(ÇÖZÜLDÜ) Matematik 2 Konuları ??

Matematik dersi hakkında sorularınızı, cevaplarınızı, bildiklerinizi paylaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
hackerandkoch
Uzman Doktor
İletişim:

(ÇÖZÜLDÜ) Matematik 2 Konuları ??

Mesaj gönderen hackerandkoch » 25 Tem 2013, 00:58

Evet arkadaşlar nereden nereye kadar nasıl çalışırız.Az bir kredim kaldı dostlarım yalnız zorunlu ders olarak matematik 2 var . muaf olmak istesem ocağı beklemem lazım oda sıkıntı daha dershaneye yazılacam onunla meşgul olacağım . 1 ay gibi bir zamanda matematik 2 yi nasıl Öğrenebilirim .Cevaplarınız İçin şimdiden teşekkürler......
En son hackerandkoch tarafından 25 Tem 2013, 18:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Resim
MEZUN
Bir insanın başına gelebilecek en kötü iki şey câhil bırakılmak ve aptal yaradılışlı olmaktır. Bunların ikisi de bir araya gelmişse bırak ipini gitsin.

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Re: Matematik 2 Konuları ??

Mesaj gönderen serena » 25 Tem 2013, 01:33

dershanede matematik dersi görücekmisin hocalardan boş vakitlerinde göstermesini istiyebilirsin
Umutsuzluga kapılmak mutsuzluğa kapı aralar içinde besledigin umut seni hayata bağlar

Kullanıcı avatarı
hackerandkoch
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen hackerandkoch » 25 Tem 2013, 04:36

serena yazdı:dershanede matematik dersi görücekmisin hocalardan boş vakitlerinde göstermesini istiyebilirsin
ya kardeşim . işte mezun olayım ki matematik dersinden . liseden kafam güzel bir şekilde diplomamı alayım sonra 4 dörtlük tüm derslere sarılacam . liseyi bitirmeden dershaneye yazılmayı düşünmüyorum . nasıl çalışmalı onun cevabını arıyorum .
Resim
MEZUN
Bir insanın başına gelebilecek en kötü iki şey câhil bırakılmak ve aptal yaradılışlı olmaktır. Bunların ikisi de bir araya gelmişse bırak ipini gitsin.

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 25 Tem 2013, 10:17

hackerandkoch yazdı:
serena yazdı:dershanede matematik dersi görücekmisin hocalardan boş vakitlerinde göstermesini istiyebilirsin
ya kardeşim . işte mezun olayım ki matematik dersinden . liseden kafam güzel bir şekilde diplomamı alayım sonra 4 dörtlük tüm derslere sarılacam . liseyi bitirmeden dershaneye yazılmayı düşünmüyorum . nasıl çalışmalı onun cevabını arıyorum .
matematik 2 zor ders matematik alt yapısı olmıyanlar için ama çevrende liseye giden falan varsa yada sana ders anlatabilcek onlardan yardım iste anlatsınlar sana
Umutsuzluga kapılmak mutsuzluğa kapı aralar içinde besledigin umut seni hayata bağlar

Kullanıcı avatarı
hackerandkoch
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen hackerandkoch » 25 Tem 2013, 18:42

serena yazdı:
hackerandkoch yazdı:
matematik 2 zor ders matematik alt yapısı olmıyanlar için ama çevrende liseye giden falan varsa yada sana ders anlatabilcek onlardan yardım iste anlatsınlar sana
bakacam nasıl olacak artık yalnız zorunlu dersim sadece matematik 2 kaldı oda ek sınavda girip kalırsam muaf oluyormusum . daha önce 2 defa girmişim :D sorun ortadan Kalktı KONU KİLİT
Resim
MEZUN

kopernik
Çırak

Re: (ÇÖZÜLDÜ) Matematik 2 Konuları ??

Mesaj gönderen kopernik » 06 Ağu 2013, 19:16

Matematik konularını buradan izleyin arkadaşlar:
http://www.konuanla.com

meltem
Çırak

Re: (ÇÖZÜLDÜ) Matematik 2 Konuları ??

Mesaj gönderen meltem » 25 Eyl 2013, 07:01

kayıt yenileme yaptırdıgımız halda nıye ders secımı yapılmıypr bilen varmı?

“Matematik” sayfasına dön