Sınav hakkında kafama takılan ufak ayrıntılar

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Xabi Alonso
Yardımcı Asistan

Sınav hakkında kafama takılan ufak ayrıntılar

Mesaj gönderen Xabi Alonso » 19 Oca 2013, 14:08

Ben cüzdan taşımayı sevmıyorum koskoca kimliğide bitarafıma sokacak değilim onun yerine ehliyeti götürsem nasıl olur sorun çıkar mı ? Birde sınav giriş belgesi bizde mi kalıcak sınav içinde vs yoksa bir yetkiliye verecekmiyiz ? + bonus soru olarakta :mrgreen: Şimdi adıma düzenlenmiş özel cevaplama kodlama yapacağım kağıdı aldıgımda zaten o oturumda hangi derslerden sınava girdiğim yazacak bende ona göre o dersin sorularını verilen kitapçıkda bulucam çözücem değil mi ?

Okadar çeşit çeşit ders varki hangi dersten sınava giricektim onu unuturum diye korkuyorum ilk kez giricem nan sınava :mrgreen: Hadi başarılar herkese.

MaVeRa
Acemi

Re: Sınav hakkında kafama takılan ufak ayrıntılar

Mesaj gönderen MaVeRa » 19 Oca 2013, 19:47

Xabi Alonso yazdı:Ben cüzdan taşımayı sevmıyorum koskoca kimliğide bitarafıma sokacak değilim onun yerine ehliyeti götürsem nasıl olur sorun çıkar mı ? Birde sınav giriş belgesi bizde mi kalıcak sınav içinde vs yoksa bir yetkiliye verecekmiyiz ? + bonus soru olarakta :mrgreen: Şimdi adıma düzenlenmiş özel cevaplama kodlama yapacağım kağıdı aldıgımda zaten o oturumda hangi derslerden sınava girdiğim yazacak bende ona göre o dersin sorularını verilen kitapçıkda bulucam çözücem değil mi ?

Okadar çeşit çeşit ders varki hangi dersten sınava giricektim onu unuturum diye korkuyorum ilk kez giricem nan sınava :mrgreen: Hadi başarılar herkese.
1) Ehliyetide kabul ediyolar..
2)sınav giris belgesi sizde kalıyor, görevliler bakıyor geri iade ediyolar, konturol amaclı,
3).sen hangi dersleri sectiysen onları kitapcıkta bulup ,cözüp :) cvp ları işaretliyceksiniz..
4)unutma şansın yok :) zaten sınav giriş belgesi hatırmak için var :) unutsan bile girdiginde sınava hatırlarsın ... başarılar...
Ey Dünya ;Yüzüne Bakılasın Yok da, YARADAN'ın Emriyle ''SANA GELİŞİM''.
Hani , İki Ateş Arasında Yaşanır ya , İşte Öyle Bir Şey ''SANA DİRENİŞİM..
.

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön