Açıköğretim Fakültesinde okuyanlar buraya

Yükseköğretim / YKS (TYT, AYT, YDT) Hakkında Herşey
Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

Re: Açıköğretim Fakültesinde okuyanlar buraya

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 06 Mar 2013, 06:23

DGS mi :P ben bi AÖF den mezun olayım da başka sınav adı duymak istemiyorum :(
kripton yazdı:Düşürmezsek inşallah not ortalamasını gelsin tabi :D Sana da gelsin yağmurcum inşallah hep beraber
:))

Unutma!Yalnız başına beni yıkabilen tek kişi sensin.

Anneliğin mukaddesliği gece yarısı uyandığı uykudadır.

Deliyi adam edemeyiz ama adamı deli ederiz!

Dost acı söyleyen değil,acıyı tatlı dille söyleyebilendir!

Ya insana gül ver yada gülüver.

ROJHAN
Doktor

Mesaj gönderen ROJHAN » 06 Mar 2013, 06:38

arkadaşlar ygs de ikinci tercihi şehir dışı mecburi var mı. benim gibi ?
Allah ile olduktan sonra, ölüm de ömür de hoştur.
Adalet nedir? – Ağaçları sulamak. Zulüm nedir? – Dikene su vermek.-Mevlana

HİÇ ÖLMEYECEKMİŞ GİBİ DÜNYA İÇİN, YARIN ÖLECEKMİŞ GİBİ AHİRET İÇİN ÇALIŞMALIYIZ... H.Z. MUHAMMED. S.A.W.

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 07 Mar 2013, 06:40

E-mine yazdı:
kripton yazdı:Düşürmezsek inşallah not ortalamasını gelsin tabi :D Sana da gelsin yağmurcum inşallah hep beraber
Kripton bu yıl sonunda genel ortalamanın yüksek olmasıyla verilen Onur belgesi değil o ayrı..
Bu dönemlik veriliyor bu dönem için geçerli yani Onur belgesini alacaksın :)
Yani ben aldım bu dönem için öyle mi :D Hani elimize bi belge geçmedi sanal bi onur belgesi mi bu :D Bu arada bu bilgileri nereden öğrendin Emine benim dünyadan haberim yok :)

Zehracım bu arada seni ayrı tebrik ediyorum evli çocuklu bir bayan olarak sadece tek dersten kalmak büyük başarı..

Psikolog senide bekliyoruz :mrgreen:

Yukarıdaki sözlerine aynen katılıyorum :D
Resim

Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 07 Mar 2013, 07:31

Kripton ablacım sanal olarak değil o belge , muhtemelen gerçek olarakta geçecek eline..
Yaparlar açıklamasını merak etme ;)

ferda_efsa
Uzman

Mesaj gönderen ferda_efsa » 07 Mar 2013, 19:45

Arkadaşlar tüm dönemin dersleri pdf formatında açılmış.Ben 8 dönemide aldım pc me kayıtladım.Kitap bekleme derdimiz olmaz sizlerde yapmak isterseniz diye haber verme gereksinimi duydum.1 marttan beri kitaplar açılıyomuş benim proğramım güncel diğilmiş göremedim.Hergün bakıyodum güya.Böyle flaş gelişme olunca beni uyarsanız?Herhangi bi foruma üye diğilim facemde yok burdan iki dakika sizlere bakıp çıkıyorum neler var güncel diye.Dersler şimdi var döneminde açılıcak filan demiyor.Aynı lisedeki gibi sınvdan hemen sonra bi sonraki döneme hazırlanırız ve 7 derste 7 yaparız başarılar hepimize.....

Kullanıcı avatarı
E-mine
Doktor

Mesaj gönderen E-mine » 08 Mar 2013, 02:40

[/quote]

Yani ben aldım bu dönem için öyle mi :D Hani elimize bi belge geçmedi sanal bi onur belgesi mi bu :D Bu arada bu bilgileri nereden öğrendin Emine benim dünyadan haberim yok :)

[/quote]

Gerçek bir belde canım, önce eve bir yazı gelecekmiş Onur belgesi kazandığına dair sonra AÖF bürosundan gidip alacaksın..
Google sağolsun canım :mrgreen: AÖF Onur yada Yüksek Onur belgesi yaz görsellerden görürsün belge örneklerini..

Kullanıcı avatarı
E-mine
Doktor

Mesaj gönderen E-mine » 08 Mar 2013, 02:43

ferda_efsa yazdı:Arkadaşlar tüm dönemin dersleri pdf formatında açılmış.Ben 8 dönemide aldım pc me kayıtladım.Kitap bekleme derdimiz olmaz sizlerde yapmak isterseniz diye haber verme gereksinimi duydum.1 marttan beri kitaplar açılıyomuş benim proğramım güncel diğilmiş göremedim.Hergün bakıyodum güya.Böyle flaş gelişme olunca beni uyarsanız?Herhangi bi foruma üye diğilim facemde yok burdan iki dakika sizlere bakıp çıkıyorum neler var güncel diye.Dersler şimdi var döneminde açılıcak filan demiyor.Aynı lisedeki gibi sınvdan hemen sonra bi sonraki döneme hazırlanırız ve 7 derste 7 yaparız başarılar hepimize.....
Ferdacım, eöğrenme pdf ders kitaplarının olduğu sayfada ki her bölümün ayrı oluyor..
Bahar dönemi kitapları henuz yayınlanmamıştı ben sık kullanılanlara ekledim hergün bakıyordum en iyisi bu : )

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 08 Mar 2013, 05:59

Biz bu dönem ders silme seçme işlemi yapacak mıyız acaba?
Resim

Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 08 Mar 2013, 11:08

kripton yazdı:Biz bu dönem ders silme seçme işlemi yapacak mıyız acaba?
Hayır :)

Buyurun size bir kopyala- yapıştır daha (:

Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinin 2012-2013 Öğretim Yılı Bahar Dönemi kayıt yenileme işlemleri

1.aşama: “Ders Ekle-Sil”
2.aşama: “Kayıt Yenileme Bedelinin Bankaya Ödenmesi” olmak üzere iki aşamada gerçekleştirilecektir. 2012-2013 öğretim yılında yeni kayıt yaptıranlar ders ekle-sil işlemi yapmayacaklar, ancak
kayıt yenileme bedelini bankaya ödeyerek kayıtlarını yenileteceklerdir.

Kayıt yenileme işlemleri;
11 Mart 2013 Pazartesi günü başlayıp
21 Mart 2013 Perşembe günü mesai saati bitiminde sona erecektir.
22 Mart 2013 Cuma günü mazeretli olanların kayıtları yenilenecektir

Bahar Döneminde kayıt yeniletecek öğrencilere ders atamaları ders kodu sırasında 30 AKTS krediyi geçmeyecek şekilde Fakülte tarafından yapılmıştır. Öğrenciler tekrar ettiği dersler hariç, Fakülte tarafından atanan dersleri eksiltebilir veya toplam 45 AKTS krediyi geçmeyecek şekilde üst yarıyıldan ders ekleyebilirler.

Ders eklesil işlemi http://kayit.anadolu.edu.tr/ adresinden yapılacaktır.

Öğrenciler, bankaya ödeme yapmadığı sürece ders
ekle-sil işlemi yapabilirler. Bankaya ödeme yapıldıktan sonra ders silme işlemi yapılması mümkün olmamaktadır.

Ders ekle-sil işlemi yapmadan bankaya kayıt yenileme bedelini ödeyen öğrenciler, Fakülte tarafından atanan dersleri kabul etmiş sayılmaktadır.

11-21 Mart 2013 tarihleri arasında kayıt yenileme bedelini bankaya ödeyen, ancak tekrar ders ekle işlemi yapmak isteyen öğrenciler 22 Mart 2013 tarihinde ders ekle işlemi yapabilirler. 16 Mart 2013 Cumartesi günü AÖF büroları açık olacaktır.

Banka ödeme bilgileri ders ekle-sil ekranında veya bu işlem sonucu dökümü alınan “Kayıt Yenileme Bilgi Dökümü Sayfası”nda yer alacaktır. Ders ekle-sil işlemini yapan öğrenciler 2012-2013 Öğretim Yılı Bahar Dönemi “Öğretim Gideri” ve “Öğrenim Ücreti/Öğrenci Katkı Payı” ödemelerini yukarıda belirtilen tarihler arasında T.C.
kimlik numaraları ile Vakıfbank şubelerinden, ATM’lerinden (kartlı veya kartsız), 444 0724 telefon bankacılığı veya
İnternet bankacılığından gerçekleştirebilirler. Mazeretli kayıt günü olan 22 Mart 2013 tarihinde İnternet, ATM ve
Telefon Bankacılığından saat 23:30’a kadar, şubelerden ise mesai saati bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.
Öğrenciler, bankadan aldıkları dekontun 2012-2013 Öğretim Yılı “Öğretim Gideri” ve “Öğrenim Ücreti/Öğrenci
Katkı Payı” ödemesine ait olup olmadığını mutlaka kontrol etmelidirler. Geçmiş öğretim döneminden borcu olup
sadece bu borcu ödeyen öğrencilerin 2012-2013 Öğretim Yılı Bahar Döneminde kaydı yenilenmez.

ferda_efsa
Uzman

Mesaj gönderen ferda_efsa » 08 Mar 2013, 17:50

Bende aynısını yaptım sık kullanılanlardaydı bakıyodum hergün?Açılalı on gün olmuş benim pc açmamış.adobe nin sürümü 10 olanlar açmış büroyu aradım dersler bir mattan beri açık demezmi.Yandım ki ne yandım 10 günüm boşa gitti bende tüm dönemler açılmıştı MALİYE nin kiler yani hepsini aldım olurda bide dönemi beklemek zorunda kalırım diye

byMRZ
Uzman Doktor

Mesaj gönderen byMRZ » 09 Mar 2013, 01:42

E-mine yazdı:Zaten onur belgesi alma niyetinde değildim (: Sorun yok.

Onur belgesi önemli değilde canım ortalamayı yüksek tutmak Dgs' de çok işimize yarayacak..
Kripton bu yıl sonunda genel ortalamanın yüksek olmasıyla verilen Onur belgesi değil o ayrı..
Bu dönemlik veriliyor bu dönem için geçerli yani Onur belgesini alacaksın :)
tesekkurler emıne benım ıcın gercekten zor bır surec ama azmedene allah yardım edıyo benım moralım bozuluyo ama sız notlarınızı yazdıkca alan var alamayan var kardesım :lol:
Zehracım bu arada seni ayrı tebrik ediyorum evli çocuklu bir bayan olarak sadece tek dersten kalmak büyük başarı..

Psikolog senide bekliyoruz :mrgreen:
tesekkurler emıne cok zor evet ama allah azmedınce ınsan allah yardım edıyo ya bıde mumkunse notlarınızı yazmayın alan var alamayan var canım :)
En son byMRZ tarafından 09 Mar 2013, 02:08 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 09 Mar 2013, 02:03

Arkadaşlar evinive geldimi Anadolu Üniversitesi' nden mektuplar (:

byMRZ
Uzman Doktor

Mesaj gönderen byMRZ » 09 Mar 2013, 02:09

not ortalamasının kac olması lazım onur belgesı ıcın?

Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 09 Mar 2013, 02:17

3 olması lazım Zehra abla.

epidoras
Uzman Doktor

Mesaj gönderen epidoras » 09 Mar 2013, 02:46

Örgün Öğretim kazandığımda, açıktan işletme okumayıda planlıyorum :)

İnş kısmet olursa bu başlığıda aşındırırız :)
Cahillerle tartışmayın çünkü ben hiç yenemedim - Gazali
Cahille girme münakaşaya; ya sinirini zıplatır havaya ya da yazık olur adabına - Mevlana
Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır. Hz. Muhammed

“Yükseköğretim / YKS (TYT, AYT, YDT)” sayfasına dön