Akşam lisesi hakkında....YARDIM LÜTFEN...

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Devrimsahte
Yardımcı Uzman

Akşam lisesi hakkında....YARDIM LÜTFEN...

Mesaj gönderen Devrimsahte » 20 Tem 2013, 06:30

Merhabalar Açık öğretim öğrencisiyim açık öğretim forumundayım farkındayım ama sorunum ile ilgili diğer sitelerde yeterli cevap alamadım Belki benim durumumda olupta daha önce çözüm bulan vardır diye burayada konu açmak istedim.Benim 138 kredim var.Akşam lisesine geçicem üniye hazırlık için.Akşam lisesinde 144 kredi lise 4 e tekabül ediyo.Bana 6 kredi lazım.Son sınava giricem yarın ama hepsi sayısal ve ben sözelciyim.Yani geçemicem bundan eminim.Akşam lisesinde şöyle bi prosedür varmış;144 krediyle lise 4 e kayıt edebılıyolar ama 10 kredı eksıkte yanı 144-10=134 kredıyede kayıt oluyomuş tabikide alttan 1-2 ders sorumluluk alıyomus dogrumudur acaba bilen duyan tecrübesi olan varmıdır ...

~ Devrim Sahte ~

noxx
Doktor

Re: Akşam lisesi hakkında....YARDIM LÜTFEN...

Mesaj gönderen noxx » 20 Tem 2013, 06:42

Devrimsahte yazdı:Merhabalar Açık öğretim öğrencisiyim açık öğretim forumundayım farkındayım ama sorunum ile ilgili diğer sitelerde yeterli cevap alamadım Belki benim durumumda olupta daha önce çözüm bulan vardır diye burayada konu açmak istedim.Benim 138 kredim var.Akşam lisesine geçicem üniye hazırlık için.Akşam lisesinde 144 kredi lise 4 e tekabül ediyo.Bana 6 kredi lazım.Son sınava giricem yarın ama hepsi sayısal ve ben sözelciyim.Yani geçemicem bundan eminim.Akşam lisesinde şöyle bi prosedür varmış;144 krediyle lise 4 e kayıt edebılıyolar ama 10 kredı eksıkte yanı 144-10=134 kredıyede kayıt oluyomuş tabikide alttan 1-2 ders sorumluluk alıyomus dogrumudur acaba bilen duyan tecrübesi olan varmıdır ...
paran varsa git

Kullanıcı avatarı
zafer44
Çırak

Mesaj gönderen zafer44 » 20 Tem 2013, 22:28

Devrimsahte yazdı:Merhabalar Açık öğretim öğrencisiyim açık öğretim forumundayım farkındayım ama sorunum ile ilgili diğer sitelerde yeterli cevap alamadım Belki benim durumumda olupta daha önce çözüm bulan vardır diye burayada konu açmak istedim.Benim 138 kredim var.Akşam lisesine geçicem üniye hazırlık için.Akşam lisesinde 144 kredi lise 4 e tekabül ediyo.Bana 6 kredi lazım.Son sınava giricem yarın ama hepsi sayısal ve ben sözelciyim.Yani geçemicem bundan eminim.Akşam lisesinde şöyle bi prosedür varmış;144 krediyle lise 4 e kayıt edebılıyolar ama 10 kredı eksıkte yanı 144-10=134 kredıyede kayıt oluyomuş tabikide alttan 1-2 ders sorumluluk alıyomus dogrumudur acaba bilen duyan tecrübesi olan varmıdır ...
gardaşım bi uza git yav kendine gore bi forum bul burasu akşam lisesi forumu değil.maol ve aol forumudur:)
Suskunluğum korkumdan değillll karşımdakinin adam olmamasındandır........

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 21 Tem 2013, 20:52

Olsun arkadaşımız bu sorunun cevabını merak etmiş. Belki bilgisi olan varsa diye sorusunu sormuş. Bi yere uzayıp gitmesine gerek yok.
Resim

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 22 Tem 2013, 04:29

Güzel soru, ama net bir şey bilmemekle birlikte alttan sorumlu dersi olanları da kabul ediyorlar diye ben de duymuştum. Tabi örgünde örneğin 9. sınıftan dersi kalan bir arkadaş kayıt olmuştu. Büyük ihtimal duyduğun 10 kredi eksiğe kadar kabul edilme durumu doğrudur. Akşam lisesine geçmeni önermem ama sayısallardan yardım alırım diyorsan başka tabi...

zafer44 yazdı:
gardaşım bi uza git yav kendine gore bi forum bul burasu akşam lisesi forumu değil.maol ve aol forumudur:)

Ne demek bu? Forumda kim ne soru soracak senden mi icazet alacak? Burası bir eğitim forumu, dolayısıyla her tür eğitim programı hakkında insanlar soru sorabilir, bilenler bildiği kadarıyla yardımcı olurlar.
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Devrimsahte
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen Devrimsahte » 22 Tem 2013, 06:46

Hay ağzına sağlık anlamaz bu embesil.Cevap için teşekkürler ...
~ Devrim Sahte ~

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön