Sınavda zil çalana kadar bekledinizmi

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
emrah42
Onursal Üye
İletişim:

Sınavda zil çalana kadar bekledinizmi

Mesaj gönderen emrah42 » 26 Oca 2013, 20:10

Arkadaşlar ocak sınavlarında gözetmenler ingilizceden yardım ederlermi diye en son çıktım ama hiç oralı olmadılar inşallah mayıs sınavında bütün testleri çözsem dahi zil çalana kadar bekleyecem maksat muhabbet olsun aranızda zil çalana kadar hiç bekleyen oldumu ya da mayıs sınavında aranızda zil çalana kadar bekleyecek varmı ben bu ilki yaşayacağım. Maksat gözetmenler sınav başına aldığı ücretim sonuna kadar haketsinler :D :D :D :D :D :D
ocak sınavında bana gözetmen bittimi dedi bende bitti ama zil çalana kadar bekleyecem dediğimde biraz canı sıkıldı ama bozuntuya vermedi sadece son kalan öteki arkadaş hatrına zil çalmadan çıktım :D :D :D :D

Bu forumdaki Eski arkadaşları özledim. Face de behchat chatin diye aramanın yeterli.

Kullanıcı avatarı
mavigöz
Uzman Doktor

Re: Sınavda zil çalana kadar bekledinizmi

Mesaj gönderen mavigöz » 26 Oca 2013, 21:00

ay evet son 2 kişi kalınca çıkılmıyo ben hep erken çıktım :D hatta ocaktaki sınavda son oturumda muhabbet ettim malum ilk 30 dk da çıkılmıyo :D

aogorunus
Uzman

Mesaj gönderen aogorunus » 26 Oca 2013, 21:22

valla her ihtimale karşı hocaların adını bir kenara yaz o zaman. kıllık yaptın diye sen çıktıktan sonra kağıdını 'kopya' olarak işaretleyebilirler. bir çok örneği var.

evdeekmekyok
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen evdeekmekyok » 26 Oca 2013, 21:46

arkadas dikkatli ol öğretmen kıl kaparsa cevaplarını dahi silebilir herşeyi yapar ,hakkını sonuna kadar kullan saatini bekle ama zıt gitme, örnekelri çok yan, dikkatli ol

Kullanıcı avatarı
emrah42
Onursal Üye
İletişim:

Mesaj gönderen emrah42 » 27 Oca 2013, 01:47

evdeekmekyok yazdı:arkadas dikkatli ol öğretmen kıl kaparsa cevaplarını dahi silebilir herşeyi yapar ,hakkını sonuna kadar kullan saatini bekle ama zıt gitme, örnekelri çok yan, dikkatli ol

Bizim gözümüzün önünde poşete katıp öyle götürüyorlar ama başka bir yere götürüp orada değiştiriyorlarsa bilemem her zaman Allah doğrunun yardımcısıdır yapan kendine yapar
Bu forumdaki Eski arkadaşları özledim. Face de behchat chatin diye aramanın yeterli.

Kullanıcı avatarı
4Revenge
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen 4Revenge » 27 Oca 2013, 04:23

emrah42 yazdı: Bizim gözümüzün önünde poşete katıp öyle götürüyorlar ama başka bir yere götürüp orada değiştiriyorlarsa bilemem her zaman Allah doğrunun yardımcısıdır yapan kendine yapar
Diyorsun fakat seninde yaptığın çok doğru bişey deyil.
  • Gelecekte Bir gün Gelecek..!

Kullanıcı avatarı
melodi
Doktor

Mesaj gönderen melodi » 27 Oca 2013, 04:36

benim geçen yıl bir sınavımda en son ikiye kalmıştım.tabi diğer bekleyen öğrenci olunca tedirgin oldum acele etmeye başladım.bayan hoca yanıma yaklaştı acele etmeyin vaktiniz var dedi.çok şaşırdım.daha öceki dönemlerde hocaların son ikiye kalındığındaki sıkıntılı anlarını ayaklarını tık tık diye yere vurmaları kalem sallamaları gibi durumlarlada karşılaştım çünki.bayan hocaya çıkışta teşekkür ettim.böyle duyarlı anlayışlı hocaya her zaman denk gelinmediği bir gerçek tabi.bu ocak sınavındada tam hocanın masanın önündeyim.erkek hoca bayan hocaya fısıldıyor.söylediği şu: soruya bak ya kazık gibi soru :lol: :lol:

Kullanıcı avatarı
emrah42
Onursal Üye
İletişim:

Mesaj gönderen emrah42 » 27 Oca 2013, 09:05

4Revenge yazdı:
emrah42 yazdı: Bizim gözümüzün önünde poşete katıp öyle götürüyorlar ama başka bir yere götürüp orada değiştiriyorlarsa bilemem her zaman Allah doğrunun yardımcısıdır yapan kendine yapar
Diyorsun fakat seninde yaptığın çok doğru bişey deyil.

Tamam doğru olmadığını bende biliyorum ama ben bütün derslerden degil sadece bir dersten o'da ingilizce yardım etsinler diye bekliyorum beklerken daha bitmedi mi diye soruyor veya biraz acele et der gibi tavırları oluyor o yüzden gözetmenlere biraz kıl oluyorum benimle beraber onlarda beklesin :D :D :D :D eger alanlar kaldırılmasaydı benim şuan 146 kredi değil en az 175 kredi olacaktı neden dersen sosyal bilimleri seçecektim ingilizceyi 4 kadar görecektim şimdi 8 kadar görüyorum seçmeli t.edebiyatından 1 kredi den fazla alacaktım seçtiğim zaman bundan önce alan seçenler oldu şimdi biz alan seçemiyoruz sence bu haksızlık değilmi? İngilizceyi 8 e kadar şart koşuyorlar sırf ingilizce yüzünden benim 1 dönem daha uzayacak ek sınavlara kalmak istemiyorum.

milne
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen milne » 27 Oca 2013, 09:53

son sınavda sınav başlayalı 1 saat oldu sınıfda 3 kişi kaldık, ulan dedim hemen yapıp kaçayım son ikiye kalırsam mecbur diğerini bekleyebilirim tiribine girdim hafifden acelede ediyorum, tabi ingilizce zorunlu ders olduğu için onu sona bıraktım nasıl olsa sallıcam şıkları, neyse 3-5 dakikada çıkmanın hesaplarını yaparken birden iki kişi kalktı kağıdı verdi, tam bu elemanlar dışarı çıkarken ''hocam ben tek kalabiliyormuyum sınavda ? son iki kişi kalması gerekmiyor mu'' dedim ? ''hayır'' dedi, neyse bende tam ingilizceyi sallama moduna geçmek üzereyken hoca yanıma geldi güzelce 10 tane ingilizce sorumu çözdü, o ara benim yaptığım diğer dersleride kontrol etti, ''tamam geçersin hepsinden'' dedi ve kağıdımı aldı bende teşekkür ettim gülerek ayrıldık sınıftan :D bazen şansın olucak birde hocadan hocaya değişiyor, sonuçta üniversite sınavı değil arada yardım etmeleri iyi oluyor, dört tane zorunlu dersimi hocaların yardımıyla geçtim desemde yalan olmaz.

Kullanıcı avatarı
lilas
Uzman Doktor

Mesaj gönderen lilas » 27 Oca 2013, 22:10

ne şans ama :shock:
Kaybedeceğini bile bile neden mücadele ediyorsun? dedi.Öleceğini bildiği halde yaşadiğini unutmuştu...

Korkuyorum,birgün biri çıkıp;Ey insanoğlu diyecek ve kimse üstüne alınmayacak...

dersçalışankız
Doktor

Mesaj gönderen dersçalışankız » 28 Oca 2013, 06:32

milne hangi şehirde ve bölgede sınava girdin merak ettim :shock:

milne
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen milne » 28 Oca 2013, 10:25

sınava istanbulda giriyorum ama ilçeyi diyemem belki öğretmenler için sıkıntı doğurabilir, zaten sabit bir ilçede girmiyorum, sınav dönemi hangi ilçedeysem o ilçede girmeyi tercih ediyorum, sonuçta bu konuda abartılıcak bir konu değil, sınav sonuna kalanlara yardım etme olasılıkları bazen oluyor, bana denk geldi eminim diğer arkadaşlara da denk geliyordur ama hiç bir zaman kasıtlı bekleme yapmam, belki hocalar bunu gürüpte yardım etmiş olasığı olabilir.

dersçalışankız
Doktor

Mesaj gönderen dersçalışankız » 28 Oca 2013, 21:22

bu şifre skandalı çıkmadan önce yardımın alenen yapldığını hatta kapılardan mat-1 var mı? fizik 2 var mı? diye cevapların verildiğini biliniyor ama son 2 senedir her iki tarafta tırstığı için böyle şeyler kalmadı diye biliyorum ben de 2011 de başladım hiç görmedim hatta tam tersi sıkı kurallar uygulandı... senin ki münferit bir olay denk gelmiş diye düşünüyorum...şaşırdım o yüzden sordum nerde diye çünkü bazı şehirlerde küçük ilçelerde herkes birbirini tanıdığı için yardımlar olabiliyor.

Kullanıcı avatarı
emrah42
Onursal Üye
İletişim:

Mesaj gönderen emrah42 » 29 Oca 2013, 01:35

dersçalışankız yazdı:bu şifre skandalı çıkmadan önce yardımın alenen yapldığını hatta kapılardan mat-1 var mı? fizik 2 var mı? diye cevapların verildiğini biliniyor ama son 2 senedir her iki tarafta tırstığı için böyle şeyler kalmadı diye biliyorum ben de 2011 de başladım hiç görmedim hatta tam tersi sıkı kurallar uygulandı... senin ki münferit bir olay denk gelmiş diye düşünüyorum..ha.şaşırdım o yüzden sordum nerde diye çünkü bazı şehirlerde küçük ilçelerde herkes birbirini tanıdığı için yardımlar olabiliyor.

Ben küçük bir ilçedeyim kendi müşterimiz, dibindeki hem öğretmenlik hem esnaflık yapan komşum denk geldi hiç oralı bile olmadı en son iki kişi kalmama rağmen hatta sınavan sonra nasıl geçti diye sordu sayenizde kötü geçti demek geldi içimden çünkü yardımcı olmadı ya o yüzden :D :D :D :D ilçelerde'de yardım etmiyorlar doğuda yardım ediyorlar diye duydum olmazsa bir daha ki sınavımı doguyumu seçsem diye düşünüyorum

Kullanıcı avatarı
sezgii
Doktor

Mesaj gönderen sezgii » 28 Mar 2013, 03:14

Yardım eden oluyor.Ben bir defa son 2 kalmıştım.Çocuk öğretmene utanmadan hocam bana yardım edin Allahını severseniz dedi :D
Hoca da yardım etti ve çok şaşırdım sonra benim yanıma geldi hoca yardıma ihtiyacın var mı dediğinde birden şoka girdim kalbim DIM TIS DIM TIS ATIYORRRR ve naif bir sesle evet aslında biraz var dedim xD Bana yardımcı olmaya çalıştı falan sınav sonuçları açıklandı ve hocanın yardım ettiği dersten 35 aldığımı fark ettim.
Varlığım, TÜRK varlığına armağan olsun.
Ne mutlu TÜRKÜM diyene!

Resim

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön