Ekonomi Kitabı

Diğer Dersleriniz hakkında sorularınızı, bildiklerinizi sorunlarınızı, paylaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
supernova
Doktor

Ekonomi Kitabı

Mesaj gönderen supernova » 29 May 2013, 20:36

Ekonomi kitabi 1 -2 olan kitaba internet sitesinden baktım. sayfanın altında "Bu ders notunun ünitelerinin tamamı Ekonomi 1 ve Ekonomi 2 olarak okutulacaktır." diye yazıyor. hem 1 de hem 2 de aynı sorularmı çıkacak? Ben bunu anladım.

Mezun / Genel Kültür Alanı

epidoras
Uzman Doktor

Re: Ekonomi Kitabı

Mesaj gönderen epidoras » 29 May 2013, 21:19

supernova yazdı:Ekonomi kitabi 1 -2 olan kitaba internet sitesinden baktım. sayfanın altında "Bu ders notunun ünitelerinin tamamı Ekonomi 1 ve Ekonomi 2 olarak okutulacaktır." diye yazıyor. hem 1 de hem 2 de aynı sorularmı çıkacak? Ben bunu anladım.
Ben o kitabın ilk 10 sayfasını okuyup bırakmıştım ve sonrasında mantık yürüterek Ekonomi - 1'den 70 puan ile geçtim :)
Ekonomik - 2 tercih etmedim :) zaten seçmeli idi zorunlu olmadığı için o saçma sapan bir kitap ile vakit kaybetmek istemedim :)

Çıkmış sorularına baksan belki daha iyi anlayabilirsin o dersi :)
Cahillerle tartışmayın çünkü ben hiç yenemedim - Gazali
Cahille girme münakaşaya; ya sinirini zıplatır havaya ya da yazık olur adabına - Mevlana
Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır. Hz. Muhammed

Kullanıcı avatarı
beste.
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen beste. » 29 May 2013, 21:35

bu dönem bende ekonimi 2 den sınava gireceğim.ekononi 1 e calıştığımız kitaptan mı sorumluyum ?? yardımcı olurmusunuz

epidoras
Uzman Doktor

Mesaj gönderen epidoras » 29 May 2013, 21:43

beste. yazdı:bu dönem bende ekonimi 2 den sınava gireceğim.ekononi 1 e calıştığımız kitaptan mı sorumluyum ?? yardımcı olurmusunuz
Ben girdiğimde Ekonomi 1 ve Ekonomi 2 Kitabı aynı kitap idi, alternatif olarak aol'ün sitesinden aynı kitap mı diye de bakabilirsiniz.
Cahillerle tartışmayın çünkü ben hiç yenemedim - Gazali
Cahille girme münakaşaya; ya sinirini zıplatır havaya ya da yazık olur adabına - Mevlana
Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır. Hz. Muhammed

Kullanıcı avatarı
supernova
Doktor

Mesaj gönderen supernova » 29 May 2013, 22:08

epidoras yazdı:
supernova yazdı:Ekonomi kitabi 1 -2 olan kitaba internet sitesinden baktım. sayfanın altında "Bu ders notunun ünitelerinin tamamı Ekonomi 1 ve Ekonomi 2 olarak okutulacaktır." diye yazıyor. hem 1 de hem 2 de aynı sorularmı çıkacak? Ben bunu anladım.
Ben o kitabın ilk 10 sayfasını okuyup bırakmıştım ve sonrasında mantık yürüterek Ekonomi - 1'den 70 puan ile geçtim :)
Ekonomik - 2 tercih etmedim :) zaten seçmeli idi zorunlu olmadığı için o saçma sapan bir kitap ile vakit kaybetmek istemedim :)

Çıkmış sorularına baksan belki daha iyi anlayabilirsin o dersi :)
Ben geçen dönem seçeyim dedim dersi kitaba baktım bu ne ya diyip bi köşeye attım bu sefer mecburen seçiyorum doğru dürüst seçmeli ders kalmadı :D Kitaba sabah yine baktım sadece 3 sayfa okudum ve senin de dediğin gibi yapacağım çıkmış sorulara çalışmayı düşünüyorum :)

Kullanıcı avatarı
supernova
Doktor

Mesaj gönderen supernova » 29 May 2013, 22:10

beste. yazdı:bu dönem bende ekonimi 2 den sınava gireceğim.ekononi 1 e calıştığımız kitaptan mı sorumluyum ?? yardımcı olurmusunuz

Ben siteden baktım kitaba şöyle yazıyor. "Bu ders notunun ünitelerinin tamamı Ekonomi 1 ve Ekonomi 2 olarak okutulacaktır."

Kullanıcı avatarı
Z.Krts
Acemi

Mesaj gönderen Z.Krts » 29 May 2013, 23:48

Arkadaşlar Size Tavsiyem Ekonomi Dersleri İçin Kitapla Uğraşmayın... Çıkmış Sorulara Göz Atmanız Yeterli...

Ekonomi 1 den Bir Kaç Teste Bakıp Bırakmıştım.. 60 Aldım...

Ekonomi 2 de Biraz Daha Üstüne Oldum... Biraz Daha Fazla Çıkmış Sorulara Göz Attım... Full Bekliyorum....

Mayıstaki Ekonomi 2 Soruları Tamamen Çıkmış Sorulardı Zaten :D

Gözünüzde Büyütmeyin Biraz Mantıkla Bile Geçersiniz Bence...

Kolay Gelsin Herkese...:))
Geç Olsun Güç Olmasın Dedik Girdik Bir Yola... Rabbim Sen Yüzümüzü Kara Çıkartma...(Amin)

Kullanıcı avatarı
beste.
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen beste. » 29 May 2013, 23:55

geçmiş soruları ve resmi siteden kitaba baktım aynı kitaptan sorumluyuz. :) ekonimi 1 i gecen, calışmadan bile 2sini gecer ama yinede gecmiş sorulara bakmakta fayda var :D

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 30 May 2013, 00:03

yinede kitabı okumakta fayda var ne kadar mantıklada geçilebilcek ders olsa bile :wink:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

Kullanıcı avatarı
supernova
Doktor

Mesaj gönderen supernova » 30 May 2013, 02:09

pskolog yazdı:yinede kitabı okumakta fayda var ne kadar mantıklada geçilebilcek ders olsa bile :wink:
Bende senin gibi düşünen biriyim. Taki bu sabaha kadar o kitap eline geçsin ve oku en fazla 6 sayfa dayanırsın :D Ben 3 den sonrasını hatırlamıyorum gözüm kararmıştı :lol:

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 30 May 2013, 22:55

bende nasıl okuduğumu allah bilir bu kadar sıkıcımı olur bi kitap :lol: en sonunda demişimdir oku bitsinde kurtul :mrgreen:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

Kullanıcı avatarı
Z.Krts
Acemi

Mesaj gönderen Z.Krts » 30 May 2013, 23:51

Ekonomi Kitabını Merak Etmeye Başladım Şimdi... :D O Kadar mı Kötü Yaaa... :roll: :) Neyse Nasılsa Bitti Bu Saatten Sonra Merakım İçimde Kalsın Artık....:D :lol:
Geç Olsun Güç Olmasın Dedik Girdik Bir Yola... Rabbim Sen Yüzümüzü Kara Çıkartma...(Amin)

“Diğer Dersler” sayfasına dön