Bursa / Osmangazi kitap temini

Kitaplar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
epidoras
Uzman Doktor

Bursa / Osmangazi kitap temini

Mesaj gönderen epidoras » 25 Mar 2013, 20:46

Arkadaşlar Burada kayıtlı olup kitapların nereden alındığını bilen var mı?

5 Martta kayıt işlemini Osmangazi Mesleki Eğitim Merkezinden yaptım, kayıt esnasından kitap olmadığı için sekreterin telefon numarasını verler kitapların gelip gelmediğimi sorup ona göre gelmemi istediler, bugün aradım; AÖL kitaplarını Hürriyet Hürriyet Adalet Halk Eğitim merkezinden kitaplar dağıtılıyor alabilirsiniz dedi. Operatöre bağlandığımda "Buraya kitap gelmeyecek anonsdaki yerden kitaplarınızı temin edin" dedi. Telefonu kapattıktan sonra internetten aradım ve tam olarak "Hürriyet Adalet Halk Eğitim Merkezi" diye bir yer bulamadım.

Bursa'da yeni olduğum için buradan gidip kitap alan birinin tarifine ihtiyacım var.

Saygılar...

Cahillerle tartışmayın çünkü ben hiç yenemedim - Gazali
Cahille girme münakaşaya; ya sinirini zıplatır havaya ya da yazık olur adabına - Mevlana
Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır. Hz. Muhammed

Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

Re: Bursa / Osmangazi kitap temini

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 25 Mar 2013, 20:59

epidoras yazdı:Arkadaşlar Burada kayıtlı olup kitapların nereden alındığını bilen var mı?

5 Martta kayıt işlemini Osmangazi Mesleki Eğitim Merkezinden yaptım, kayıt esnasından kitap olmadığı için sekreterin telefon numarasını verler kitapların gelip gelmediğimi sorup ona göre gelmemi istediler, bugün aradım; AÖL kitaplarını Hürriyet Hürriyet Adalet Halk Eğitim merkezinden kitaplar dağıtılıyor alabilirsiniz dedi. Operatöre bağlandığımda "Buraya kitap gelmeyecek anonsdaki yerden kitaplarınızı temin edin" dedi. Telefonu kapattıktan sonra internetten aradım ve tam olarak "Hürriyet Adalet Halk Eğitim Merkezi" diye bir yer bulamadım.

Bursa'da yeni olduğum için buradan gidip kitap alan birinin tarifine ihtiyacım var.

Saygılar...
http://www.aol.meb.gov.tr/kayit_burolari.asp?IL=16 Bu adresten size yakın olanlarını araştırın.
Oradaki numaraları arayıp bilgi alabilirsiniz.
Unutma!Yalnız başına beni yıkabilen tek kişi sensin.

Anneliğin mukaddesliği gece yarısı uyandığı uykudadır.

Deliyi adam edemeyiz ama adamı deli ederiz!

Dost acı söyleyen değil,acıyı tatlı dille söyleyebilendir!

Ya insana gül ver yada gülüver.

“Kitaplar” sayfasına dön