Ekonomi 1den 35 puan almışım itiraz etmeli miyim ?

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Konig
Acemi

Ekonomi 1den 35 puan almışım itiraz etmeli miyim ?

Mesaj gönderen Konig » 19 Ağu 2013, 17:56

Ekonomi 2den 95 puan almışım ama 1 den sadece 35 almışım ve sorulara baktığım zaman kolay sorular yani iyi puan almış olmam lazım ama sadece 35 puan almışım itiraz etsem bir faydası olur mu ve nereye başvurmam lazım .

*İtiraz edipte faydasını gören var mıdır acaba ?

Teşekkürler

Klavye ile imza atılmaz :) .

Kullanıcı avatarı
sonerkeser1
Asistan

Re: Ekonomi 1den 35 puan almışım itiraz etmeli miyim ?

Mesaj gönderen sonerkeser1 » 19 Ağu 2013, 22:30

sanmıyorum banada sağlık bilgisi kolay gelmişti muaf kaldım :mrgreen:
Bin Handan Yüz Kaleden Geçersinde Bir Ufacık Gönülden İçeri Giremezsin..

Kullanıcı avatarı
supernova
Doktor

Mesaj gönderen supernova » 19 Ağu 2013, 22:44

sonerkeser1 yazdı:sanmıyorum banada sağlık bilgisi kolay gelmişti muaf kaldım :mrgreen:
Sağlıktan muaf olan tek kişi sen olabilirsin :mrgreen: :mrgreen:
Mezun / Genel Kültür Alanı

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 19 Ağu 2013, 23:07

bn türk e. 100 bklydm 25 aldm ama etmedm o bir notlarımıda düşürürler diye bi daha calısdım girdim geçtim )

Konig
Acemi

Mesaj gönderen Konig » 19 Ağu 2013, 23:13

napsam arkadaşlar ya ? ingilizcem 45di birde ingilizcemden puan düşürmesinler ? ben yinede hakkımı arıyım itiraz ediyim . ne olur ne olmaz .

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 19 Ağu 2013, 23:17

ingilizcene birşey olmaz almışsın krediyi yalnız itiraz etmene gerek bi sebeb yok bence :wink:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

Konig
Acemi

Mesaj gönderen Konig » 19 Ağu 2013, 23:20

pskolog yazdı:ingilizcene birşey olmaz almışsın krediyi yalnız itiraz etmene gerek bi sebeb yok bence :wink:
cevaplar için teşekkürler :)

Sorulara baktığım zaman kolay sorular kesin geçmem lazım diye düşünüyorum , 2 kredide az değil itiraz etsem bişey kaybetmem diye düşünüyorum .

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 19 Ağu 2013, 23:25

sorular kolaydıdda çözdüne emin misin ? belki şöylede olmuş olabilir benim başıma gelmişti edebiyat seçemli 3 seçmiştim gidip edebiyat 4 sorularını okuyup işaretlemiştim...o dersten kaldım yanlış soruları okuduğumu sınavdan sonra anladım :D

Konig
Acemi

Mesaj gönderen Konig » 19 Ağu 2013, 23:47

Tamda emin degilim ama kaybedecegim birsey olmucak diye dusunuyorum.

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 19 Ağu 2013, 23:49

Konig yazdı:Tamda emin degilim ama kaybedecegim birsey olmucak diye dusunuyorum.
kazanacağın birşeyde olmuycak kanımca :D neyse kg

Cloudyy
Doktor

Mesaj gönderen Cloudyy » 20 Ağu 2013, 00:14

Konig yazdı:Ekonomi 2den 95 puan almışım ama 1 den sadece 35 almışım ve sorulara baktığım zaman kolay sorular yani iyi puan almış olmam lazım ama sadece 35 puan almışım itiraz etsem bir faydası olur mu ve nereye başvurmam lazım .

Teşekkürler

Bu dünya da ne tuhaf insanlar var ya Allah'ım sen bana bana akıl sabır ihsan eyle güzel rabbim

Merhaba;Konig

1 konu daha gereksiz yere açıldığının farkında mısın? Yav sen itiraz etsen neyine yarayacak bir şey kazanmayacaksın zarar da etmeyeceksin sistemde çalışan ulemalar seni kaide bile almazlar seni değil sadece senin gibi binlerce insanı kaide almazlar bence de iyi ediyorlar ben şahsen şöyle yapardım böyle boş boş kaçak malzeme çalıp hayaller kurup da sistemi rahatsız edenlerin 2 kredisini düşürürdüm. Bu benim düşüncem sen şöyle bir hata yapmışsın pskolog dediği gibi atıyorum 2 oturum da ekonomi-1 edebiyat-6 bir de girişimcilik diyelim sen ekonomi-1 cevaplarını gidip girişimciliğe yazmış olabilirsin böyle bir hata yapmış olabilirsin ki bu konuda dikkatli olmanı tavsiye ederim sana umarım anlatabilmişimdir meramını

KAÇAK MALZEME KULLANARAK HAYAL KURANLARIN, HER ZAMAN HAYALLERİ YIKILMIŞTIR. :mrgreen:
Zorlukların göbeğinde, fırsatlar yatıyor.

Açık Öğretim Lisesi - Sosyal Bilimler
MEZUN

Konig
Acemi

Mesaj gönderen Konig » 20 Ağu 2013, 02:25

Cloudyy yazdı:
Konig yazdı:Ekonomi 2den 95 puan almışım ama 1 den sadece 35 almışım ve sorulara baktığım zaman kolay sorular yani iyi puan almış olmam lazım ama sadece 35 puan almışım itiraz etsem bir faydası olur mu ve nereye başvurmam lazım .

Teşekkürler

Bu dünya da ne tuhaf insanlar var ya Allah'ım sen bana bana akıl sabır ihsan eyle güzel rabbim

Merhaba;Konig

1 konu daha gereksiz yere açıldığının farkında mısın? Yav sen itiraz etsen neyine yarayacak bir şey kazanmayacaksın zarar da etmeyeceksin sistemde çalışan ulemalar seni kaide bile almazlar seni değil sadece senin gibi binlerce insanı kaide almazlar bence de iyi ediyorlar ben şahsen şöyle yapardım böyle boş boş kaçak malzeme çalıp hayaller kurup da sistemi rahatsız edenlerin 2 kredisini düşürürdüm. Bu benim düşüncem sen şöyle bir hata yapmışsın pskolog dediği gibi atıyorum 2 oturum da ekonomi-1 edebiyat-6 bir de girişimcilik diyelim sen ekonomi-1 cevaplarını gidip girişimciliğe yazmış olabilirsin böyle bir hata yapmış olabilirsin ki bu konuda dikkatli olmanı tavsiye ederim sana umarım anlatabilmişimdir meramını

KAÇAK MALZEME KULLANARAK HAYAL KURANLARIN, HER ZAMAN HAYALLERİ YIKILMIŞTIR. :mrgreen:
Kesinlikle hata yapmadim cunku bircok gez gozden gecirmistim kagitlari
, 2 kredide az degil ama ..

“Sınavlar” sayfasına dön