Ygs - Önemli!!

YKS ( TYT, AYT, YDT ) Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Eflâ
Uzman

Ygs - Önemli!!

Mesaj gönderen Eflâ » 15 Oca 2013, 19:26

Konuyu Ygs-Lys başlığında paylaştım ama acil olduğu için konu açmak durumunda kaldım..

Arkadaşlar merhaba..(: Öncelikle sınava girecek olan herkese başarılar dilerim. Benim önemli bi sorum olucak lütfen özellikle de YGS'ye mezun olarak başvuru yapanlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.
Bu benim 3. girişim olucak ilkinde aölden mezun olamamıştım geçen yıl da yaptığım bi yanlışlık yüzünden gitti bütün yıl, hayırlısı buymuş..
Bu sene yine arkadaşımla başvurumuzu yaptık ama becerebildik mi bilemiyorum. Geçen yıl nasıl oldu bilmem başvuru için okula gittiğimizde mezun olmadığımız halde siz mezun gözüküyorsunuz deyip göndermişlerdi başka okulda halledebildik. Bu yıl arkadaşım netten başvurusunu halletti sağolsun benim başvurumu da yaptı ama bakıyorum 12 ve 18. maddelerde değişiklik var ama geçen yıl mezun gözüktüğümüz için başvurumuz sanırım kabul edildi. Ben yine de emin olmak adına size sormak istiyorum başvurularımız aynı mı?

Resim

En alttaki başvuru kısmında da başvuru tarihi, Başvuru merkezi: Bireysel Başvuru olarak gözüküyor bir de Doğrulama Kodu var..
Bugün son gün cvplarınızı bekliyorum olmadıysa okula gidip halledeyim arkadaşlar şimdiden teşekkürler.. (:

Onunla gülmek dünyanın en güzel şeyidir, siz bilmezsiniz. (:

Aöl MEZUN!

Aöf - Kamu Yönetimi

GüListaN
Doçent

Re: Ygs - Önemli!!

Mesaj gönderen GüListaN » 15 Oca 2013, 23:48

bende bu sene mezun olarak başvurdum okulda yaptım. benmde aynı böyle.
dediğin gibi geçen sene mezun olarak okulda başvurunu yaptığın için bu senede bireysel başvurunu int.ten yapışın
bi sıkıntı yok gözüküyor(:
Kırklareli Üniversitesi <3

Kullanıcı avatarı
Eflâ
Uzman

Re: Ygs - Önemli!!

Mesaj gönderen Eflâ » 16 Oca 2013, 00:55

GüListaN, çook teşekkürler (:

Onunla gülmek dünyanın en güzel şeyidir, siz bilmezsiniz. (:

Aöl MEZUN!

Aöf - Kamu Yönetimi

“YKS ( TYT, AYT, YDT )” sayfasına dön