Ek Sınav Kayıt Ücreti Nasıl Yatırılcak?

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
bengeldim
Yardımcı Uzman

Ek Sınav Kayıt Ücreti Nasıl Yatırılcak?

Mesaj gönderen bengeldim » 19 Ağu 2013, 02:56

Arkadaşlar ek sınav için 20 tl'yi TC Kimlik No belirterek şu bankalara ödeyiniz diyor ama hangi hesaba yatıcak? Yine "Açık Öğretim Lisesi Kayıt Yenileme Kurumsal Tahsilât Programı" hesabına mı yatırıcaz?

virgin
Acemi

Re: Ek Sınav Kayıt Ücreti Nasıl Yatırılcak?

Mesaj gönderen virgin » 19 Ağu 2013, 03:03

herhangi bir değişiklik yapılsaydı haber verilirdi sanırım aynıdır bence
İYİLER İLK GÖRÜŞTE TANINMAZ

bengeldim
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen bengeldim » 19 Ağu 2013, 03:04

virgin yazdı:herhangi bir değişiklik yapılsaydı haber verilirdi sanırım aynıdır bence
ama kayıt yenileme tahsilata niye yatıralım ki bence ayrı bir hesaba yatırılcak :D kimse bilmiyor mu?

Kullanıcı avatarı
hackerandkoch
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen hackerandkoch » 19 Ağu 2013, 03:41

bengeldim yazdı:
virgin yazdı:herhangi bir değişiklik yapılsaydı haber verilirdi sanırım aynıdır bence
ama kayıt yenileme tahsilata niye yatıralım ki bence ayrı bir hesaba yatırılcak :D kimse bilmiyor mu?
5. Ek sınava başvuracak öğrencilerimiz ilgili banka şubelerine (T.C Ziraat Bankası, T.C. vakıflar Bankası, T.C. Halk Bankası ) T.C kimlik numarası ile 20 TL ek sınav başvuru ücretlerini ve 5 TL de kayıt yenileme işlemini yaptırdığı merkezin (Halk Eğitimi Merkezi Müdürlükleri ile Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlükleri) okul aile birliği hesabına ödeyeceklerdir.

sitede böyle yazıyor
Resim
MEZUN
Bir insanın başına gelebilecek en kötü iki şey câhil bırakılmak ve aptal yaradılışlı olmaktır. Bunların ikisi de bir araya gelmişse bırak ipini gitsin.

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 19 Ağu 2013, 05:52

hackerandkoch yazdı:
bengeldim yazdı:
5. Ek sınava başvuracak öğrencilerimiz ilgili banka şubelerine (T.C Ziraat Bankası, T.C. vakıflar Bankası, T.C. Halk Bankası ) T.C kimlik numarası ile 20 TL ek sınav başvuru ücretlerini ve 5 TL de kayıt yenileme işlemini yaptırdığı merkezin (Halk Eğitimi Merkezi Müdürlükleri ile Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlükleri) okul aile birliği hesabına ödeyeceklerdir.

sitede böyle yazıyor
ama 5 tl önceki sınavda atm yatırmıstık inş. bidaha yatırmayız ha?

byado

Mesaj gönderen byado » 19 Ağu 2013, 21:20

Ya arkadaşlar ziraat bankası atm de sınav için yatırma menüsü açılmıyor açılan sadece diploma harcı 10tlsınav itiraz 10tl ve 50tl lik birşey daha sizinde böyle bir sorununuz varmı ne yapmak lazım

Kullanıcı avatarı
sezgii
Doktor

Mesaj gönderen sezgii » 20 Ağu 2013, 01:29

byado yazdı:Ya arkadaşlar ziraat bankası atm de sınav için yatırma menüsü açılmıyor açılan sadece diploma harcı 10tlsınav itiraz 10tl ve 50tl lik birşey daha sizinde böyle bir sorununuz varmı ne yapmak lazım
Artık açılıyor. Gerekli işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Varlığım, TÜRK varlığına armağan olsun.
Ne mutlu TÜRKÜM diyene!

Resim

Muhammedkaya

Mesaj gönderen Muhammedkaya » 20 Ağu 2013, 05:08

Arkadaşlar zaten bankalara bu konuda bilgi verilmiş ben bugün harç yatırmak istiyorum dediğim de ek sınav mı harç mı diye sordu.

Bu yüzden ek sınav ücreti diye belirtirseniz tc kimlik numaranız ile birlikte sorun yaşamazsınız.

20 TL Banka
5 TL Halk eğitime nakit

Verdim bitti gitti.

“Sınavlar” sayfasına dön