Sonunda

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
senininternetin
Acemi

Sonunda

Mesaj gönderen senininternetin » 03 Mar 2013, 05:30

İkinci defa açık lise beni mezun etti inş. bu sefer sorun çıkartmazlar da diplomamı verirler :) Neyse darısı sizin başınıza :)
Resim

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Re: Sonunda

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 03 Mar 2013, 05:34

aaa tebrikler cnm çok sevindim aramızdan biri daha eksildiiii....
çok çok tebrikler saygılar..... :D :D

senininternetin
Acemi

Mesaj gönderen senininternetin » 03 Mar 2013, 05:38

Hayatmı'OdaNe yazdı:aaa tebrikler cnm çok sevindim aramızdan biri daha eksildiiii....
çok çok tebrikler saygılar..... :D :D
çok saolun :) :D

yel1z
Acemi

Mesaj gönderen yel1z » 03 Mar 2013, 05:42

tbrikler bizim sınav sonucumuz açıklanmadı neden acaba..

Josef
Çırak

Mesaj gönderen Josef » 03 Mar 2013, 05:43

diplomanı nezamana alırsın bilgin var mı kardeşim?
(Ölmek Kolay Zor olan Ölümden Sonrası)

Josef
Çırak

Mesaj gönderen Josef » 03 Mar 2013, 05:44

yel1z yazdı:tbrikler bizim sınav sonucumuz açıklanmadı neden acaba..
açıklanma tarihi yarın ondan olabilir mi acaba? :?

senininternetin
Acemi

Mesaj gönderen senininternetin » 03 Mar 2013, 05:50

Josef yazdı:diplomanı nezamana alırsın bilgin var mı kardeşim?
diploma iki ay sonra veriliyor bildiğim kadarıyla..

bide benimde sınav sonucumun yarın açıklanması gerekirdi ama şimdi açıklamışlar bende tam anlamadım. Sanırsam sizinkilerde gece saaatlerinde açıklanabilir..

Josef
Çırak

Mesaj gönderen Josef » 03 Mar 2013, 05:52

eyvallah kardeşim.

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 03 Mar 2013, 06:31

senininternetin yazdı:İkinci defa açık lise beni mezun etti inş. bu sefer sorun çıkartmazlar da diplomamı verirler :) Neyse darısı sizin başınıza :)
Resim
Sen geçen dönem mezun değil miydin zaten? :D Neyse değilsen de, sonunda olmana sevindim. Hayırlı olsun...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

murattt

Mesaj gönderen murattt » 03 Mar 2013, 06:42

Tebrik ederim. Hayirli ugurlu olsun

Kullanıcı avatarı
maybeoneday
Uzman

Mesaj gönderen maybeoneday » 03 Mar 2013, 07:00

arkadaş bu diplomayı 2 ay sonra veriyorlarsa üniversite kayıtlarına nasıl yetişiyor oradaki ince ayrıntıyı tam anlayamadım gitti 2. ek sınavı düşünelim eylülde eylülde okul başlıyor zaten ve eylülde mezun olan birisi kazanırsa üniye başlıyor ee diploma nerede abi kasımda eline geçicek diploma direk okulamı gidiyor ? :D ayrıca şunada açıklık getiremedim ben besyo özel yetenek sınavına gircem benim mezun olma durumum en kötü ihtimalle temmuzda ağustosda yetenek sınavı var ve başvurusu için diploma aslı veya mezuniyet belgesi istiyorlar ben ankaradan gidip mezuniyet belgesimi alcam Rumuz: kafamda deli sorular :)=
Dışımdaki merhametimle oyun oynamayın ki , içimdeki şeytan hayatınızı lunaparka çevirmesin ;)

Resim

Resim

Resim

epidoras
Uzman Doktor

Mesaj gönderen epidoras » 03 Mar 2013, 09:09

maybeoneday yazdı:arkadaş bu diplomayı 2 ay sonra veriyorlarsa üniversite kayıtlarına nasıl yetişiyor oradaki ince ayrıntıyı tam anlayamadım gitti 2. ek sınavı düşünelim eylülde eylülde okul başlıyor zaten ve eylülde mezun olan birisi kazanırsa üniye başlıyor ee diploma nerede abi kasımda eline geçicek diploma direk okulamı gidiyor ? :D ayrıca şunada açıklık getiremedim ben besyo özel yetenek sınavına gircem benim mezun olma durumum en kötü ihtimalle temmuzda ağustosda yetenek sınavı var ve başvurusu için diploma aslı veya mezuniyet belgesi istiyorlar ben ankaradan gidip mezuniyet belgesimi alcam Rumuz: kafamda deli sorular :)=

Link deki belgeyi kayıtlı olduğun merkezden imzalatıp onaylatıp alabilirsin. Oldu ki mezun olamadın 2. ek sınava kaldın, bu seferde bu link deki belgenin taahhütname versionu var. xxxx öğrenci yapılacak ek sınavda bilmem kaç eksik olan kredisini tamamlamak kaydı ile mezun olacaktır. Bu belgeyi veriyorsun öğrenci işlerine, onlar da sana 1 ay süre veriyorlar mezuniyet belgesi getir diye.

O belgeyi getirirsende mezun olduğunu kanıtlamış oluyorsun ve okulla olan ilişiğin kesilmiyor, aksi taktirde kesilecektir. Ek olarak diplomanın basılması ve senin alıp onu öğrenci işerine teslim etmen için ayrı bir zaman tanıyorlar...

Mezuniyet yazısı linki:
http://www.aol.meb.gov.tr/upload/dilekc ... yazisi.pdf

Taahhütnameyi bulamadım ama ek sınavlar yapıldığı zamanda ilgililerin gidip alabileceği yazıyordu duyurularda.
Cahillerle tartışmayın çünkü ben hiç yenemedim - Gazali
Cahille girme münakaşaya; ya sinirini zıplatır havaya ya da yazık olur adabına - Mevlana
Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır. Hz. Muhammed

senininternetin
Acemi

Mesaj gönderen senininternetin » 03 Mar 2013, 19:33

emrahk yazdı:
senininternetin yazdı:İkinci defa açık lise beni mezun etti inş. bu sefer sorun çıkartmazlar da diplomamı verirler :) Neyse darısı sizin başınıza :)
Resim
Sen geçen dönem mezun değil miydin zaten? :D Neyse değilsen de, sonunda olmana sevindim. Hayırlı olsun...
Aynen mezun oldum sonra kredilerimi silip yine öğrenci durumuna düşürdüler. Yani öğrencilik hayatımı yazsam roman olur :D :D

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 04 Mar 2013, 14:24

Tebrikler güzel bir duygu dimi :D
Resim

Kullanıcı avatarı
maybeoneday
Uzman

Mesaj gönderen maybeoneday » 07 Mar 2013, 06:00

epidoras yazdı:
maybeoneday yazdı:arkadaş bu diplomayı 2 ay sonra veriyorlarsa üniversite kayıtlarına nasıl yetişiyor oradaki ince ayrıntıyı tam anlayamadım gitti 2. ek sınavı düşünelim eylülde eylülde okul başlıyor zaten ve eylülde mezun olan birisi kazanırsa üniye başlıyor ee diploma nerede abi kasımda eline geçicek diploma direk okulamı gidiyor ? :D ayrıca şunada açıklık getiremedim ben besyo özel yetenek sınavına gircem benim mezun olma durumum en kötü ihtimalle temmuzda ağustosda yetenek sınavı var ve başvurusu için diploma aslı veya mezuniyet belgesi istiyorlar ben ankaradan gidip mezuniyet belgesimi alcam Rumuz: kafamda deli sorular :)=

Link deki belgeyi kayıtlı olduğun merkezden imzalatıp onaylatıp alabilirsin. Oldu ki mezun olamadın 2. ek sınava kaldın, bu seferde bu link deki belgenin taahhütname versionu var. xxxx öğrenci yapılacak ek sınavda bilmem kaç eksik olan kredisini tamamlamak kaydı ile mezun olacaktır. Bu belgeyi veriyorsun öğrenci işlerine, onlar da sana 1 ay süre veriyorlar mezuniyet belgesi getir diye.

O belgeyi getirirsende mezun olduğunu kanıtlamış oluyorsun ve okulla olan ilişiğin kesilmiyor, aksi taktirde kesilecektir. Ek olarak diplomanın basılması ve senin alıp onu öğrenci işerine teslim etmen için ayrı bir zaman tanıyorlar...

Mezuniyet yazısı linki:
http://www.aol.meb.gov.tr/upload/dilekc ... yazisi.pdf

Taahhütnameyi bulamadım ama ek sınavlar yapıldığı zamanda ilgililerin gidip alabileceği yazıyordu duyurularda.
çıkma belgesi diploma yerine geçiyor çıkma belgesini mezun olduğum tarihten kaç gün sonra alabilirim ? bu konuda bilgisi olan yazarsa sevinirim..
Dışımdaki merhametimle oyun oynamayın ki , içimdeki şeytan hayatınızı lunaparka çevirmesin ;)

Resim

Resim

Resim

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön