Osys ile ilgili sorun!

YKS ( TYT, AYT, YDT ) Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
hakaners

Osys ile ilgili sorun!

Mesaj gönderen hakaners » 05 Oca 2013, 05:07

Öncelıkle merhaba arkadaşlar
suan ki durumum hala ögrencıyım ama ocakta ki sınavda eksık olan 4 kredıyle mezun olucam oyzden de ygs sınavına gırmek ıstıyorum.
Nasıl bir yol izlemem lazım arkadslar gercekten anlamış degılım...
:?: :?:

Kullanıcı avatarı
melodi
Doktor

Re: Osys ile ilgili sorun!

Mesaj gönderen melodi » 06 Oca 2013, 07:17

YGS YE BAŞVURU İTİBARİYLE MEZUN DEĞİLSİN SONUÇTA.BANKAYA 40 TLYGS BAŞVURU ÜCRETİ YATIRIP DEKONTUN VE NÜFÜS KAĞIDI BAŞVURU FORMUNLA GİDİP BAŞVURU ALAN OKULLLARDAN BİRİNDE KAYDINI YAPTIRACAKSIN.

hakaners

Mesaj gönderen hakaners » 07 Oca 2013, 01:35

yardımınız ıcn teşekur ederım
cuma günü en yakın liseye gitmiştim müdürden giriş için forum istedım fakan forum olmadıgını artık internet'ten doldurulgunu söyledı bende tamam dedım cıktım sonra acık lise bürosuna gitim kafam karıstı çunku sormak ıcın ama hiç bi acıklama yapmadılar bizim bilgimiz yok dedıler şaşırdım... :shock:
Başvurmak için ıla o forumu doldurmamı lazım yanı başvuru yapıcagım okul bunu net'en kendı yapmıyormu:S

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 07 Oca 2013, 01:49

galiba formu doldurunca daha mı güvenli oluyo ne sen iyisi işine garantiye al başka bir liseye git formu doldur garanti olması için netten yanlış yaparsn bir numara yalış olur
insanlık hali :D

Kullanıcı avatarı
melodi
Doktor

Mesaj gönderen melodi » 07 Oca 2013, 09:09

ösym nin kendi safasında başvuru yapılabilecek okulların listesi var illere göre ordan bakabilirsin.birde formu internetten çıkart doldur okula öyle götür.diğer mesajımda belirttiğim gibi.

hakaners

Mesaj gönderen hakaners » 07 Oca 2013, 09:27

yarın ilk işim forumun cıktısını alıp kendım doldurucam sonrada dekont ve kimlik ile farklı bi liseye gidip basvurucam :)
hayırlısı bakalım yarın yazarım olumsuz bişey olursa:)

murti83

Mesaj gönderen murti83 » 07 Oca 2013, 21:27

Merhaba arkadaşlar hala net bir bilgiye sahip olamadım. Geçen sene herhangi bir liseden kayıt yaptırmıştım, Ösys sınavınada girdim, barajıda geçtim fakat liseyi bitiremediğim için herhangi bir işlem yaptıramadım. Şimdi 10 kredim kaldı ve inşallah liseyi bitireceğim. Ösys başvuru için geçen seneki gibi aynı işlemlerimi yapacağım herhangi bir liseye gidip başvurmak gibi. Yoksa Ösym nin sitesinden internetten başvurumu yapabiliyormuyum. Ösym sitesine giriş şifrem ve tüm bilgilerim var. Konu hakkında lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Kullanıcı avatarı
melodi
Doktor

Mesaj gönderen melodi » 07 Oca 2013, 21:48

murti83 yazdı:Merhaba arkadaşlar hala net bir bilgiye sahip olamadım. Geçen sene herhangi bir liseden kayıt yaptırmıştım, Ösys sınavınada girdim, barajıda geçtim fakat liseyi bitiremediğim için herhangi bir işlem yaptıramadım. Şimdi 10 kredim kaldı ve inşallah liseyi bitireceğim. Ösys başvuru için geçen seneki gibi aynı işlemlerimi yapacağım herhangi bir liseye gidip başvurmak gibi. Yoksa Ösym nin sitesinden internetten başvurumu yapabiliyormuyum. Ösym sitesine giriş şifrem ve tüm bilgilerim var. Konu hakkında lütfen yardımcı olabilir misiniz?
VAR OLAN ŞİFRENLE İNTERNETTEN BAŞVURUNU KENDİN YAPABİLİRSİN.DAHA ÖNCE ÖSYM YE BAŞVURU YAPTIĞIN İÇİN.BANKAYA 40 LİRAYI YATIRDIKTAN SONRA İŞLEMİNİ YAPABİLİRSİN.

Kullanıcı avatarı
melodi
Doktor

Mesaj gönderen melodi » 07 Oca 2013, 21:51

hakaners yazdı:yarın ilk işim forumun cıktısını alıp kendım doldurucam sonrada dekont ve kimlik ile farklı bi liseye gidip basvurucam :)
BAŞARILAR :P

hakaners

Mesaj gönderen hakaners » 08 Oca 2013, 22:36

melodi yazdı:
hakaners yazdı:yarın ilk işim forumun cıktısını alıp kendım doldurucam sonrada dekont ve kimlik ile farklı bi liseye gidip basvurucam :)
BAŞARILAR :P
Sonunda işlem tamamdır:D kayıt olucak arkadaşlara benden öneri acık lisede halen okuyorsanız eğer bunu gösteren bi belge ile gidiniz :wink:

“YKS ( TYT, AYT, YDT )” sayfasına dön