Biride çıkıp demiyorki aga bu ne ?

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Xabi Alonso
Yardımcı Asistan

Biride çıkıp demiyorki aga bu ne ?

Mesaj gönderen Xabi Alonso » 19 Oca 2013, 19:42

Sınava gittim çalışmamış olmama rağmen sallarım mantığı ile son 2 ye kalan birbirlerini beklemek zorundadırlar dedi başkan sonra mıllet başladı harıl harıl hızlı hızlı sallayarak çözmeye yemin ederim 30 dk dolar dolmaz sınıfın 4/3 ü boşaldı çok az kişi kaldı 3 5 kişi ya kaldı ya kalmadı bende o kervana dahil oldum sürü psikolojisi zaten tarih edebiyat vs çalışmamıştım hiç onları tamamen sallayarak dil anlatım ve coğrafya ile ingilizceyi yaptım sonra çıktım.

Nedir bu milletteki at yarışı yapar gibi hızlı hızlı çözüp soruları çekip gitme hırsı ? Hayır bişey değil sona kalsak ne olacak ? Çabuk bitiremedin diye dayak mı yiyeceksin ? Aynı şey sürücü kursundaki deneme sınavlarında başıma gelmişti ve en sona kalmıştım çabuk çabuk bitirenler 30-40 gibi komik puanlar yapmışlardı bende 100 almıştım trafik hocası "Yavaş yapıyorsun ama doğru yapıyorsun" demişti hatta tebrik etti. Nedir bu milletdeki acelecilik psikolojisi ?

NOT : İlk sınavdan muhtemelan 5 kredi ya aldım yada alamadım öyle tahmin ediyorum. ( İlk sınavın günahı olmaz )

Pilawci123
Acemi

Re: Biride çıkıp demiyorki aga bu ne ?

Mesaj gönderen Pilawci123 » 19 Oca 2013, 23:54

Bende hepsini salladım arkadaşım hatta son 2 ye biz kaldık 32 yaşındaki bi adamla yardım eder umuduyla etmedi 2 hoca duruyo bide 1 hoca olsa gene kafaya alcaktım

MaVeRa
Acemi

Mesaj gönderen MaVeRa » 19 Oca 2013, 23:59

Pilawci123 yazdı:Bende hepsini salladım arkadaşım hatta son 2 ye biz kaldık 32 yaşındaki bi adamla yardım eder umuduyla etmedi 2 hoca duruyo bide 1 hoca olsa gene kafaya alcaktım
HİNDİ NE OLDU ? :)
Ey Dünya ;Yüzüne Bakılasın Yok da, YARADAN'ın Emriyle ''SANA GELİŞİM''.
Hani , İki Ateş Arasında Yaşanır ya , İşte Öyle Bir Şey ''SANA DİRENİŞİM..
.

Pilawci123
Acemi

Mesaj gönderen Pilawci123 » 20 Oca 2013, 00:36

Hindi yi meğersem kapıya koymuşlar 2 tane adam polis üstümüzü arıyo dedi bu kutu ne açtı Hindi :D bune dedi bişe diyemedim attı dışarı hindiyi koydum oraya girdim sınava bi kızda bana aşık oldu kapıda :D durmadan bana bakıyo fena değildi ama

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 20 Oca 2013, 00:41

İlk kayıt olduğumda bende öyle idim ve çok pişmanım. Neyse ki sonra aklım başıma geldi de sonlara kaldım hep.

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 20 Oca 2013, 01:02

ya nesela bn ne erken çıkarım nede taaaaa sona kadar kalırım derslerimde az olduğu için bugün 45 dk yapıp çıktım yani soruları en az4 kez kontrol ettim çıkmış soruları yapap yapa ezberlemişim meğer yaw ...

inş. herkezin iyi geçmiştir yarınki sınavda başarılar..

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 20 Oca 2013, 01:06

sona kalan dona kalır yok böyle birşey :lol: :lol: :lol: o çıkanlara öyle bakmamak gerek benim son oturumda sadece 2 dersim vardı bitince beklememin anlamı yoktu arkamda duran insan bana bakıp a bu hemen çıktı bende çıkayım demesi çok saçma :) eğer öyle kendini kıyaslama yapcaksa hiç boşuna okumasın :mrgreen:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Jackal4540 » 20 Oca 2013, 01:30

Her aceleye kötü gözle bakmamak gerekir :mrgreen: Bu gün bende sınava girdim ilk oturum 1 ders'ti çabuk bitti 2' oturum daki dersler 4 taneydi bu derslerden 3'ü sayısal olduğu için salladım sözel olan dersi yapıp çıktım çabuk bitti :mrgreen:
Salladığım derslerde muaf olma derecesinde idi ve sayısal olduğu için benim alanıma girmiyor girmediği için ilgilenmiyorum birde salladıklarım ise zorunlu derslerdi.Salladım çıktım sınav çabuk bitti çünkü ''Ne kadar sallarsan sallada muaf olacan sonunda'' muaf olacağım derslerden 3'üncüye girdim bu gün.
Yani kısacası bazıları alanı olmayan dersleri seçmek zorunda 30 kredilik ders tamamlamak için onlarıda sallıyor.
Bazıları muaf olma derecesindeki dersleri sallıyor yapsan geçecen yapmasan geçecen.
Bazıları ise mezun olma derecesinde bütün puanları toplamış ama zorunlu dersleri bitirmeye çalışıyor onlarda sayısal ders olduğu için yapamıyor benim gibi :mrgreen:
Bazılarınında okul hayatı umrunda olmuyor kafa büyüyünce dank ediyor keşke okusaydım demeye başlıyor :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
XcLoW
Uzman

Mesaj gönderen XcLoW » 20 Oca 2013, 04:56

Bende bugün ilk oturumda son 2ye kalanlardan birisiyim ama bekleyen değil bekleten oldum :D

Zaten fazlada öğrenci gelmedi. Sınıfın yarısı belkide daha çoğu boştu..

Ben bütün soruları ilk olarak kitapçığın üzerinde yanıtladım ve kodlama işini en sona bıraktım.

Baktım iki kişi kalmışız ve ben hala hiçbir dersin yanıt kodlamasını yapmadım.. :D

Adam baya bi bekledi beni bitirinceye kadar.. Napalım ama canım kusra bakmasın artık yapcak bişe yok.. :D

İnşallah değerde sınavda başarılı oluruz.. ;)
Resim Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene !

> Mezunlar Zümresi'ne dahil.. (202) :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
AngeL
Doktor

Mesaj gönderen AngeL » 20 Oca 2013, 06:28

Ben sahsen arkadasa tamamiyla katiliyorum. Sallayan herkes cabuk cikinca, sinifta en fazla dört kisi kalinca, istemeden de olsa acele ediyosun yoksa son ikiye kaldin mi cok bekleniyor. :) Sinavdan önce kendime "en sona kal ne olacak ki" diye telkin versemde mutlaka psikolojik olarak sartlaniyorum. Kisiden kisiye degisen bir sey bu. Kimi etkilenmiyor olabilir ama elimde degil ki ben de etkilenenlerdenim. Mesela bir kisiyi bekletiyor olsam sorulara kafami veremem. :wink: O yüzden cabucak cikanlara sinir oluyorum. :oops:

Yalanlar üzerine inşa ettiğin onca çocuksu aşkın sayesinde
evet belki de cümle cihana hükmetmen sağlanacak
fakat tarihte asla, sahiden sana ait bir masal olmayacak!
çünkü muhtaç olduğun kudret ve de haysiyet, senin hain damarlarında zaten yok!

Ö.G.

dersçalışankız
Doktor

Mesaj gönderen dersçalışankız » 20 Oca 2013, 07:02

bende nedense !! hep son ikiye kalırım bekleten olarak...ama hiç suçluluk hissetmem sınav sürem bitene kadar kullanma hakkına sahibim niye stres oluyum ki, ayrıca koştura koştura niye çıkıyım ne var sokakta üstelik soğuk eve gidemem uzakta kaldı bir yerlerde pineklicen eee! rahat rahat yaparım soruları...
aslında bu çabuk çıkma olayı ve sona kaldığında suçluluk duyma hep öğretmenlerden kaynaklanıyor insanın gözünün tam içine dik dik bakıyorlar, ben anlıyorum neler geçiriyorlar içlerinden ..hadi... hadi kızım... hadi bitir bitir de ver şu kağıdı, işimiz gücümüz var hayat bizi bekliyor ...dır vır.....bende son ikide hiç o tarafa bakmıyom sadece sorulara bakıyom...
bugün benle ikiye kalan çocuk bir ara kafamı o tarafa çevirince bana baktı hemen "minyatür nasıl bir şey di ya?" diye sordu. tam cevap vericem gudumet suratlı .....geeldi sakın söyleme ..bilmiyorum de , dedi. bende güldüm önüme döndüm ...

ayyy ne maceralar :roll:

Pilawci123
Acemi

Mesaj gönderen Pilawci123 » 20 Oca 2013, 23:24

İst da oturan var mı arkadaşlar

Armageddon
Asistan

Mesaj gönderen Armageddon » 20 Oca 2013, 23:43

Pilawci123 yazdı:Hindi yi meğersem kapıya koymuşlar 2 tane adam polis üstümüzü arıyo dedi bu kutu ne açtı Hindi :D bune dedi bişe diyemedim attı dışarı hindiyi koydum oraya girdim sınava bi kızda bana aşık oldu kapıda :D durmadan bana bakıyo fena değildi ama
Kusura bakma ağa biraz ağır olacak kız sana aşık olmamıştır hindiyi görünce seni şapşal sanmıştır :lol:

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Jackal4540 » 21 Oca 2013, 02:35

Bu gün bizde 4 kişi kaldık öğrtmen hadi olum bitirin hadi hadi herkez çıktı falan felan elemanın birisi arkadan hocam çok aceleniz varsa siz çıkın sınav bittiğinde ben sizi çağırırım dedi :mrgreen: gülmekten kendimi zor tuttum iyi oturttu lafı hocaya helal olsun böyle hakkını arayacaksın.Böyle laf soktunmu isminide alacaksın tabi yamuk yaparsa arkandan sınavını iptal ederse mahkemeye verebilmen için hem acele ettirdi hem sınavımı iptal etti diyeceksin mahkemede süründürürsün öğretmeni vallahi :twisted:

Pilawci123
Acemi

Mesaj gönderen Pilawci123 » 21 Oca 2013, 03:45

Armageddon yazdı:
Pilawci123 yazdı:Hindi yi meğersem kapıya koymuşlar 2 tane adam polis üstümüzü arıyo dedi bu kutu ne açtı Hindi :D bune dedi bişe diyemedim attı dışarı hindiyi koydum oraya girdim sınava bi kızda bana aşık oldu kapıda :D durmadan bana bakıyo fena değildi ama
Kusura bakma ağa biraz ağır olacak kız sana aşık olmamıştır hindiyi görünce seni şapşal sanmıştır :lol:
Yok usta eminim nere gitsem bana bakıyo taktı kafayı biraz güzeldi ama neyse dedim açık liseye fazla güzel kızlar gelmiyo yaw nadir geliyo öle güzel kız

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön