lütfen yardım

Her Konuda Tartışabilirsiniz
yolculuk

lütfen yardım

Mesaj gönderen yolculuk » 09 Tem 2013, 06:38

merhaba bende bu sene tercih yapanlardanım.iki tane ilahiyat seçtim biri erzurum atatürk diğeri eskişehir anadolu.birinci sorum ikisi arasında fark varmı.ikincisi bildiğim kadarıyla erzurum ünv internet üzerinden ders veriyormuş bu derslere karılmak zorunlumu ve belli saatlerdemi yapılıyor lütfen bilgisi olan paylaşsın acilllll :|

jir erhan
Çırak

Re: lütfen yardım

Mesaj gönderen jir erhan » 09 Tem 2013, 06:49

yolculuk yazdı:merhaba bende bu sene tercih yapanlardanım.iki tane ilahiyat seçtim biri erzurum atatürk diğeri eskişehir anadolu.birinci sorum ikisi arasında fark varmı.ikincisi bildiğim kadarıyla erzurum ünv internet üzerinden ders veriyormuş bu derslere karılmak zorunlumu ve belli saatlerdemi yapılıyor lütfen bilgisi olan paylaşsın acilllll :|
özelikle iki universite arasında fark var mı yok mu bilemicem ama bana terch hakkı verilirse anadolu universitesini seçerdim ben... ikincisine gelince artık günümzde bir çok universite bir çok dersi internet üzerinden işliyorlar bu derslere katılmadığın haldede sanırım devamsızlık sınırı verilio onu aştığın zman o dersten kalıosun diye biliyorum ama iyice araştır mesela burda değilde daha çok universiteli sayfalarda aramalısın bu soruların cevabını..

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Re: lütfen yardım

Mesaj gönderen kripton » 09 Tem 2013, 08:03

Ben geçen yıl anadolu üni. ilahiyatı tercih ettim. Diğer üni. ile arasındaki farkı bilmiyorum maalesef. Biz kitap alıp çalışıp sınava giriyoruz. Yani internet üzerinden değil
Resim

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön