acill cvp istiyorum

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
unnamed00

acill cvp istiyorum

Mesaj gönderen unnamed00 » 09 May 2013, 00:11

arkaşlar ben 2012 ilk yarısını anadolu liseinde 2.ci yarısını açık liseye geçtim ve hedeflediğim yer ygs de oluyor ama açık lisede kalıcaz heralde
sabah 147 aradım adam adam aldı işte tc mi girdi bana şey dedi 12.sınıfıfn ilk yarısında zorunlu dersler var edebiyat ingilizce gibi onlara girdiysen muhaf olursun dedi ama başka forumlarda bi kaç kişi sordum olmaz illa geçiceksin dedi kredim bu arada 210 9. dönem yazıo sizce ne olur __ biraz yardım edin allahınızı seviosanız ölüom

ben edebiyata din vb geçerim de ingilizcem çokk kötü yane kesin kalıcam 3 kere sınava girip muhaf olamam gerekiomuş a<ma bu hafta sonu bide temmuzda girsem 2 oluo üni kayıtlar fln başlıo onlar dolar ben anca 3 kez girerim ingilizce sınavına ve 1 senem boşamı gidicek ölüom yardım edin

Kullanıcı avatarı
elif işlek
Uzman Doktor

Re: acill cvp istiyorum

Mesaj gönderen elif işlek » 09 May 2013, 00:29

krediniz mezuniyet için yeterli ingilizce derslerinden muaf olmak için ek sınavlara girebilirsiniz yani birs sene boşa gitmez üniversite kayıtlarına yetişir bu hafta zaten giriceksin sanırım temmuz sınavına ve ek sınava da girdin mi muaf olur kurtulursun edebiyat kolay ona çalışıp halledebilersin bence edebiyattan muaf olmana gerek yok..
"Varlığım Türk Varlığına Armağan olsun. Ne Mutlu Türküm Diyene..!"

Kullanıcı avatarı
melodi
Doktor

Mesaj gönderen melodi » 09 May 2013, 02:32

unnamed00 yazdı:arkaşlar ben 2012 ilk yarısını anadolu liseinde 2.ci yarısını açık liseye geçtim ve hedeflediğim yer ygs de oluyor ama açık lisede kalıcaz heralde
sabah 147 aradım adam adam aldı işte tc mi girdi bana şey dedi 12.sınıfıfn ilk yarısında zorunlu dersler var edebiyat ingilizce gibi onlara girdiysen muhaf olursun dedi ama başka forumlarda bi kaç kişi sordum olmaz illa geçiceksin dedi kredim bu arada 210 9. dönem yazıo sizce ne olur __ biraz yardım edin allahınızı seviosanız ölüom

ben edebiyata din vb geçerim de ingilizcem çokk kötü yane kesin kalıcam 3 kere sınava girip muhaf olamam gerekiomuş a<ma bu hafta sonu bide temmuzda girsem 2 oluo üni kayıtlar fln başlıo onlar dolar ben anca 3 kez girerim ingilizce sınavına ve 1 senem boşamı gidicek ölüom yardım edin
mezuniyet kredin olumlu.sadece yapman gereken bu hafta sonu sınavına temmuz sınavına ve eylülde ek sınav oluyor ona girerek muaf olmalısın.edebiyat ve din dersinden geçersinbu haftaki sınavda büyük ihtimal ingilizceyede dediğim gibi mayıs temmuz ve eylül ayı ek sınavına girerek muaf olursan üniversite kaydını yaptırabilirsin.öğrenci sayfanda zorunlu derslerine bak hangi derslerin var alman gereken iyice bak.

unnamed00

Mesaj gönderen unnamed00 » 09 May 2013, 03:00

ama 147 diyi aradığımda aadam sene 1. dönem o sınavlara girdiğin için okulda 1 kere girmen yeterli fln dedi üniverste sınavı açıklandığında okul puanı eklenmicekmi

unnamed00

Mesaj gönderen unnamed00 » 09 May 2013, 04:17

başka yorum yapıcak

Kullanıcı avatarı
ghost38
Doktor

Mesaj gönderen ghost38 » 09 May 2013, 04:44

zorunlu dersin varsa mezun olamazsın arkadaşım
Sakın kader deme kaderin üstünde bir kader vardır
Ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır
Gün batsa ne olur geceyi onaran bir mimar vardır
Yanmışsam külümden yapılan bir hisar vardır
Yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer vardır

unnamed00

Mesaj gönderen unnamed00 » 11 May 2013, 02:23

evet arkaşlar benim bu 12. sınıfıfn ilk döneminde girdiğim sınavlar 1 sınav olarak geçiomuş açık öğretimde yane 2 sınava daha girersem mayıs ve temmuz muafım forumda herkez yanlış bilgilendirdi :S

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön