışkırtacak zerre kadar koz verme. Akrabaya hiç güvenme akıl ve mantığınla kendini yönet gerisi fazla zaten.

Wallah canim naparsa en çok akraba yapıyor .. bende onu istiyorum eline koz vermemek inşh .. bi geciyim yaa yeter.. bazı dersler çok sıkıcı :))

hazal00

Mesaj gönderen hazal00 » 06 Ara 2012, 21:40

Zaten bende demiyorum oturduğum yerden kazanıyım :)) Bu yoldan geçenlerden yardım etmelerını rıca ettıımm :))

“Yeni Forum Konuları Oluşturun” sayfasına dön