öğretmenle tartıstım

Her Konuda Tartışabilirsiniz
evdeekmekyok
Yardımcı Asistan

öğretmenle tartıstım

Mesaj gönderen evdeekmekyok » 12 May 2013, 23:42

Son oturumdaydım , 6 dersim vardı , son 2 ye kaldım öğretmen dedi neden bekliyorsun bak kopya verilmicek dedi, öğretmene dedim hocam ne kopyası benim 6 dersim var onları yetiştiriyorum dedim , fazla konuşma sınavını iptal ederim kurallara uy dedi ,sıradan kalktım üzerine gittim dedim hem suçlusun ,hemde iftira atıyorsun dedim , oturrdum yerime sınav bitti kağıdı verdim çıktım , çıkarken beni sınavı iptal etmekle suçladı .

sonra müfettişlere gittim , okul müdürü filan geldi , benden özür diledir o öğretmenin yaptığı için , sınavım iptal olmamıs , varsayalım sınavım iptal oldu ben bu hocayı nasıl şikayet ederim , adını dahi bilmiyorum iyi günler.

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Re: öğretmenle tartıstım

Mesaj gönderen Doçent » 12 May 2013, 23:48

arızalıymış o her kimse :D müfettişler zaten o hocayla ilgili not almışlardır boşver geride kaldı ucuz atlatmışın :wink:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

Kullanıcı avatarı
mavigöz
Uzman Doktor

Mesaj gönderen mavigöz » 13 May 2013, 01:31

adini alsaydin keske surum surum surundururdun bunlarda kendilerini ne saniyolarsa !

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Jackal4540 » 30 May 2013, 02:45

Konu geçmişte kalmış hortlattığım için üzgünüm.Böyle durumlarda görevlinin ismini al veya alma farketmez,Şikayette bulunduğun zaman sınava girdiğin okulun ismini,sınava giriş saatin,Sınav salon numarasını belirttiğinde salondaki 2 görevlininde ismini ortaya çıkartıyorlar bir daha böyle durumda karşılaştığınızda görevlinin ismini bilmiyorsanız şikayet dilekçesine :
-Sınava girdiğin okul
-Sınava girdiğin salon
-Sınava girdiğin saat (Şikayetle birlikte belirterek örnek veriyorum sınav bitimine az bir zaman kala gibi)
-Öğrenci numaranı
Yazın.Şikayetini anlatarak o görevli hakkında soruşturma açabilirsin.İllada ismini bilmek gerekmiyor.

Kullanıcı avatarı
emrah42
Onursal Üye
İletişim:

Mesaj gönderen emrah42 » 31 May 2013, 01:20

Benim anlamadığım insanlar son ikiye kalmamak için bazen soruları anlamadan veya iyi okumadan işaretledikleri oluyor son ikiye kalmak neden kötü sizce? bana göre son ikiye kalmak güzel neden mi? birincisi soru çözerken dikkatin dağılmıyor tabi dikkatini dağıtan bir okul müdürü veya saatine bakıp duran bir ögretmen yoksa neyse son ikiye kaldın sınav bittikten hemen sonra gidip soru kitapçıgını zahmet etmeden alıyorsun daha dogrusu dışarda millet senin sınavının bitip soru kitapçıklarının dağıtılmasını bekliyor en son girdiğim sınavda 4. oturumda okulda herkez dağıldı ve son ikiye kaldım sınavın bitmesine yaklaşık 1 saat var bu millet ne zekidir ki ünüversite sınavında süre yetmezken açıklise sınavında süre fazla bile geliyor neyse konumuza dönelim müdür sınıfları geziyor bize nedese iyi gençler biraz acele edin daha sıraları toplayacagız :mrgreen: :mrgreen: aslında benim bitmişti hocalar yardım edermi ki diye bekliyordum neyse aslında niyetim hocalar'ı zil çalana kadar bekletmekti ama yapmadım bir kampanya başlatalım zil çalmadan kesinlikle sınavı bitirip gitmeyelim :mrgreen: :mrgreen:
Bu forumdaki Eski arkadaşları özledim. Face de behchat chatin diye aramanın yeterli.

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Jackal4540 » 02 Haz 2013, 22:14

emrah42 yazdı:Benim anlamadığım insanlar son ikiye kalmamak için bazen soruları anlamadan veya iyi okumadan işaretledikleri oluyor son ikiye kalmak neden kötü sizce? bana göre son ikiye kalmak güzel neden mi? birincisi soru çözerken dikkatin dağılmıyor tabi dikkatini dağıtan bir okul müdürü veya saatine bakıp duran bir ögretmen yoksa neyse son ikiye kaldın sınav bittikten hemen sonra gidip soru kitapçıgını zahmet etmeden alıyorsun daha dogrusu dışarda millet senin sınavının bitip soru kitapçıklarının dağıtılmasını bekliyor en son girdiğim sınavda 4. oturumda okulda herkez dağıldı ve son ikiye kaldım sınavın bitmesine yaklaşık 1 saat var bu millet ne zekidir ki ünüversite sınavında süre yetmezken açıklise sınavında süre fazla bile geliyor neyse konumuza dönelim müdür sınıfları geziyor bize nedese iyi gençler biraz acele edin daha sıraları toplayacagız :mrgreen: :mrgreen: aslında benim bitmişti hocalar yardım edermi ki diye bekliyordum neyse aslında niyetim hocalar'ı zil çalana kadar bekletmekti ama yapmadım bir kampanya başlatalım zil çalmadan kesinlikle sınavı bitirip gitmeyelim :mrgreen: :mrgreen:
Bazen 2 yada 1 dersten sınava girdiğim oluyor o zaman ne yapacağız,görevlilerle papaz olmayalım sonra 2 ders için bizi niye bu kadar bekletiyorsun demesinler sonra :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
emrah42
Onursal Üye
İletişim:

Mesaj gönderen emrah42 » 03 Haz 2013, 15:36

Jackal4540 yazdı:
emrah42 yazdı:Benim anlamadığım insanlar son ikiye kalmamak için bazen soruları anlamadan veya iyi okumadan işaretledikleri oluyor son ikiye kalmak neden kötü sizce? bana göre son ikiye kalmak güzel neden mi? birincisi soru çözerken dikkatin dağılmıyor tabi dikkatini dağıtan bir okul müdürü veya saatine bakıp duran bir ögretmen yoksa neyse son ikiye kaldın sınav bittikten hemen sonra gidip soru kitapçıgını zahmet etmeden alıyorsun daha dogrusu dışarda millet senin sınavının bitip soru kitapçıklarının dağıtılmasını bekliyor en son girdiğim sınavda 4. oturumda okulda herkez dağıldı ve son ikiye kaldım sınavın bitmesine yaklaşık 1 saat var bu millet ne zekidir ki ünüversite sınavında süre yetmezken açıklise sınavında süre fazla bile geliyor neyse konumuza dönelim müdür sınıfları geziyor bize nedese iyi gençler biraz acele edin daha sıraları toplayacagız :mrgreen: :mrgreen: aslında benim bitmişti hocalar yardım edermi ki diye bekliyordum neyse aslında niyetim hocalar'ı zil çalana kadar bekletmekti ama yapmadım bir kampanya başlatalım zil çalmadan kesinlikle sınavı bitirip gitmeyelim :mrgreen: :mrgreen:
Bazen 2 yada 1 dersten sınava girdiğim oluyor o zaman ne yapacağız,görevlilerle papaz olmayalım sonra 2 ders için bizi niye bu kadar bekletiyorsun demesinler sonra :mrgreen:

Sen böyle düşünürsen ooooo bekleyecekler tabi sende hocam biraz yardımcı olunda erken bitireyim dersin bir tane bildigin soruyu boş bırakır hoca yardım ederse o bildiğin soruda doğrumu yanlış mı söylüyor en azından onu test edmiş olursun belkide yardım edecek olursa hoca sana gıcıklığına hep yanlış cevapları işaretlettirir :) :mrgreen:
Bu forumdaki Eski arkadaşları özledim. Face de behchat chatin diye aramanın yeterli.

Kullanıcı avatarı
ozgur
Uzman Doktor

Mesaj gönderen ozgur » 04 Haz 2013, 19:30

böyle şizofrenler çok napıcaksın. basına bela almaman ve ucuz atlatman iyi olmuş.. inş 30 tam kredi alırsın..
o şimdi ıspartalı; ) Süleyman Demirel üniversitesi.

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön