Kayseri'de Hangi Dersane?

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Yakzan
Uzman

Kayseri'de Hangi Dersane?

Mesaj gönderen Yakzan » 12 Ağu 2013, 20:13

İyi günler arkadaşlar acaba aranızda Kayserili olan arkadaşlar varsa Kayseri'de ki eğitim kalitesi iyi ve ücreti uygun olan dersaneler hakkında bilgi verebilir mi? Daha doğrusu dersaneye giden Kayserili arkadaşlar yardım edebilir mi, hangi dersaneyi önerirler?

Düşünmeden konuşmanın cezası, konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır. (Hz.Ali a.s)
Öğrencilik Durumu:Mezun
Diploma Notu:63,28

Kullanıcı avatarı
4Revenge
Yardımcı Asistan

Re: Kayseri'de Hangi Dersane?

Mesaj gönderen 4Revenge » 12 Ağu 2013, 20:49

Serhat > Final > Bil

3 Sene önce böyleydi kısa bir süre serhata gitmiştim araştırmalarım sonucu, Rahat ve işlevsel bir eğitimi vardı fiyatı da ortalamaydı.
Final kalitelidir öğrenciyi zorlar ve biraz pahalıdır.
Bil fiyat olarak uygundur eğitimide ortalamadır diye biliyorum.
Çevremden bilidğim ve benim zamanımda ki durum böyleydi.
  • Gelecekte Bir gün Gelecek..!

Yakzan
Uzman

Mesaj gönderen Yakzan » 12 Ağu 2013, 22:51

Teşekkürler. Biraz önce serhat dersanesinin düvenönü şubesini aradım fiyat hakkında bilgi alayım diye ama telefonda fiyat bilgisi veremiyoruz yarın gelin yüzyüze konuşalım dedi. Yarın Kavram,serhat ve bir kaçtanesine uğramaya çalışacam.
Düşünmeden konuşmanın cezası, konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır. (Hz.Ali a.s)

Kullanıcı avatarı
ghost38
Doktor

Mesaj gönderen ghost38 » 13 Ağu 2013, 03:54

ben serhata gideceğim kardeşim 2750 tl ama fiyat kırarlar merak etme en iyisi serhat sonra final sonra bil geliyor işte.
Sakın kader deme kaderin üstünde bir kader vardır
Ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır
Gün batsa ne olur geceyi onaran bir mimar vardır
Yanmışsam külümden yapılan bir hisar vardır
Yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer vardır

Yakzan
Uzman

Mesaj gönderen Yakzan » 13 Ağu 2013, 06:23

ghost38 yazdı:ben serhata gideceğim kardeşim 2750 tl ama fiyat kırarlar merak etme en iyisi serhat sonra final sonra bil geliyor işte.
Kardeş siz enson ne zaman görüştünüz serhatla ben bugün tel. açtım yarın gelin görüşelim fiyat hakkında dediler.bende serhatin eğitim kalitesinin iyi olduğunu duydum eğer fiyatta biraz indirim yaparlarsa çok iyi.birde aol mezunu olduğumuzu ve sayısal temelimiz olmadigini beyan ettiğimizde özellikle yardimci olurlarsa çok iyi olur.

Kullanıcı avatarı
4Revenge
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen 4Revenge » 14 Ağu 2013, 03:21

Arkadaşlar burası kayseri, ne kadar eğitim kurumu gibi görünseler de bile, önce adamın tipine giyimine bakıp fiyat veriyorlar. Sizde çekinmeyin karşımızdakiler hocadır felan diye bildiğin kurban pazarlığına girişin. :D 2000 liraya aynı dersi alan vardı 1100 de ;) gidip sonra itiraz etmek fayda etmiyor, bahaneleri de, o sözde az ödeyen deneme sınavına girmiş derece yapmış bla bla.
  • Gelecekte Bir gün Gelecek..!

Yakzan
Uzman

Mesaj gönderen Yakzan » 14 Ağu 2013, 04:00

4Revenge yazdı:Arkadaşlar burası kayseri, ne kadar eğitim kurumu gibi görünseler de bile, önce adamın tipine giyimine bakıp fiyat veriyorlar. Sizde çekinmeyin karşımızdakiler hocadır felan diye bildiğin kurban pazarlığına girişin. :D 2000 liraya aynı dersi alan vardı 1100 de ;) gidip sonra itiraz etmek fayda etmiyor, bahaneleri de, o sözde az ödeyen deneme sınavına girmiş derece yapmış bla bla.
Haklısın kardeş bugün kulvar dersanesine ve serhata gittim kulvar 1800 dedi serhstta 19 saatlik ders grubu icin 3150 16 saatlik ders grubu içinse 2500 lira istediler. 2. Grup cogunlukla anadolufen lisesi mezunlari ve iyi bir bolum tercih etmek icin yeniden sinava girecekler olusturuyormus. Birinci grubuda çoğunlukta mewlek lisesi mezunlari.

Yakzan
Uzman

Mesaj gönderen Yakzan » 14 Ağu 2013, 16:25

Güncel

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön