Sınav giriş yeri hakkında.

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Devrimsahte
Yardımcı Uzman

Sınav giriş yeri hakkında.

Mesaj gönderen Devrimsahte » 19 May 2013, 19:51

Selamlar ben 11-12 mayıs sınavlarına ıstanbulda girdim.20-21 temmuzda ki sınavda istanbul dısında olcam tatile gidicem.Sınavdan kaç gün önce sınav giriş yerini değiştirebilirim fikri olan varmı ?

~ Devrim Sahte ~

Kullanıcı avatarı
elif işlek
Uzman Doktor

Re: Sınav giriş yeri hakkında.

Mesaj gönderen elif işlek » 19 May 2013, 20:07

Devrimsahte yazdı:Selamlar ben 11-12 mayıs sınavlarına ıstanbulda girdim.20-21 temmuzda ki sınavda istanbul dısında olcam tatile gidicem.Sınavdan kaç gün önce sınav giriş yerini değiştirebilirim fikri olan varmı ?
tam bilemiyorum ama 15 temmuzda sınav giriş yerleri belli oluyor sende tahmini 10 temmuza kadar değişterebilirsin
"Varlığım Türk Varlığına Armağan olsun. Ne Mutlu Türküm Diyene..!"

murattt

Mesaj gönderen murattt » 19 May 2013, 21:01

Sınav giris yeri gecen yil itibarı ile degisirilmiyor diye biliyorum kayit yenilerken gireceginiz ilceyi secebiliyorsunuz ornegin bodrum gulluk gibi

Kullanıcı avatarı
Devrimsahte
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen Devrimsahte » 19 May 2013, 23:18

elif işlek yazdı:
Devrimsahte yazdı:Selamlar ben 11-12 mayıs sınavlarına ıstanbulda girdim.20-21 temmuzda ki sınavda istanbul dısında olcam tatile gidicem.Sınavdan kaç gün önce sınav giriş yerini değiştirebilirim fikri olan varmı ?
tam bilemiyorum ama 15 temmuzda sınav giriş yerleri belli oluyor sende tahmini 10 temmuza kadar değişterebilirsin

tamam teşekkürler.
~ Devrim Sahte ~

Kullanıcı avatarı
Devrimsahte
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen Devrimsahte » 19 May 2013, 23:19

murattt yazdı:Sınav giris yeri gecen yil itibarı ile degisirilmiyor diye biliyorum kayit yenilerken gireceginiz ilceyi secebiliyorsunuz ornegin bodrum gulluk gibi

o zaman 17 hazıranda kayıt yenılerken halk egıtım merkezınde değiştiricem doğrumudur ?
~ Devrim Sahte ~

murattt

Mesaj gönderen murattt » 20 May 2013, 01:18

evet ama sen yine bir sor. Mesala istanbul da kayıt olurken sınava gireceginiz yer olarak baska bir il ilce secebiliyorsunuz baskada degismiyor ama eminde degilim yaniltmak istemem.

Kullanıcı avatarı
Devrimsahte
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen Devrimsahte » 20 May 2013, 04:46

Aradım öğrendim teşekkürler ilgilendiğiniz için.Sınav giriş yeri Kayıt yenileme tarihleri arasında değiştiriliyor halk eğitim merkezlerinden.
~ Devrim Sahte ~

man
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen man » 20 May 2013, 06:10

Devrimsahte yazdı:Aradım öğrendim teşekkürler ilgilendiğiniz için.Sınav giriş yeri Kayıt yenileme tarihleri arasında değiştiriliyor halk eğitim merkezlerinden.
kayit yenileme her hangi bir sehirdeki halk egitim merkezlerindenmi yapiliyor yoksa sadece kayit oldugun sehirdenmi yapiliyorn ornek ben antalyada kayit oldum sinava burda girdim bir hafta sonra kyaseriye gidecegim temmuz sinavina orda girecegim kayserideki halk egitim merkezine gidip ben burda sinava girecegim sinav yerimi buraya alin mi diyecegim ...yoksa gitmeden antalyadaki halk egitim merkezinden kaydimi kayseriyemi aldiracagim

Kullanıcı avatarı
Devrimsahte
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen Devrimsahte » 20 May 2013, 07:30

man yazdı:
Devrimsahte yazdı:Aradım öğrendim teşekkürler ilgilendiğiniz için.Sınav giriş yeri Kayıt yenileme tarihleri arasında değiştiriliyor halk eğitim merkezlerinden.
kayit yenileme her hangi bir sehirdeki halk egitim merkezlerindenmi yapiliyor yoksa sadece kayit oldugun sehirdenmi yapiliyorn ornek ben antalyada kayit oldum sinava burda girdim bir hafta sonra kyaseriye gidecegim temmuz sinavina orda girecegim kayserideki halk egitim merkezine gidip ben burda sinava girecegim sinav yerimi buraya alin mi diyecegim ...yoksa gitmeden antalyadaki halk egitim merkezinden kaydimi kayseriyemi aldiracagim

Üstad gidiyosun antalyada kayıt yenıleme yaptıgında kaydımı yenılermısın ve sınava burda girmicem kayseride giricem kayseri ili .... ilçesi sınav giriş bölgesi diceksin onlarda ayarlıcak .
~ Devrim Sahte ~

kkaann
Acemi

Mesaj gönderen kkaann » 11 Haz 2013, 11:13

arkadaşlar daha yeni bununla ilgili konu açmıştım ama cevap yazan olmadı. bende baskalarına yardım etmek amacıyla dolasırken bu sayfayı buldum.bugunde halk eğitime gidicektim bilgi almak için.değişebiliyor olması çok iyi.verdiğiniz cevaplar için teşekkürler.

“Sınavlar” sayfasına dön