Yardımcı olursanız sevinirim...

Yükseköğretim / YKS (TYT, AYT, YDT) Hakkında Herşey
Kullanıcı avatarı
Ayşe qüL
Doçent

Yardımcı olursanız sevinirim...

Mesaj gönderen Ayşe qüL » 07 Haz 2013, 02:23

Şimdi ben daha mezun olmadım ama lys sınavına gireceğim allahın izniyle kazanacağıma inanıyorum...Çok çalıştım, dershaneye gittim, hergün düzenli olarak kütüphaneye gidiyorum bocalıyorum ve dershane denemelerinde örgün liseye giden arkadaşlarımdan daha yüksek yapıyorum onun için kazanacağıma inanıyorum....ama daha mezun olamadım tercihler döneminde de mezun olamıyorum sorun olur mu? bide Diploma notunda örgün liselerden farkı var mı yoksa örgün liseler gibi mi olacak??? şimdiden teşekkürler:))

Ve AŞK insanın alnına
dokundu

Sübhanel Rabbiyel Ala

aysegül
Asistan

Re: Yardımcı olursanız sevinirim...

Mesaj gönderen aysegül » 07 Haz 2013, 02:51

hayir farki yok yani acik lise ve örgün lisenin ayni diplomayi aliyorlar bu arada cok güzel yapiyorsun aferin sana :)) ygs zormuydu dershaneni faydasina dokundu mu bu arada günde kac saat calisiyorsun ?

Kullanıcı avatarı
Ayşe qüL
Doçent

Mesaj gönderen Ayşe qüL » 07 Haz 2013, 04:00

aysegül yazdı:hayir farki yok yani acik lise ve örgün lisenin ayni diplomayi aliyorlar bu arada cok güzel yapiyorsun aferin sana :)) ygs zormuydu dershaneni faydasina dokundu mu bu arada günde kac saat calisiyorsun ?
Ygs bu sene geçen senelere oranla daha iyiydi.. türkçesi özellikle, çalışan öğrencinin yapabilecekleri kapasitede sorulardı...ben beğendim ygs yi :))
Dershanenin faydası dokundu bende baya faydalandım dershaneden hocalardan ders etut istiyordum sağolsunlar yardımcı oluyolardı... Günde 6_10 saat arası değişiyor çalışmalarım ama bu son günlerde daha yoğun çalışıyorum....:))
Ve AŞK insanın alnına
dokundu

Sübhanel Rabbiyel Ala

aysegül
Asistan

Mesaj gönderen aysegül » 07 Haz 2013, 20:10

Ayşe qüL yazdı:
aysegül yazdı:hayir farki yok yani acik lise ve örgün lisenin ayni diplomayi aliyorlar bu arada cok güzel yapiyorsun aferin sana :)) ygs zormuydu dershaneni faydasina dokundu mu bu arada günde kac saat calisiyorsun ?
Ygs bu sene geçen senelere oranla daha iyiydi.. türkçesi özellikle, çalışan öğrencinin yapabilecekleri kapasitede sorulardı...ben beğendim ygs yi :))
Dershanenin faydası dokundu bende baya faydalandım dershaneden hocalardan ders etut istiyordum sağolsunlar yardımcı oluyolardı... Günde 6_10 saat arası değişiyor çalışmalarım ama bu son günlerde daha yoğun çalışıyorum....:))
Helal olsun sana :) insallah yollun acik olur :D

Kullanıcı avatarı
mavigöz
Uzman Doktor

Mesaj gönderen mavigöz » 07 Haz 2013, 20:18

sence dershaneye gitmeden kazanılabilir mi bi yerler örgünde ? mesela ben sözelciyim aölde her dönem 30 kredi aldım ?

Kullanıcı avatarı
Ayşe qüL
Doçent

Mesaj gönderen Ayşe qüL » 08 Haz 2013, 15:30

mavigöz yazdı:sence dershaneye gitmeden kazanılabilir mi bi yerler örgünde ? mesela ben sözelciyim aölde her dönem 30 kredi aldım ?
Dershaneye gitmedende kazanılabilir tabi iyi kaynaklar alıp ordan konu çalışıp soru çözersen kazanılabilir ama sayısalcılar mutlaka bir yardımcıya ihtiyaçları olabiliyor anlamadığı soruları yapamadığı soru tarzları için birisnden yardım istemeye muhtaçlar...
Ve AŞK insanın alnına
dokundu

Sübhanel Rabbiyel Ala

Kullanıcı avatarı
Ayşe qüL
Doçent

Mesaj gönderen Ayşe qüL » 08 Haz 2013, 15:31

aysegül yazdı:
Ayşe qüL yazdı:
Helal olsun sana :) insallah yollun acik olur :D
Sağol Ayşegül amin inşallah:)
Ve AŞK insanın alnına
dokundu

Sübhanel Rabbiyel Ala

Kullanıcı avatarı
mavigöz
Uzman Doktor

Mesaj gönderen mavigöz » 08 Haz 2013, 19:46

Ayşe qüL yazdı:
mavigöz yazdı:sence dershaneye gitmeden kazanılabilir mi bi yerler örgünde ? mesela ben sözelciyim aölde her dönem 30 kredi aldım ?
Dershaneye gitmedende kazanılabilir tabi iyi kaynaklar alıp ordan konu çalışıp soru çözersen kazanılabilir ama sayısalcılar mutlaka bir yardımcıya ihtiyaçları olabiliyor anlamadığı soruları yapamadığı soru tarzları için birisnden yardım istemeye muhtaçlar...

anladım canım yani çok disiplinli bi şekilde çalışsam olur heralde aynı dershanedeki gibi 1 kitap bitiririm her hafta ? e ben zaten aölnin konu anlatımlarını seviyorum burdanda destek alırım hadi hayırlısı olsun bakalım inşallah gitmeden dershaneye bişeyler yapabilirim :)

Kullanıcı avatarı
Ayşe qüL
Doçent

Mesaj gönderen Ayşe qüL » 09 Haz 2013, 01:41

mavigöz yazdı:
Ayşe qüL yazdı:

anladım canım yani çok disiplinli bi şekilde çalışsam olur heralde aynı dershanedeki gibi 1 kitap bitiririm her hafta ? e ben zaten aölnin konu anlatımlarını seviyorum burdanda destek alırım hadi hayırlısı olsun bakalım inşallah gitmeden dershaneye bişeyler yapabilirim :)
Seneye mi düşünüyosun inşallah yardımcı olurum istersen sana tecrube aldım bu seneden :))
Ve AŞK insanın alnına
dokundu

Sübhanel Rabbiyel Ala

“Yükseköğretim / YKS (TYT, AYT, YDT)” sayfasına dön